Pazartesi , Eylül 16 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.

#446225  gönderen hafakan
 07.08.2008 - 02:19:28
delyriver yazdı:sevgili naneşekeri keşke şiirin dediği gibi hayatı tersine yaşamamız mümkün olsaydı..ne güzel olurdu..böylece alanımızda çok iyi hale geldiğimiz yıllar en verimli geçen gençlik yılları olurdu..ama bu mümkün değil...o halde bizler geleceğe ve o gelecekte var olan hedeflerimize bakalım..
Merhaba,
Münihten katiliyorum, son siniftayim ve türk uyruklu bir Alman olarak vatanima dönmek istiyorum, bir kac bilmek istedigim seyler var, mesela TR de en gözde uzmanlik dallari hangileridir, tusta en yüksek puanlamayi gerektiren uzmanlik nedir? yada bu bilgileri nerde okuyabilrim? Simdiden tesekkürler
Kullanıcı avatarı

Re: FORUMLARA KATILMAYAN ÜYELER

#3248430  gönderen doktorbilal
 30.06.2015 - 06:28:00
drerdinc yazdı:merhaba arkadaşlar,
çok fazla mail aldığım için böyle bir forum açıyorum... sitemize uzun zamandır üye olan ama forumlara yazılarıyla katılmayan üyelerimiz mevcut... maillerde gördüğüm o güzel yürekleri forumlarda aramızda görmek isteriz...
hadi kim o güzel yürekler?
ne zamandan beri sitemizi takip ediyorsunuz?
katılın :twisted: 8) :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3248431  gönderen doktorbilal
 30.06.2015 - 06:29:52
hafakan yazdı:
delyriver yazdı:sevgili naneşekeri keşke şiirin dediği gibi hayatı tersine yaşamamız mümkün olsaydı..ne güzel olurdu..böylece alanımızda çok iyi hale geldiğimiz yıllar en verimli geçen gençlik yılları olurdu..ama bu mümkün değil...o halde bizler geleceğe ve o gelecekte var olan hedeflerimize bakalım..
Merhaba,
Münihten katiliyorum, son siniftayim ve türk uyruklu bir Alman olarak vatanima dönmek istiyorum, bir kac bilmek istedigim seyler var, mesela TR de en gözde uzmanlik dallari hangileridir, tusta en yüksek puanlamayi gerektiren uzmanlik nedir? yada bu bilgileri nerde okuyabilrim? Simdiden tesekkürler
dahiliye
derma
halk sağlığı
spor hekimliği
ekoloji ve hidroklimatoloji
hiperbarik tıp ve sualtı hekimliği
nükleer tıp