Pazar , Eylül 22 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

#3333276  gönderen eren70
 12.10.2015 - 21:26:04
hevidarr yazdı::)
hevidarr merak etmişimdir, o resimdeki sen misin?

Re:

#3333310  gönderen Eusebio_
 12.10.2015 - 22:09:18
Simurg büyük olan Allah gerçekten özürlük bir durum yok,hayat koşturmacası diyelim 😉 yaw ne gitmesi başasistanlık sınavı başlığına takılıyorum 😂
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3333314  gönderen Eusebio_
 12.10.2015 - 22:12:30
eren70 yazdı:
yok lannn hevidar bildiğin maggie simpson 😃
Kullanıcı avatarı

#3333351  gönderen hevidarr
 12.10.2015 - 23:04:29
toplu buluştuğumuzda gözlüklerin var mıydı hatırlayamadım :D

#3333415  gönderen Eusebio_
 12.10.2015 - 23:47:30
hevidarr yazdı:toplu buluştuğumuzda gözlüklerin var mıydı hatırlayamadım :D
sanki vardı,bak şimdi ben de emin olamadım 😃😂
Kullanıcı avatarı

#3333417  gönderen eren70
 12.10.2015 - 23:49:12
Eusebio_ yazdı:
eren70 yazdı:
yok lannn hevidar bildiğin maggie simpson 😃
ahahaha
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333485  gönderen DoktorSedef
 13.10.2015 - 00:56:22
Eusebio_ yazdı:şaka bir yana gençliğin ve kişilik yapımın verdiği ani kreşendo ve onu müteakip dekreşendolarım; bizzat rıza eröksüz tarafından 2 diğer moderatörler tarafından birkaç defa banlanışım eski dostluklar ki brave,drmutlu,drwera,puratu ve marguerita06 ile hala görüşüyorum geldi aklıma...sene 2008 asistandım ozaman :D
Müslüm Baba'dan tabi ki vazgeçmedim;vefatı ani olduğundan cenazeye katılamadım mecburi hizmette ve İstanbul dışındaydım.ama sonra Zincirlikuyu'da kabrini ziyaret ettim fatihamı okudum
ne diyordum eskiden?Alayına isyannnn inadına Müslüm BABA :D
merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333493  gönderen eren70
 13.10.2015 - 00:59:46
DoktorSedef yazdı:
Eusebio_ yazdı:şaka bir yana gençliğin ve kişilik yapımın verdiği ani kreşendo ve onu müteakip dekreşendolarım; bizzat rıza eröksüz tarafından 2 diğer moderatörler tarafından birkaç defa banlanışım eski dostluklar ki brave,drmutlu,drwera,puratu ve marguerita06 ile hala görüşüyorum geldi aklıma...sene 2008 asistandım ozaman :D
Müslüm Baba'dan tabi ki vazgeçmedim;vefatı ani olduğundan cenazeye katılamadım mecburi hizmette ve İstanbul dışındaydım.ama sonra Zincirlikuyu'da kabrini ziyaret ettim fatihamı okudum
merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
di mi wera falan nerde? la değişik düşünceleri vardı onun :D
Kullanıcı avatarı

#3333494  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:00:52
hevidarr yazdı:toplu buluştuğumuzda gözlüklerin var mıydı hatırlayamadım :D
mod olunca yzdıklarınız hep bold mu çıkıyor? sen de siteye takılmaz oldun pek, bugün ne dinliyorsunu sen başlattıydın değil mi
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333496  gönderen DoktorSedef
 13.10.2015 - 01:01:10
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı:
ben en çok o dönemki yaşımı özledim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333501  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:03:05
DoktorSedef yazdı:
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı: merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
ben en çok o dönemki yaşımı özledim
ne varmış ki yaşında? bende o dönemki tranceı özledim, sonra birbaktım old school diye bir kavram çıkmış drakkar noir olsun, toland80xx le yapılan parçalar olsun old school deniliyor, saman geçmiş oluyor
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333505  gönderen nurullahs
 13.10.2015 - 01:03:40
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı:
sen de baya bi eskiymişsin ha pan reis :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333509  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:05:13
nurullahs yazdı:
eren70 yazdı:
DoktorSedef yazdı: merhaba , hosgeldin :) şaşırdım seni görünce belki sen beni hatırlamıyorsun dur ama benim yıllar öncesinden forumdaki yazılarını takip etmişligim var :) ah o günler de tus çalışırdım bi yandanda buraya takılır sıkıntımı giderirdim güzel günlerdi
nuru kardeşim :D :D :D la gececi tayfanın sohbetleri nerde? bir çok moddan daha eskiyim, tek rakibim rıza :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333518  gönderen nurullahs
 13.10.2015 - 01:10:44
eren70 yazdı:
nurullahs yazdı:
eren70 yazdı: di mi wera falan nerde? la değişik düşünceleri vardı onun :D
nuru kardeşim :D :D :D la gececi tayfanın sohbetleri nerde? bir çok moddan daha eskiyim, tek rakibim rıza :D
gececi tayfa geri dönüşüm kutusuna yenik düştü..bir kamalayı görüyorum bi seni :D
bence bi plaketi hakediyosun
adam sitenin bağımlısı çıktı rıza baba :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3333522  gönderen eren70
 13.10.2015 - 01:12:32
nurullahs yazdı:
eren70 yazdı:
nurullahs yazdı: sen de baya bi eskiymişsin ha pan reis :)
gececi tayfa geri dönüşüm kutusuna yenik düştü..bir kamalayı görüyorum bi seni :D
bence bi plaketi hakediyosun
adam sitenin bağımlısı çıktı rıza baba :D
çekirdek çitlemek gibi bi şi la bu forum :D kardeşim bizim üniye gelecek olursan veya arkadaşların da gelecek olan olursa yardımcı olmaya çalışırım, karşılama konaklama v.s
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7