Salı , Ekim 15 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

#375675  gönderen DrCihangir
 07.02.2008 - 14:29:08
İstersen ben seni dinlenirim zeynepnur...Tıpa başlamadan önce hep psikiyatrist olmak istemiştim...Gerçi bu fikrimm tıpa başlayınca değişti ama(e tabi değişir...her hoca neee psikiyatrist mi olcan...napıyon oğlum...bak üzüm üzüme baka baka kararır derse olcağı buydu :wink: )...Gene de idare ederiz artık...Eski birikimlerden faydalanırız...
Kullanıcı avatarı

#375687  gönderen drwera
 07.02.2008 - 14:42:20
zeynepnur yazdı:
drwera yazdı:
inaudible_cry yazdı:harikasın weraaa...en mükemmelinden hemde...
herkesin dibe vurduğu zamanlar olur ..böle durumlarda herkes (kişinin kendini kendi insanliğindan utandıracak kadar) kaçar...
sen gönüllüsün ne güzel ..çok hoş ..
Evet öyleyim valla :lol: Bir zamanlar 15 yaşında bir hastaya terapi yapayım demiştim çocuk bana aşık olmuştu.. Şimdi 15 yaşında birine terapi yapsam teyze der bana :lol: Heyyy gidi günler heyyy :lol:
weracım sevabına bi terapi yap
aşık olmam merak etme :wink: :wink:
ya da sen beni şöyle yakışıklı bir terapiste yönlendir ona aşık olayım :lol:
Tamam cnm özel mesajla görüşelim ve terapiye başlıyalım.. :lol:
Yakışıklı bir psikiyatrist önersem ben sana :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#375692  gönderen gebere_jackson
 07.02.2008 - 14:45:32
Buyrun...
Genel Tababet Uzmanıyım.
Elimden her iş gelir.
:D

Çok dehşet dinlermiş gibi yaparım,kafamı emme basma tulumba gibi aşağıya yukarıya doğru sallarım.
Kullanıcı avatarı

#375698  gönderen DrCihangir
 07.02.2008 - 14:52:49
drwera yazdı:
zeynepnur yazdı:
drwera yazdı: Evet öyleyim valla :lol: Bir zamanlar 15 yaşında bir hastaya terapi yapayım demiştim çocuk bana aşık olmuştu.. Şimdi 15 yaşında birine terapi yapsam teyze der bana :lol: Heyyy gidi günler heyyy :lol:
weracım sevabına bi terapi yap
aşık olmam merak etme :wink: :wink:
ya da sen beni şöyle yakışıklı bir terapiste yönlendir ona aşık olayım :lol:
Tamam cnm özel mesajla görüşelim ve terapiye başlıyalım.. :lol:
Yakışıklı bir psikiyatrist önersem ben sana :wink:
Kafasına darbe alan cihangir bu mesajı okur:
-Bu yakışıklı psikiyatrist ben miyim yoksa...Aman Allahım bu bi rüya mı ne zaman psikiyatrist oldum ben... :D tamam yakışıklıyım ama (bu arada hiç enaniyet yok maşallah :lol: ) tıpı ne zaman bitirdim ,ne zaman uzmanlığı kazandım,ne oluyor yaff...

Ve bi anda kendine gelir:Ne psikiyatristi yaff...Bu arada komitem vardı benim de mi yaa....yaa evet komite yaa...komiteee...aaa...

Ve kendine gelen Cihangir tabiki hocalarının yıllarca kendine dediği sözü unutmaz:ÜZÜM ÜZÜME BAKA BAKA KARARIR OĞLUM YAFF...NE YANİ O KADAR TIP OKUYUP PSİKOPAT(HOCALARIN DİLİNDE PSİKİYATRİST DEMEKTİR :D ) MI OLCAN???
Kullanıcı avatarı

#375700  gönderen mydanose
 07.02.2008 - 14:59:10
gebere_jackson yazdı:Buyrun...
Genel Tababet Uzmanıyım.
Elimden her iş gelir.

Çok dehşet dinlermiş gibi yaparım,kafamı emme basma tulumba gibi aşağıya yukarıya doğru sallarım.
Valla doğru..Her türlü aşk meşk acınızı dinler yalan değil.... :P :D :D :D :P
Kullanıcı avatarı

#375703  gönderen gebere_jackson
 07.02.2008 - 15:08:24
mydanose yazdı:
gebere_jackson yazdı:Buyrun...
Genel Tababet Uzmanıyım.
Elimden her iş gelir.

Valla doğru..Her türlü aşk meşk acınızı dinler yalan değil.... :P :D :D :D :P
ne o,site dışından da tanışıyo muyuz ki sizinle?
Kullanıcı avatarı

#375724  gönderen pratisyen_hekim
 07.02.2008 - 15:39:22
3 saat mi ne oldu yaa...ya sorun büyükse bence ortaya anlat çözüm bulalım :?:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009