Pazartesi , Ekim 14 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

#495797  gönderen ambivalan
 12.10.2008 - 18:40:30
dilemma yazdı:Kimmiş o üyeler?? :D Siteye giremez olduk medikal başlıktan.. Herkes dertli tabi anlıyoruz da.. Aynı dertten muzdarip 5 arkadaşta beş başlık açınca ortalık karışıyo haliyle.. Bilinç altımız zaten yavaş yavaş yaklaşan tustan kaçmak için yer arıyo.. bi de burayı böle görünce.. off offf :D
5 arkadaş,5 başlık..işin özeti bu gerçekten :lol:
Kullanıcı avatarı

#495904  gönderen drmrym
 12.10.2008 - 20:14:02
ben çağırırım da o gelmez mi ?
drtusun kejmanı davut güloğlusu bitanecik backardisi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

mrym

#495909  gönderen backardi
 12.10.2008 - 20:17:14
ı wıll be back....

bole bır ulkede tabıkı box offıce te avanak ajanlar ılk sırada yer alır ıste egırene gaz cıkarana kufur edene guler avanak ajan "1 k9 ıkı olur.

mustafa denızlı sampıyon yap bızı dıerek gndermemıde yapayım mrym bı daha cagrmak ıstedgnde 5 kez candy man demen yeterlı cagrısını dıkkate alacagm kışılerdensın
Kullanıcı avatarı

#495912  gönderen dilemma
 12.10.2008 - 20:18:15
ambivalan yazdı:
dilemma yazdı:Kimmiş o üyeler?? :D Siteye giremez olduk medikal başlıktan.. Herkes dertli tabi anlıyoruz da.. Aynı dertten muzdarip 5 arkadaşta beş başlık açınca ortalık karışıyo haliyle.. Bilinç altımız zaten yavaş yavaş yaklaşan tustan kaçmak için yer arıyo.. bi de burayı böle görünce.. off offf :D
Yanlış mıyım ama? :D
56 aldım şu olur mu? Şu olur mu 56 puanla? Bu da olur demişlerdi ama puanım 56.. :lol: size başlıklardan bir demet sundum..

Alay etmiyorum yanlış anlaşılmasın.. bizimde paçamızın tutuşacağı günler yakın ama aynı şeyi anlatan onlarca başlık görmekten sıkıldım sadece..
Kullanıcı avatarı

#495915  gönderen ambivalan
 12.10.2008 - 20:19:48
dilemma yazdı:
ambivalan yazdı:
Yanlış mıyım ama? :D
56 aldım şu olur mu? Şu olur mu 56 puanla? Bu da olur demişlerdi ama puanım 56.. :lol: size başlıklardan bir demet sundum..

Alay etmiyorum yanlış anlaşılmasın.. bizimde paçamızın tutuşacağı günler yakın ama aynı şeyi anlatan onlarca başlık görmekten sıkıldım sadece..
:)