Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333523  gönderen DoktorSedef
 13.10.2015 - 01:13:36
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı:
eren70 yazdı: di mi wera falan nerde? la değişik düşünceleri vardı onun :D
ben en çok o dönemki yaşımı özledim
ne varmış ki yaşında? bende o dönemki tranceı özledim, sonra birbaktım old school diye bir kavram çıkmış drakkar noir olsun, toland80xx le yapılan parçalar olsun old school deniliyor, saman geçmiş oluyor
ne varmış ki yasında ? Demek yerine ne varmış Yaşında sende deseydin ne güzel moral olurdu :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333531  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:16:26
DoktorSedef yazdı:
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı: ben en çok o dönemki yaşımı özledim
ne varmış ki yaşında? bende o dönemki tranceı özledim, sonra birbaktım old school diye bir kavram çıkmış drakkar noir olsun, toland80xx le yapılan parçalar olsun old school deniliyor, saman geçmiş oluyor
ne varmış ki yasında ? Demek yerine ne varmış Yaşında sende deseydin ne güzel moral olurdu :)
o anlamda demiştim sende anlamında ki o:?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333534  gönderen nurullahs
 13.10.2015 - 01:17:26
eren70 yazdı:
çekirdek çitlemek gibi bi şi la bu forum :D kardeşim bizim üniye gelecek olursan veya arkadaşların da gelecek olan olursa yardımcı olmaya çalışırım, karşılama konaklama v.s
eyvallah başkan..niyetlenirsek neden olmasın :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333538  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:18:12
nurullahs yazdı:
eren70 yazdı:
çekirdek çitlemek gibi bi şi la bu forum :D kardeşim bizim üniye gelecek olursan veya arkadaşların da gelecek olan olursa yardımcı olmaya çalışırım, karşılama konaklama v.s
gel la, gece çorbacya gideriz, güzel kelle paçacı var burada, senden yemek kültürü kaparım biraz hem :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333549  gönderen nurullahs
 13.10.2015 - 01:21:42
eren70 yazdı:
nurullahs yazdı:
eren70 yazdı:
gel la, gece çorbacya gideriz, güzel kelle paçacı var burada, senden yemek kültürü kaparım biraz hem :D
est. senden kapacak şeyi çok olan benim :)
gece çorbalarına hasret kaldım valla kanıma girmeyi biliyon :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333551  gönderen DoktorSedef
 13.10.2015 - 01:22:19
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı:
eren70 yazdı: ne varmış ki yaşında? bende o dönemki tranceı özledim, sonra birbaktım old school diye bir kavram çıkmış drakkar noir olsun, toland80xx le yapılan parçalar olsun old school deniliyor, saman geçmiş oluyor
o anlamda demiştim sende anlamında ki o:?
hadi yaa :) çok sevindim ne güzel moral verdin :) teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333553  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:22:54
nurullahs yazdı:
eren70 yazdı:
nurullahs yazdı: eyvallah başkan..niyetlenirsek neden olmasın :)
est. senden kapacak şeyi çok olan benim :)
gece çorbalarına hasret kaldım valla kanıma girmeyi biliyon :D
Mekan da güzel kardeşim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3333816  gönderen Eusebio_
 13.10.2015 - 11:54:03
DoktorSedef yazdı:
Eusebio_ yazdı:şaka bir yana gençliğin ve kişilik yapımın verdiği ani kreşendo ve onu müteakip dekreşendolarım; bizzat rıza eröksüz tarafından 2 diğer moderatörler tarafından birkaç defa banlanışım eski dostluklar ki brave,drmutlu,drwera,puratu ve marguerita06 ile hala görüşüyorum geldi aklıma...sene 2008 asistandım ozaman :D
Müslüm Baba'dan tabi ki vazgeçmedim;vefatı ani olduğundan cenazeye katılamadım mecburi hizmette ve İstanbul dışındaydım.ama sonra Zincirlikuyu'da kabrini ziyaret ettim fatihamı okudum
ne diyordum eskiden?Alayına isyannnn inadına Müslüm BABA :D
merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
patron nickin yabancı gelmedi bana :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333824  gönderen eren70
 13.10.2015 - 12:19:35
Eusebio_ yazdı:
DoktorSedef yazdı:
Eusebio_ yazdı:şaka bir yana gençliğin ve kişilik yapımın verdiği ani kreşendo ve onu müteakip dekreşendolarım; bizzat rıza eröksüz tarafından 2 diğer moderatörler tarafından birkaç defa banlanışım eski dostluklar ki brave,drmutlu,drwera,puratu ve marguerita06 ile hala görüşüyorum geldi aklıma...sene 2008 asistandım ozaman :D
Müslüm Baba'dan tabi ki vazgeçmedim;vefatı ani olduğundan cenazeye katılamadım mecburi hizmette ve İstanbul dışındaydım.ama sonra Zincirlikuyu'da kabrini ziyaret ettim fatihamı okudum
ne diyordum eskiden?Alayına isyannnn inadına Müslüm BABA :D
merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
kara panter nasılsın :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333829  gönderen SelcukDoguncay
 13.10.2015 - 12:26:33
hey gidi eski günler...
8 yıldır forumu farklı isimlerle takip ediyorum...
benim de banlanmışlığım vardır. durulduk şimdi :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333846  gönderen DoktorSedef
 13.10.2015 - 12:43:26
eren70 yazdı:
Eusebio_ yazdı:
DoktorSedef yazdı: merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
11 yıldır aynı nicki kullanıyorum hiç değiştirmedim

Re:

#3333865  gönderen Eusebio_
 13.10.2015 - 13:20:04
DoktorSedef yazdı:
eren70 yazdı:
Eusebio_ yazdı: patron nickin yabancı gelmedi bana :D
e tamam yabancı gelmedi dedim;yine doğru bildim yüs puan bana :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333867  gönderen DoktorSedef
 13.10.2015 - 13:21:17
Eusebio_ yazdı:
DoktorSedef yazdı:
eren70 yazdı: kara panter nasılsın :D
e tamam yabancı gelmedi dedim;yine doğru bildim yüs puan bana :D
:) :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3335192  gönderen Simurg
 14.10.2015 - 15:24:00
Eusebio_ yazdı:Simurg büyük olan Allah gerçekten özürlük bir durum yok,hayat koşturmacası diyelim 😉 yaw ne gitmesi başasistanlık sınavı başlığına takılıyorum 😂
eywallah abi :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3352152  gönderen drmrym
 29.10.2015 - 02:46:57
Simurg yazdı:
Eusebio_ yazdı:Simurg büyük olan Allah gerçekten özürlük bir durum yok,hayat koşturmacası diyelim 😉 yaw ne gitmesi başasistanlık sınavı başlığına takılıyorum 😂
eywallah abi :)
ohooo madem toplandınız bize neden haber vermiyorsunuz ? :lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7