Pazartesi , Eylül 16 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Kullanıcı avatarı

Re:

#2184965  gönderen somebodyelse
 04.02.2013 - 23:03:41
kamala yazdı:
somebodyelse yazdı:
kamala yazdı:beyazpapatya nerde
gelmeyecek..
neden
her anlamda toparlanma ihtiyacı..istese de o nikle gelemez zaten istemez de. herşey tus için
Kullanıcı avatarı

#2184968  gönderen drjangeum
 04.02.2013 - 23:04:23
ellidokuznoktayetmis yazdı:
drjangeum yazdı:Mouse md, Ebumara, Batur, Condor, Faber, Cefrin...
Mouse_md candır.Mouse_md bi tanedir.70.000 üye bi yana o bi yana.Öyle üye siteye gelmemişti bence.Bence mouse_md'ye 100 puan herese 0 puan.Onun tek problemi var o da kafiye takıntısı.Kafiyesiz yaşayamıyo o.Umarım bi gün uyaklarından kafiyelerinden sıyrılacak.

Eee hani nerde, niye yok ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2184976  gönderen drckara
 04.02.2013 - 23:06:27
drfiiz yazdı:
drckara yazdı:
drfiiz yazdı: sen de yoksun panpacım ya :roll:
iyiki yazmışım birisi geldi.:))
ben takipteyim hepinizi burda :D
panpacım belli forum pasası olmuşun. :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2184988  gönderen drfiiz
 04.02.2013 - 23:10:19
drckara yazdı:
drfiiz yazdı:
drckara yazdı:iyiki yazmışım birisi geldi.:))
ben takipteyim hepinizi burda :D
panpacım belli forum pasası olmuşun. :D
:smoker:
Kullanıcı avatarı

#2184989  gönderen ellidokuznoktayetmis
 04.02.2013 - 23:10:36
drjangeum yazdı:
drjangeum yazdı:Mouse md, Ebumara, Batur, Condor, Faber, Cefrin...
Mouse_md candır.Mouse_md bi tanedir.70.000 üye bi yana o bi yana.Öyle üye siteye gelmemişti bence.Bence mouse_md'ye 100 puan herese 0 puan.Onun tek problemi var o da kafiye takıntısı.Kafiyesiz yaşayamıyo o.Umarım bi gün uyaklarından kafiyelerinden sıyrılacak.

Bireysel bi seçimdir bence.''Peki'' diye düşünmek gerek belki.Ama mouse_md > drtustaki biçok insan bence.
mouse_md dönerse ben tekrar sitede birini okurken gülmeye başlıcam hacı.Bi tek onda gülüyodum ben.Ben burdan mouse_md'ye el sallamak ve ona ''merhaba'' demek istiyorum.Bir yerlerden bizleri izliyosun di mi mouse ?
Kullanıcı avatarı

#2184996  gönderen somebodyelse
 04.02.2013 - 23:13:09
drjangeum yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: Mouse_md candır.Mouse_md bi tanedir.70.000 üye bi yana o bi yana.Öyle üye siteye gelmemişti bence.Bence mouse_md'ye 100 puan herese 0 puan.Onun tek problemi var o da kafiye takıntısı.Kafiyesiz yaşayamıyo o.Umarım bi gün uyaklarından kafiyelerinden sıyrılacak.

Bireysel bi seçimdir bence.''Peki'' diye düşünmek gerek belki.Ama mouse_md > drtustaki biçok insan bence.
mouse_md dönerse ben tekrar sitede birini okurken gülmeye başlıcam hacı.Bi tek onda gülüyodum ben.Ben burdan mouse_md'ye el sallamak ve ona ''merhaba'' demek istiyorum.Bir yerlerden bizleri izliyosun di mi mouse ?
güzel bi duygu olsa gerek. birgün ben de yazmak istiyorum bu üyeyi okurken gülüyorum diye. tebrik ederim seni gülecek bi üye bulabildiğin için
Kullanıcı avatarı

#2185009  gönderen ellidokuznoktayetmis
 04.02.2013 - 23:17:06
somebodyelse yazdı:
drjangeum yazdı:
güzel bi duygu olsa gerek. birgün ben de yazmak istiyorum bu üyeyi okurken gülüyorum diye. tebrik ederim seni gülecek bi üye bulabildiğin için
Ben bi tek onda gülüyodum,başkasına gülemedim komik gelmedi.O bi yana tüm site bi yana benim için.Leyla ile mecnun kafası vardı onda.Şimdi olsaymış ''at kafası'' dermiş kesin.Ama kafiyeli dermiş.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2185234  gönderen nurullahs
 05.02.2013 - 00:17:42
somebodyelse yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: Bireysel bi seçimdir bence.''Peki'' diye düşünmek gerek belki.Ama mouse_md > drtustaki biçok insan bence.
Ben bi tek onda gülüyodum,başkasına gülemedim komik gelmedi.O bi yana tüm site bi yana benim için.Leyla ile mecnun kafası vardı onda.Şimdi olsaymış ''at kafası'' dermiş kesin.Ama kafiyeli dermiş.
bazen aşırı haklı oluyosun
Kullanıcı avatarı

#2185283  gönderen Espoir
 05.02.2013 - 00:34:19
Alarset vardi bi aralar...keske gitmeseydi...hos sohbeti vardi...ozledik
Kullanıcı avatarı

#2185284  gönderen ellidokuznoktayetmis
 05.02.2013 - 00:34:20
nurullahs yazdı:
somebodyelse yazdı: güzel bi duygu olsa gerek. birgün ben de yazmak istiyorum bu üyeyi okurken gülüyorum diye. tebrik ederim seni gülecek bi üye bulabildiğin için
bazen aşırı haklı oluyosun
La bişey biliyoz da söylüyoz.
''Biliyos da söylüyos'' mu yazsaydım la.
'' z'leri s yazarak kadınlar tarafından daha sevimli görüleceğine inanan adamın maceraları'' diye yeni bi hikayeye başlım mi la.Nötron yüklü kervanlardan sonra koza dönemimdeydim hacı.İpek böceği stayla.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2185953  gönderen aerztinn
 05.02.2013 - 17:03:35
drckara yazdı:
drfiiz yazdı:
drckara yazdı:fiiz,eburama,leman,neslish,arztin,mfy,celim,dc...
sen de yoksun panpacım ya :roll:
iyiki yazmışım birisi geldi.:))
:hug:
sende yoksun ama :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#2185967  gönderen drizmirdr
 05.02.2013 - 17:29:10
Mezenter ve aerztin dicektim kii, birisi gözükmüş ufuktan!;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2185975  gönderen drjangeum
 05.02.2013 - 17:37:13
drizmirdr yazdı:Mezenter ve aerztin dicektim kii, birisi gözükmüş ufuktan!;)

Aerztin buralarda, ders çalıştığı için az uğruyor.

Evet mezenter nerde, ben de özledim onu.En son kedisine isim bulmuştuk, ne yaptı acaba? :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12