Pazar , Eylül 22 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Kullanıcı avatarı

Re:

#3219861  gönderen mezenter
 25.05.2015 - 02:29:12
Resi resi resi :(

Re:

#3219895  gönderen ofansif
 25.05.2015 - 06:06:44
donnieyen reyizle cavendish reyiz vardı bayadır yazmıyolar :(
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3220060  gönderen ihsan005
 25.05.2015 - 10:37:46
Natoz
deli dolu Donni kardeşimiz
yokluğu en fazla hissedilenler
bi de neşe dolu diş hekimizi var hergün yazmasa forumun enerjisi eksik kalıyor ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3237976  gönderen doktorbilal
 14.06.2015 - 10:02:56
genelde mesaj sayısı 5000'in üzerinde olanlar
en fazla 3 yıl yazıyorlar
2 yıldan daha fazla ara vermişlerse genelde geri dönmüyorlar
bir başka ilginç nokta tusa çalışırken tv ve internet tamamen bırakılması veya çok sınırlanması gerekirken çok aaktif yazıyorlar
kılkurdu 10x60 :D şeklinde bir de akşam raporu veriyorlar
ama tusu kazanınca 8-10 nöbet tutsa cerrahi bir bölüm olsa bile daha fazla zamanları olmasına rağmen forumu bırakıyorlar.
ilk defa uzmanken veya asistanken yazmaya başlayan az
genelde öğrenci pratiisyen veya tusiyerken yazar olunuyor
bir de forumu sadece iş için kullananlar var tus tercihi, dhy,yatay geçiş, ders çalışma başlıklarına yazan mesaj sayısı 1-500 arası paramedikal başlıklara hemen hemen hi yazmayan avatarsız üyeler.
Kullanıcı avatarı

#3237981  gönderen kutsaclirapunzel
 14.06.2015 - 10:22:26
Ronswanson. Yalnız sitenin şu halinde gelmemesi daha guzel. Ben de temelli çöpü tarağı toplayıp gidicem zati. Şu b.okum gibi günler bitsin bi deniz yapalım da. Klavye bebeliğimi bırakcam. Bi de burdan çok daha guzel elit mi elit bi site buldum. Hem de dilim gelişiyor. Az orda oyniiip artık açılmak lazım. Türkiye ye ve drtusa veda etmek lazım. Şaka la hacettepe derma kazandım nereye gitcem deli miyim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3237996  gönderen bydy
 14.06.2015 - 10:52:46
ihsan005 yazdı:Natoz
bi de neşe dolu diş hekimizi var hergün yazmasa forumun enerjisi eksik kalıyor ;)
Üstüme alındım :D

Natoz evine geri dön :D Kırgınlık olmasın aramızda, ramazan geliyor bak. Gel barışalım. Gel atar yap yine, sen kimsin ki ben senle barışacağım falan de :D Neyse burası benden çok senin mekanın o yüzden gel bence bak özleyenlerin de var. Benden zeytin dalı uzatması gerisi sana kalmış.

Listeye ben deepblack imi de ekleyim. Deli dolu deyince aklıma ilk gelen isim.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3237998  gönderen doktorbilal
 14.06.2015 - 10:55:25
bydy yazdı:

Natoz evine geri dön :D Kırgınlık olmasın aramızda, ramazan geliyor bak. Gel barışalım. Gel atar yap yine, sen kimsin ki ben senle barışacağım falan de :D Neyse burası benden çok senin mekanın o yüzden gel bence bak özleyenlerin de var. Benden zeytin dalı uzatması gerisi sana kalmış.

bir keresinde 2 yıl önce ezcgalenos diye güzel bir eczacı kız gelmişti.avatarına resmini koymuştu.kızı bunalttılar galiba 1 gün geldi bir daha gelmedi :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3237999  gönderen doktorbilal
 14.06.2015 - 10:55:36
bydy yazdı:

bir keresinde 2 yıl önce ezcgalenos diye güzel bir eczacı kız gelmişti.avatarına resmini koymuştu.kızı bunalttılar galiba 1 gün geldi bir daha gelmedi :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3238044  gönderen doktorbilal
 14.06.2015 - 12:24:08
7-8 yıldır yazan da var ama
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12