Perşembe , Ekim 24 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

dr-karantina

#393422  gönderen drwera
 27.03.2008 - 10:10:07
Yaa bu çocuk nerelerde?? Gören bilen var mı?? Bir ara sınavlardan bunalıp depresif depresif dolanıyodu.
Kullanıcı avatarı

#393430  gönderen begonya
 27.03.2008 - 10:22:32
20 gün yokum demişti.özledik aslında.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#393467  gönderen burcut
 27.03.2008 - 11:17:13
biriyle iddiaya girdi,ay sonuna dönecekti,ben de biras merak ettim ama onun depresif hallaeri kısa kısa gelip gidiyodu.aslında ben başka nickle girdiğini düşünüorum ama....?
Kullanıcı avatarı

#393474  gönderen drwera
 27.03.2008 - 11:22:54
Özledik gerçekten.. Ya bizim Octa da bi yok oluyoo bi geliyo:)) Forumunda sesszlik hasıl olunca kesin Octa ortadan kaybolmuş oluyor:))))
Kullanıcı avatarı

#393476  gönderen burcut
 27.03.2008 - 11:25:49
bu aralar forumun tadı yok zaten,sessizlik de var,bi de kafamıza göre geyik bile yapamaz olduk,bi acaip cinsler çıkıp bişiy sölüyolar falan.. siz de öle hissediyo musunuz bilmiyorum ama? ben bazı başlıkların altına yazdığım şeyleri göndermeden siler oldum,bi cins çıkar başka tarafa çeker die .eskiden böle olmuyodu. neden bilmiyorum?
bazıları sanki hazırda bekliyo,bi cümle gelse de onu kullanarak polemik yaratsam die?
Kullanıcı avatarı

#393501  gönderen thedr
 27.03.2008 - 11:52:29
bence de çok haklısın..
Kullanıcı avatarı

#393503  gönderen drwera
 27.03.2008 - 11:54:55
burcut yazdı:bu aralar forumun tadı yok zaten,sessizlik de var,bi de kafamıza göre geyik bile yapamaz olduk,bi acaip cinsler çıkıp bişiy sölüyolar falan.. siz de öle hissediyo musunuz bilmiyorum ama? ben bazı başlıkların altına yazdığım şeyleri göndermeden siler oldum,bi cins çıkar başka tarafa çeker die .eskiden böle olmuyodu. neden bilmiyorum?
bazıları sanki hazırda bekliyo,bi cümle gelse de onu kullanarak polemik yaratsam die?
Hiç tedirgin olmayın.. Öyle cinsler herzaman heryerde var... Onlar varsa bizde varız..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#393505  gönderen burcut
 27.03.2008 - 11:58:17
tedirgin olma meselesi,korkma falan deil de wera ben bu tarz seviyesiz tartışmalara girmekten hoşlanmıyorum.karşımda adam gbi saygı çerçevesinde yazan birileri olsa cevap verir düşüncelerimi açıklamaya çalışırım ama sorun karşıdakilerin üslubu,yaklaşımı,seviyesizliği ve hatta en vahim olanı cahilliği..
neyse haklısın heryerdeler zaten.. bi şekilde tolere etmeyi öğreneceğiz..
Kullanıcı avatarı

#393506  gönderen thedr
 27.03.2008 - 12:00:35
ama insanın yazdığı şeyleri siler hale gelmesi üzücü bi durum bence de..ben de yaşıyorum bu aralar..belki o kadar çok mesajı olan bi üye değilim ama daha önce hiç böyle bi endişe yaşamadığım için tuhaf geliyo..
Kullanıcı avatarı

#393516  gönderen drwera
 27.03.2008 - 12:07:47
Haklısınız ama bu şekilde taktik geliştirip insanları susturuyorlar.. Seviyesini yitiren ve her başlığı ,her mesajı kafasına göre yorumlayıp saldıran çok insan oluyor.. Sizler belki bilmezsiniz ama.. Ben çok seviyesiiz insanla burda tartıştım.. Espiri olsun diye açtığın başlığı bile çıkıp öyle saçma sapan boyutlarda eleştirip dikkat çekmek isteyen insanlar var.. Ya da şunu söyliyeyim.. Birine sözlü saldırıp sürekli çıkıntılık yapan mesajlar yazarak dikkat çekeceklerini sanan tiplerle doluydu burası.. İlginç bayan üyeler bile vardı..10-15 ayrı nickle üye olan biri vardı ki anlatsam sayfalar alamaz yanii..
Kullanıcı avatarı

#393522  gönderen puratu
 27.03.2008 - 12:18:43
drcafein yazdı:
burcut yazdı:bu aralar forumun tadı yok zaten,sessizlik de var,bi de kafamıza göre geyik bile yapamaz olduk,bi acaip cinsler çıkıp bişiy sölüyolar falan.. siz de öle hissediyo musunuz bilmiyorum ama? ben bazı başlıkların altına yazdığım şeyleri göndermeden siler oldum,bi cins çıkar başka tarafa çeker die .eskiden böle olmuyodu. neden bilmiyorum?
aynen altına imzamı atıyorum.çoğu şeyi yazdım göndermeden sildim veyada gönderdim bin pişman oldum flan..ama dikkat ettinizmi hep ısrarla aynı tarafa çekiliyo..belli tipler bunlar zaten.... israrla aynı şeyi yapanlar. ..bu kendilerini tatmin bence...başka bişey değil..bide gülen hayattan memnun insana olumlu şeylere bazıları tahamül edemez..batar ..nedense aranır napsamda bozsam diye..kendi negativizmlerine çekmek için canla başla uğraşılır.garip bi nefret duyulur....göz götürmeme olayı bence..neden ben bu kadar negatifken diğerleri pozitif diye..herhalde. olay bu..valla ben artık öyle düşünüyorum..insanlarda nedense garip bi herşeye karışma bazılarını suçlama taciz etme zan altında bırakma niyet okuma garip yerlere çekme potansiyeli var..aman yaw neyse..
bu konu hakkında en son konuşacak kişi olduğun için bence sussan ii olur dün akşam ve diğer akşam neler yaptığını gördük. hem sen mesajlarını silmiyormuydun?
Kullanıcı avatarı

#393526  gönderen julien
 27.03.2008 - 12:19:32
açokçası ben bunu yapanlar arasında birkaç mesajlık yeni üyeler olduğu gibi, çok eski üyeler olduğunu da düşünüyorum. bazı kişiler, uzun süredir forumda olmanın verdiği rahatlık ve destekle çok kolay eleştirip, yargılayıp hatta bazen asıyorlar bence.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#393529  gönderen julien
 27.03.2008 - 12:21:13
puratu yazdı:
drcafein yazdı:
aynen altına imzamı atıyorum.çoğu şeyi yazdım göndermeden sildim veyada gönderdim bin pişman oldum flan..ama dikkat ettinizmi hep ısrarla aynı tarafa çekiliyo..belli tipler bunlar zaten.... israrla aynı şeyi yapanlar. ..bu kendilerini tatmin bence...başka bişey değil..bide gülen hayattan memnun insana olumlu şeylere bazıları tahamül edemez..batar ..nedense aranır napsamda bozsam diye..kendi negativizmlerine çekmek için canla başla uğraşılır.garip bi nefret duyulur....göz götürmeme olayı bence..neden ben bu kadar negatifken diğerleri pozitif diye..herhalde. olay bu..valla ben artık öyle düşünüyorum..insanlarda nedense garip bi herşeye karışma bazılarını suçlama taciz etme zan altında bırakma niyet okuma garip yerlere çekme potansiyeli var..aman yaw neyse..
bu konu hakkında en son konuşacak kişi olduğun için bence sussan ii olur dün akşam ve diğer akşam neler yaptığını gördük. hem sen mesajlarını silmiyormuydun?
tam yazdım üstüne bu oldu, neyse seni kastetmemiştim ama bu mesaj da kalp kırıcı olmuş arkadaşım, sen böyle değildin önceden sanki. yanlış mı hatırlıyorum?
Kullanıcı avatarı

#393538  gönderen neval
 27.03.2008 - 12:27:35
Espriyi bile anlamayıp kendini ispat için yırtınanlar var.Tamam ispatladınız.Sizler oooo çok inançlısınız.Bravo bravo.Ne kadar da çok inanıyorlar,herkesi yargılayabilirler.Bazı konulardan sadece onlar bahsedebilir.En inançlı,EN MÜSLÜMAN onlar...Bırakın yaaa...
Kullanıcı avatarı

#393543  gönderen puratu
 27.03.2008 - 12:33:26
julien öncesini bakmak istersen aç bak mesajlarım duruyor. yok yani burda akıl vermeye çalışanlar kendi yaptıklarına az buçuk bi baksalar görürler. daha dün akşam yaşadık ayn şeyleri alın buyrun linki:

http://www.drtus.com/modules.php?name=F ... ht=#393267

yok yani hem mesajlarım silinsin diyosun ama hala yazmaya devam ediyorsun hatta yazıyorsun milleti geriyorsun sonra gene siliyosun ne iştir bu? samimi geliyomu senin yaptıkların. neyse açın görün. karantinayıda özledik gelir inşallah vesselam