Çarşamba , Ekim 16 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

#393545  gönderen thedr
 27.03.2008 - 12:35:50
karantinayıda özledik gelir inşallah vesselam..

ben de onu diyecektim insaalh sınavını da geçer aramıza döner..
Kullanıcı avatarı

#393549  gönderen julien
 27.03.2008 - 12:39:00
o başlığı şimdi gördüm puratu ama verdiğin liknlte senin herhangi bir yazına rastlamadım. neyse, o linkte birkaç arkadaş var zaten asla ciddiye alınmaması gereken. aralarında biri var ki daha önce dr.lara sağlam hakaretler etmiş, sonra bu mesajlarını silmişti. cafein de gideceğim deyip gitmemiş, neden git git diyorsunuz anlamadım. doğru olan "gel" demektir ki sen bu lafın anlamını herkesten iyi bilirrsin. bir de artık otorite sahibi adimn olarak daha az fevri olmaz lazım. gene de sen bilirsin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#393564  gönderen puratu
 27.03.2008 - 12:48:57
bizde onu diyoruz ciddiye alınmaması gereken kişileri ciddiye almayın olsun bitsin.

karantina diyorduk.. hadi kolay gelsin
Kullanıcı avatarı

#393568  gönderen burcut
 27.03.2008 - 12:52:34
'bizde onu diyoruz ciddiye alınmaması gereken kişileri ciddiye almayın olsun bitsin'

ben bu fikre katılıyorum.yoksa siz üzlüyosunuz.en iyisi böyle durumlrda ciddiye almamak.tartışmak yersiz,anlamsız oluyo çünkü.
Kullanıcı avatarı

#393689  gönderen begonya
 27.03.2008 - 17:18:42
julien yazdı:açokçası ben bunu yapanlar arasında birkaç mesajlık yeni üyeler olduğu gibi, çok eski üyeler olduğunu da düşünüyorum. bazı kişiler, uzun süredir forumda olmanın verdiği rahatlık ve destekle çok kolay eleştirip, yargılayıp hatta bazen asıyorlar bence.

katılıyorum.
Kullanıcı avatarı

#393696  gönderen labarfa
 27.03.2008 - 17:27:26
olayı anlamadım.ama ben suna uyuz oluyorum.baskalarının yazdıgı actıgı baslıkta konuyu saptıranlara cok sinirleniorum.senin hosuna gitmeyebilir ama o zaman orda yazma.herkes ozgurdur.ozellikle bunu yapanlarda cıok fazla sayıda msj atmıs insanlar.ben eminim bunu yeni uyeler yapsa uyarılır ya da uzaklastırılır.herkes ne olursa,kim olursa olsun haddiini bilmeli bence.sizin konuyla alakası yok bunun arkadaslar.hem meseleyi bilmiorum.ben genel gorusumu yazdım....saygılar
Kullanıcı avatarı

#393708  gönderen tussuzmk
 27.03.2008 - 17:46:42
burcut yazdı:biriyle iddiaya girdi,ay sonuna dönecekti,ben de biras merak ettim ama onun depresif hallaeri kısa kısa gelip gidiyodu.aslında ben başka nickle girdiğini düşünüorum ama....?
o biri benim 29 marta kadar girerse benim eve temizliğe gelecekti.
biri ulaşsın şu çocuğaa da siteye girsin evin işi birikti valla. :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#393710  gönderen drhulyaaa
 27.03.2008 - 17:50:04
dün labarfayla da konuşmuştuk başka nıckle gırıodur dıe gorcez baakalım yarın damlar kendisi :)
Kullanıcı avatarı

#393714  gönderen burcut
 27.03.2008 - 17:54:05
tussuzmk yazdı:
burcut yazdı:biriyle iddiaya girdi,ay sonuna dönecekti,ben de biras merak ettim ama onun depresif hallaeri kısa kısa gelip gidiyodu.aslında ben başka nickle girdiğini düşünüorum ama....?
sen kaybedersen nolucak?çünkü sen kaybedecek gbi duruyosun,adamın uğradığı yok.gerçi belki de şu anda okuyup kıs kıs gülüyodur ama..
Kullanıcı avatarı

#393716  gönderen tussuzmk
 27.03.2008 - 17:56:12
burcut yazdı:
tussuzmk yazdı:
sen kaybedersen nolucak?çünkü sen kaybedecek gbi duruyosun,adamın uğradığı yok.gerçi belki de şu anda okuyup kıs kıs gülüyodur ama..
bilemem orasını konuşmadık.hem mühim olan onun sınavının iyi geçmesi.
Kullanıcı avatarı

#393719  gönderen begonya
 27.03.2008 - 18:00:52
Biri benim evi de temizlese! Camları görünce dehşete kapılıyorum.
Kullanıcı avatarı

#393783  gönderen tuana_20
 27.03.2008 - 19:27:52
puratu yazdı:julien öncesini bakmak istersen aç bak mesajlarım duruyor. yok yani burda akıl vermeye çalışanlar kendi yaptıklarına az buçuk bi baksalar görürler. daha dün akşam yaşadık ayn şeyleri alın buyrun linki:

http://www.drtus.com/modules.php?name=F ... ht=#393267

yok yani hem mesajlarım silinsin diyosun ama hala yazmaya devam ediyorsun hatta yazıyorsun milleti geriyorsun sonra gene siliyosun ne iştir bu? samimi geliyomu senin yaptıkların. neyse açın görün. karantinayıda özledik gelir inşallah vesselam
......Büyüksün abiii :lol: :lol:

..labarfa katılıyorm sana baslıgı saptrmamak lazm..!!
konu ne karantina konusulanlara bak..
warsa bi gıcıgınız yada size ters gelen bişey konusunda
yerinde zamanında müdahale edin yazdıgınız msjları silmeyin!!!
söylediklerinizin arkasında durun..!!!
vur kac sil...!!!!
sonra aaaaaa ne dedim kii bak bak neler yazılmş hakkımda..
peahhh gecin bunlarıı.....
puratu nun dedigi gibi samimiyet samimiyet!!
"AZ DA OLSA SAMİMİYET..!"
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#393786  gönderen drmrym
 27.03.2008 - 19:32:41
valla istediğim başlığa istediğim msj yazarım hakaret etmeden kuralları bozmadan... başlıklarıda itina ile saptırırım :D:D:D:D saptırtmasınlarrrrrrrrrr
Kullanıcı avatarı

#393828  gönderen doctoremre
 27.03.2008 - 20:17:26
drtus'tan iki şey koparır insanı, biri tus diğeri aşk :lol:
tus yine de çok etkilemez aşk kadar bu bağlılığı, bkz. doctoremre nikli arkadaş :lol:
bana kalırsa karantina 'aşk imiş her ne var ise alemde, ilim bir kıyl-ü kaal imiş ancak..' diyerek aşk seçeneğini kullanıyodur belki de kimbilir :lol: :lol: :lol:

#393859  gönderen tosun_pasa
 27.03.2008 - 21:37:38
tuana_20 yazdı:
puratu yazdı:julien öncesini bakmak istersen aç bak mesajlarım duruyor. yok yani burda akıl vermeye çalışanlar kendi yaptıklarına az buçuk bi baksalar görürler. daha dün akşam yaşadık ayn şeyleri alın buyrun linki:

http://www.drtus.com/modules.php?name=F ... ht=#393267

yok yani hem mesajlarım silinsin diyosun ama hala yazmaya devam ediyorsun hatta yazıyorsun milleti geriyorsun sonra gene siliyosun ne iştir bu? samimi geliyomu senin yaptıkların. neyse açın görün. karantinayıda özledik gelir inşallah vesselam
......Büyüksün abiii :lol: :lol:

..labarfa katılıyorm sana baslıgı saptrmamak lazm..!!
konu ne karantina konusulanlara bak..
warsa bi gıcıgınız yada size ters gelen bişey konusunda
yerinde zamanında müdahale edin yazdıgınız msjları silmeyin!!!
söylediklerinizin arkasında durun..!!!
vur kac sil...!!!!
sonra aaaaaa ne dedim kii bak bak neler yazılmş hakkımda..
peahhh gecin bunlarıı.....
puratu nun dedigi gibi samimiyet samimiyet!!
"AZ DA OLSA SAMİMİYET..!"

yağcılarda inecek var ne is bu ya boylee....