Pazartesi , Eylül 16 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1970846  gönderen commenter39
 02.10.2012 - 15:35:31

Bırakın onu bunu, güzel şarkı:P

Re:

#1970854  gönderen morathe
 02.10.2012 - 15:39:32
seni tanımıyorum sende beni tanımıyorsun yazdıklarını baz alarak konuşuyorum sadece... yazdıkların cok okuyan birine aitmiş gibi durmuyor başka düşünceler hakkında bilgi sahibi olmamak onlara ait kitaplar okumamak sadece yararcılık mantığıyla hareket etmek seni tek yönlü bir insan yapar üstelik hiç bir bilgi sahibi olmadığın için yazdıklarımdaki mantığı ve ince espriyi anlayamıyorsun ne yazıkki üzücü bırakın türkiyeyi dünyanın neresinde olursa olsun doktorlar o toplumun en bilgili ve kültürlü insanları olarak görülür biri çıkıp sana birşeyler sorsaydı onları dinsiz olarakmı itham edicektin... ben çok kitap okudum merak etme hemde çok üstelik islamın en önemli kitabını defalarca okudum ben imam hatip mezunuyum bilip bilmeden konuşma parayla imanın kimde olduğu bilinmez yazdıklarımı okurken at gözlüklerini çıkarmanı tavsiye ederim...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1970857  gönderen drironman
 02.10.2012 - 15:41:13
drtusu bıraksa yeter bence :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1970866  gönderen dranestezi26
 02.10.2012 - 15:44:05
morathe yazdı:seni tanımıyorum sende beni tanımıyorsun yazdıklarını baz alarak konuşuyorum sadece... yazdıkların cok okuyan birine aitmiş gibi durmuyor başka düşünceler hakkında bilgi sahibi olmamak onlara ait kitaplar okumamak sadece yararcılık mantığıyla hareket etmek seni tek yönlü bir insan yapar üstelik hiç bir bilgi sahibi olmadığın için yazdıklarımdaki mantığı ve ince espriyi anlayamıyorsun ne yazıkki üzücü bırakın türkiyeyi dünyanın neresinde olursa olsun doktorlar o toplumun en bilgili ve kültürlü insanları olarak görülür biri çıkıp sana birşeyler sorsaydı onları dinsiz olarakmı itham edicektin... ben çok kitap okudum merak etme hemde çok üstelik islamın en önemli kitabını defalarca okudum ben imam hatip mezunuyum bilip bilmeden konuşma parayla imanın kimde olduğu bilinmez yazdıklarımı okurken at gözlüklerini çıkarmanı tavsiye ederim...
sen benimle ilteişimi kes güzel kardeşim,benim seninle konuşacak birşeyim yok
Kullanıcı avatarı

#1970870  gönderen pattyhewes
 02.10.2012 - 15:46:25
egosu yüksek insan gördün mü kaçacan abi başka yolu yok

Re:

#1970871  gönderen morathe
 02.10.2012 - 15:46:30
köşeye sıkışmış yazacak birşeyi kalmayan az okuyan bilgi birikimi sınırlı insanların başvurduğu tipik yönelimde bulundun beni birkez daha haklı çıkardığın için teşekkür ederim:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1970888  gönderen dranestezi26
 02.10.2012 - 15:53:36
morathe yazdı:köşeye sıkışmış yazacak birşeyi kalmayan az okuyan bilgi birikimi sınırlı insanların başvurduğu tipik yönelimde bulundun beni birkez daha haklı çıkardığın için teşekkür ederim:)
rica ederim,her zaman beklerim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1971165  gönderen atlimad
 02.10.2012 - 19:05:37
forever anestezi 26
:)

Re:

#1971387  gönderen dr_ati
 02.10.2012 - 20:35:13
Ben de Halk sağlığı düşünüyorum da bu rotasyon olayı nedir dranestezi26 ? 11 AY diyosun? nereye gidiyosun?napıyosun?herkese var mıdır? kime bağlıdır?...

Bi anlat hele biz de bilgilenelim... :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1971436  gönderen beyaz_inci
 02.10.2012 - 20:55:59
anammm ben bu başlığı yeni gördüm 8O 8O 8O
anestezi abi her zaman doğru yorumlar yapar anlattıkları insanın ayaklarının yere basmasını sağlar.keşke herkes bölümünü böyle eğrisiyle doğrusuyla anlatsa yol gösterse bize...
anestezi abi size 11 ay nedir ki halledersiniz siz ama karar sizin elbette hakkınızda hayırlısı....

Re:

#1971490  gönderen draljezi
 02.10.2012 - 21:29:39
anestezi kardeş sen bizim için değerli bir kardeşimizsin...burda seni çekemeyen insanların yorumlarına bakma sıkma canını...bence istifanı ver senin gibi bilgili zeki bir insanın başka bir bölümde olması çok daha makul..hiç olmadı dahiliye verir gidersin

Re:

#1971601  gönderen dranestezist35
 02.10.2012 - 22:59:27
dranestezi26 yazdı:hacılar başlığı yeni gördüm,cep telefonundan cepnet paketiyle internete girmek nasıl oluyormuş onu okuyordum,hangi ara başlık açtınız da bu kadar yazı yazdınız:):)hacılar Allah şahit evimi geçindirecek bir yol bulsam 1 sn durmaz halk sağlığı da dahil doktorluğu tamamen bırakırım,zerre de üzüntü duymam ama gel görki artık evliyim,eskisi gibi gözü kapalı istifayı çakamıyorum.halk sağlığı güzel bölüm,sorunum halk sağlığıyla değilki benim,benim gibi doktorluktan nefret eden bir adamı 11 ay aktif rotasyona gönderecekler,yav yazarken ben gidilmiyor diye biliyordum,aylardır da hocalar hadigit artık diye bastırsa da gitmiyordum ama artık ertelenecek tarafı kalmadı,kasım ayında başlıyorum,acaba kaçacak bir delik,bir bölüm arıyorum dün ve bugündür ama bulamadım malesef yok,halk sağlığından daha çok kişiliğime uyan bir bölüm yok,çok düşündüm,çok yazdım çizdim ama evli bir adam ve yaş 29 olunca artık maceraya atacak bir hayatım olmuyor kısacası yemiyor artık,gençlerle yarışacak ne enerjim ne beynim kalmış,şimdiki tıp gençliği yir beni,bir lokmada yutar vallaha:):)hasılı kelam bakanlık halk sağlığı uzmanlarını sallamadığını ama mecburen istese de istemese dde uzun süre atamak zorunda olduğunu söylese de,rotasyonlardan,doktorluktan nefret etsem de hayat şartları yüzünden burada kalıyorum,ama dediğim gibi delidir ne yapsa yeridir bana ara ara yeniden gelirler mi,hayatı bölümü yeniden sorgular mıyım bilmiyorum,tek bildiğim her yazdığım şeyde sonuna kadar içimden o an ne geçiyorsa yazdığımdır.Benim gibi bir adam için sireyi ve kendinizi de meşgul ettiğiniz için çok tşk ederim
ÇOK KOMİKSİN BİLADER YA BUMU YANİ İSTİFAYI DÜŞÜNME SEBEBİN :))
SEN İLAÇLARIN DOZUNU ARTTIR BENCE YADA GİT 2 TEKİLA SHOT YAP KENDİNE GEL
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1971612  gönderen dranestezist35
 02.10.2012 - 23:08:16
dranestezi26 yazdı:hacılar başlığı yeni gördüm,cep telefonundan cepnet paketiyle internete girmek nasıl oluyormuş onu okuyordum,hangi ara başlık açtınız da bu kadar yazı yazdınız:):)hacılar Allah şahit evimi geçindirecek bir yol bulsam 1 sn durmaz halk sağlığı da dahil doktorluğu tamamen bırakırım,zerre de üzüntü duymam ama gel görki artık evliyim,eskisi gibi gözü kapalı istifayı çakamıyorum.halk sağlığı güzel bölüm,sorunum halk sağlığıyla değilki benim,benim gibi doktorluktan nefret eden bir adamı 11 ay aktif rotasyona gönderecekler,yav yazarken ben gidilmiyor diye biliyordum,aylardır da hocalar hadigit artık diye bastırsa da gitmiyordum ama artık ertelenecek tarafı kalmadı,kasım ayında başlıyorum,acaba kaçacak bir delik,bir bölüm arıyorum dün ve bugündür ama bulamadım malesef yok,halk sağlığından daha çok kişiliğime uyan bir bölüm yok,çok düşündüm,çok yazdım çizdim ama evli bir adam ve yaş 29 olunca artık maceraya atacak bir hayatım olmuyor kısacası yemiyor artık,gençlerle yarışacak ne enerjim ne beynim kalmış,şimdiki tıp gençliği yir beni,bir lokmada yutar vallaha:):)hasılı kelam bakanlık halk sağlığı uzmanlarını sallamadığını ama mecburen istese de istemese dde uzun süre atamak zorunda olduğunu söylese de,rotasyonlardan,doktorluktan nefret etsem de hayat şartları yüzünden burada kalıyorum,ama dediğim gibi delidir ne yapsa yeridir bana ara ara yeniden gelirler mi,hayatı bölümü yeniden sorgular mıyım bilmiyorum,tek bildiğim her yazdığım şeyde sonuna kadar içimden o an ne geçiyorsa yazdığımdır.Benim gibi bir adam için sireyi ve kendinizi de meşgul ettiğiniz için çok tşk ederim
AYRICA SENİN KİMSEYE YARDIM ETTİĞİN GERCEKLERİ GÖSTERDİĞİN SÖYLEMİŞ BAZI ARKADAŞLAR SENİ ANLAŞILAN GAZA GETİRMİŞLER BENCE SENİN TEK YAPTIĞIN YANLIŞ TERCİHLERİN VE BAŞARISIZLIKLARIN VE BU BAŞARISIZLIĞA CEVRENDEKİLERİDE ORTAK ETME CABAN.BENCE BU İŞLERİ BIRAK DAHA ÖNCEDE DEDİM SANA SOSYAL MEDYADA KENDİ ÇAPINLA BİR CEVRE OLUŞTURUP KENDİN GİTTİĞİN YOLA ORTAK ARAMAN VE Bİ NEBZE KENDİNİ RAHTALMAKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL :roll: DOSTUM ARTIK BIRAK BU İŞLERİ YOK BU ŞÖYLE YOK BU BÖYLE DEDİN DURDUN AYLARCA BAK ŞİMDİ KENDİNLE ÇELİŞTİN :?
AYRICA DOKTORLUK HALA ÖNEMLİ BİR MESLEK MERAK ETME SEN GERÇİ BİZ GÖRMÜYORUZ BUNLARI SEN GÖRÜYOSN :)
Kullanıcı avatarı

Selam

#1971623  gönderen padrel
 02.10.2012 - 23:15:49
Anestezist26 neden başarısız olsunki. Senin yaptığın asistanlığı o bırakmış. Halk sağlığında asistanlık yapıyor diyemi başarısız olmuş. Senin daha başarılı olduğunu gösterir ne var allah aşkına.
Kullanıcı avatarı

#1971627  gönderen bellapais
 02.10.2012 - 23:17:39
ya anlamadığım madem adamı sevmiyonuz ne başlığına girip okuyonuz,hadi okudunuz ne cevap yazıyonuz sizene bi gidin ya..

anestezi sana gelince az sık dişini koca adam oldun asistanlıkta assolis kaprisi yapma devam et bitsin, uzman olunca istedğin yöne yönel kardeşim.hayat neler getiriyo, hep sıkıntı çıkıyo, rahat yok çayıra bayıra git yat ya böcek gelir ısırır ya sinek gelir vızıldar rahat ettirmez.dayanıklı olmak zorundasın tıbbı nası bitirdin çetrefillidir oysa..