Perşembe , Ekim 17 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

#487056  gönderen drhulyaaa
 04.10.2008 - 21:16:39
gidişimiz sessiz sakındı dönüşleri sewioz yaw baksana halay ekıbı demıs ıımı :)
Kullanıcı avatarı

#487057  gönderen caddy
 04.10.2008 - 21:17:03
the others ha:)
ben biliordum böyle olacağını
giderken kapıyı çarpmadan gittiğimiz için buradayız
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#487061  gönderen Dr_Eusebio
 04.10.2008 - 21:21:23
vakt-i zamanında çobanın biri hayvanlarını otlatırken dağın sarp bi kesiminde bikaç tane yaban keçisi bulmuş ve sürüsüne katmış.derken ertesi gün çok şiddetli yağmur yağdığı için ağılda tutmuş mecburen tüm sürüyü ve kendi hayvanlarına sadece yaşamsal miktarda ot verirken yaban keçilerine kucak kucak otlar taşıyıp kadirşinaslığını(!)göstermiş.hava açıp da sürü meraya gelince yaban keçileri yeniden dağın tepesine doğru kaçmış.çoban arkalarından seslenmiş:"siz ne nankör hayvanlasınız.size okadar baktım özen gösterdim."yaban keçilerinden biri demiş ki sen daha dün kırk yıllık keçilerini sattın da bizi kayırdın,yarın da bi başkasını bulur bizi satarsın...

düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesi güdenler unutmayınız ki başkasına düşmanlık eden kalleşlik eden ilk fırsatta size de edecektir,tabiatı budur.özel ve tüzel hayatında ihanetin adını dahi lügatında bulundurana güvenenler!nasıl bi toplumsanız öyle idare olunursunuz...
omurga sahibi olmak nitelik barındırabilmek ayrı bi olay yok yere kapasitenizi zorlamayın.takılın kişilikli kişilikli
beni puratu ve neval yanılttı ama her yol ayrımında birini kaybetmek alışanlık oldu :D
bizim de bir adımız var ezanla başladı ancak selayla biter!!!
Kullanıcı avatarı

#487062  gönderen Dr_Eusebio
 04.10.2008 - 21:21:33
vakt-i zamanında çobanın biri hayvanlarını otlatırken dağın sarp bi kesiminde bikaç tane yaban keçisi bulmuş ve sürüsüne katmış.derken ertesi gün çok şiddetli yağmur yağdığı için ağılda tutmuş mecburen tüm sürüyü ve kendi hayvanlarına sadece yaşamsal miktarda ot verirken yaban keçilerine kucak kucak otlar taşıyıp kadirşinaslığını(!)göstermiş.hava açıp da sürü meraya gelince yaban keçileri yeniden dağın tepesine doğru kaçmış.çoban arkalarından seslenmiş:"siz ne nankör hayvanlasınız.size okadar baktım özen gösterdim."yaban keçilerinden biri demiş ki sen daha dün kırk yıllık keçilerini sattın da bizi kayırdın,yarın da bi başkasını bulur bizi satarsın...

düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesi güdenler unutmayınız ki başkasına düşmanlık eden kalleşlik eden ilk fırsatta size de edecektir,tabiatı budur.özel ve tüzel hayatında ihanetin adını dahi lügatında bulundurana güvenenler!nasıl bi toplumsanız öyle idare olunursunuz...
omurga sahibi olmak nitelik barındırabilmek ayrı bi olay yok yere kapasitenizi zorlamayın.takılın kişilikli kişilikli
beni puratu ve neval yanılttı ama her yol ayrımında birini kaybetmek alışanlık oldu :D
Kullanıcı avatarı

#487063  gönderen Dr_Eusebio
 04.10.2008 - 21:21:33

Kullanıcı avatarı

#487064  gönderen drhulyaaa
 04.10.2008 - 21:22:07
the others dıyende demeyende kendı bılır..
et tırnak gıbıyızdır bız geleen olursa kapımız hep acıktır :)
Kullanıcı avatarı

#487073  gönderen drhulyaaa
 04.10.2008 - 21:27:16
Dr_Eusebio yazdı:vakt-i zamanında çobanın biri hayvanlarını otlatırken dağın sarp bi kesiminde bikaç tane yaban keçisi bulmuş ve sürüsüne katmış.derken ertesi gün çok şiddetli yağmur yağdığı için ağılda tutmuş mecburen tüm sürüyü ve kendi hayvanlarına sadece yaşamsal miktarda ot verirken yaban keçilerine kucak kucak otlar taşıyıp kadirşinaslığını(!)göstermiş.hava açıp da sürü meraya gelince yaban keçileri yeniden dağın tepesine doğru kaçmış.çoban arkalarından seslenmiş:"siz ne nankör hayvanlasınız.size okadar baktım özen gösterdim."yaban keçilerinden biri demiş ki sen daha dün kırk yıllık keçilerini sattın da bizi kayırdın,yarın da bi başkasını bulur bizi satarsın...

yarı yolda kalmasaydık emın ol bole olmazdı..elımızden gelenın en iisi bu..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#487074  gönderen dilemma
 04.10.2008 - 21:27:41
Biz geldik diyenlere, selam edenlere selam vermek boynumuzun borcu..:)
geçmiş olaylardan bihaber biri olarak kim haklı, kim haksız, aslında herkes haklı mı (:)) bir fikrim yok..
Herşeyin hayırlısı.. Sitedeki huzur ve güven ortamının (kısmi!!) devam etmesi temennisiyle...
Kullanıcı avatarı

#487076  gönderen burcut
 04.10.2008 - 21:30:12
düşmanımın düşmanı benim dostumdur olayı çoğumuz için geçerli değil bence,çoğumuz burda problem yaşayan arkadaşları çok sevdiğimiz için onların yanında olmak istedik. olay buydu(en azından çoğumuz için..) yoksa ne düşman dediğiniz kişilerle ne de düşmanın düşmanı dediğiniz kişilerle hiçbir yakınlığımda düşmanlığımda yok.
Kullanıcı avatarı

#487083  gönderen Dr_Eusebio
 04.10.2008 - 21:37:11
drhulyaaa yazdı:
Dr_Eusebio yazdı:vakt-i zamanında çobanın biri hayvanlarını otlatırken dağın sarp bi kesiminde bikaç tane yaban keçisi bulmuş ve sürüsüne katmış.derken ertesi gün çok şiddetli yağmur yağdığı için ağılda tutmuş mecburen tüm sürüyü ve kendi hayvanlarına sadece yaşamsal miktarda ot verirken yaban keçilerine kucak kucak otlar taşıyıp kadirşinaslığını(!)göstermiş.hava açıp da sürü meraya gelince yaban keçileri yeniden dağın tepesine doğru kaçmış.çoban arkalarından seslenmiş:"siz ne nankör hayvanlasınız.size okadar baktım özen gösterdim."yaban keçilerinden biri demiş ki sen daha dün kırk yıllık keçilerini sattın da bizi kayırdın,yarın da bi başkasını bulur bizi satarsın...

yarı yolda kalmasaydık emın ol bole olmazdı..elımızden gelenın en iisi bu..
benim mesajıma alıntı yapma!!!sakın ola yapma!!!
yıllar önce mahallede büyüklerimizin bize hayat üniversitesinden dersleri sözlü ve fiili olarak aktardığı bir çay ocağı vardı.bugün ben bi şeyhmussam ora sayesindedir.ve o çay ocağının duvarında bilgisayar çıktısı hafif sararmış bir kağıtta şu yazardı.İHANETE MAZERET OLMAZ
ben hiçbi tus sitesini sahibi ortağı modu değilim hiçbir tarafı da kayırmıyorum,hiçkimseyle sorunum yok zira insanı yaşatan dahi düşmanıdır.bura da ora da şura da umrumda değil
sadece kemoreseptör trigger zonumda yoğun bi aktivite var kusuyorum.siz kendi kendinize ihanet ettiniz bunu anladığınızda çok geç olucak. :D :D :D
Kullanıcı avatarı

#487086  gönderen Dr_Eusebio
 04.10.2008 - 21:39:40
rıza eröksüz!yan hastanemde komşu hastanede çalışan meslektaşım.beni banlayan sizdiniz banımı siz açmışsınız.şimdi talebim şudur ki buna hakkım var.tüm mesajlarımı ve benliğimi buradan siliniz.şimdiden teşekkür ederim
sakın ola bi sivri akıllı bi populist çıkıp da gidiliosa sessiz gidilmeli demesin,yakarım...
hakkımı helal etmiyorum edilmemesi gerekenlere...
Kullanıcı avatarı

#487715  gönderen neval
 05.10.2008 - 20:33:20
drmrym yazdı:the others...
Sen de Kate'sin heralde :twisted: :twisted:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#487723  gönderen drmrym
 05.10.2008 - 20:48:50
neval yazdı:
drmrym yazdı:the others...
Sen de Kate'sin heralde :twisted: :twisted:
yok cnm ben hurleyim :lol: :lol: :lol:

#487728  gönderen dr_adogan22
 05.10.2008 - 20:55:42
....
En son dr_adogan22 tarafından 03.12.2008 - 00:37:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#487772  gönderen drmrym
 05.10.2008 - 21:42:48
eyw...