Perşembe , Ekim 17 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re:

#969932  gönderen dr_fatos
 19.08.2010 - 18:29:49
zor
En son dr_fatos tarafından 28.08.2010 - 11:38:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#970098  gönderen drgamze34
 19.08.2010 - 21:26:31
meritamon yazdı:neden vazgeçmiş peki?
..
En son drgamze34 tarafından 03.01.2011 - 21:19:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#970841  gönderen biogunes
 20.08.2010 - 17:31:46
Kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim.Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim.Bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim.Gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim.Her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim.Düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim.Ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim.Sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim.Bencil olduğun için vazgeçtim.Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgecmem için yeterli değildi, çünkü sevgim yüceydi.Ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım.Bu yüzden ben de senden vazgeçtim..
Kullanıcı avatarı

#970956  gönderen knidos
 20.08.2010 - 20:05:40
biogunes yazdı:Kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim.Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim.Bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim.Gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim.Her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim.Düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim.Ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim.Sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim.Bencil olduğun için vazgeçtim.Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgecmem için yeterli değildi, çünkü sevgim yüceydi.Ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım.Bu yüzden ben de senden vazgeçtim..
anlattıklarından anladığım kadarıyla zaten bu iş bitmiş ayrılmanız daha hayırlı olmuş, bence artık geçmişe bir sünger çekip seni gerçekten sevebilecek iyi birini bulup mutlu olmaya bakmak olmalıdır... birde sana bir tüyo vereyim doktorların hayatı sandığından daha zordur, hayatları hep sorunlarla boğuşmak ve hayatla mücadele etmekle geçer,gerçekten çok zor ve yıpratıcı meslekleri vardır bunu dışardaki insanlar bilemezler, çoğu sorunludurlar ve hayatlarına dahil ettikleri insanların sorunlar tarafında değil çözümler tarafında yer almasını isterler,bu yüzden doktor doktoru tercih etmez genelde,uzun lafın kısası bunları idare etmen anlayışlı olman lazım yoksa mümkün değil yürümez, suçlamak ise en kolayı,fakat suçlayarak sadece ateşe benzin dökersin o kadar...

#971054  gönderen ozlem01us
 20.08.2010 - 21:13:39
drgamze34 yazdı:çivi çiviyi söker :wink:
budur :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7