Pazartesi , Eylül 16 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1760546  gönderen pizarmiskatates
 30.05.2012 - 19:00:41
ben 2. dilekçeyi vermeden bir hafta önce mutemetlikle görüştüm ve tembih ettim. ben 16sında ayrılıyorum kesinlikle maaşımı yatırmayın diye. ilk başta olmaz olamaz mırın kırın dediler. sonra bende sert çıkınca yatırmadılar. yani iş mutemetliği iknaya bakıyor.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1760607  gönderen derdanella
 30.05.2012 - 19:13:02
pizarmiskatates yazdı:ben 2. dilekçeyi vermeden bir hafta önce mutemetlikle görüştüm ve tembih ettim. ben 16sında ayrılıyorum kesinlikle maaşımı yatırmayın diye. ilk başta olmaz olamaz mırın kırın dediler. sonra bende sert çıkınca yatırmadılar. yani iş mutemetliği iknaya bakıyor.
Bende çok öncesinden kaç kez uyardım kendisini,"bakın sakın yatırmayın" diye ama sırf gıcıklığına yatırmıştı.sonrasında sesimi yükseltmemde bi işe yaramadı,taa valiliğe kadar gittim bu işle ilgilenen müdür varmış o bile yapacak bişe yok dedi,paşa paşa fazlasıyla ödedim.hala içimde ukte kaldı,alacağı olsun mutemetin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1760639  gönderen bilemedimbenonu
 30.05.2012 - 19:20:45
azad_van yazdı:Ya ben üniversiten istifa ettim kimse benden para iadesi istemedi.
15inde maaş aldım 24ünde ayrıldım. 2 ay geçti isteyen yok.
sorun olurmu dersiniz?
devlette maaş çalışmasadan- yani sonraki ayın ki- yatıyor o yüzden geri alınıyor üniversitede eğer maaşı önceden alıyorsanız vermeniz gerekebilir ama çalıştığınız ayın maaşını alıyorsanız iade gerekmez bence