Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

#259003  gönderen TJ
 28.06.2007 - 23:16:06
keoman yazdı:PANTERA..

..STRATOVARİUS..

... METALLİCA FOREVER..

:cooler: :cooler: :cooler:
Valla hayat felsefem bambaşka olsa da benim için gerçek müzik heavy metal ve daha ağır türlerdir. Hayattaki gerçekler kadar sert ve acımasız..
Meslek gereği stres ve adrenalini bol günlerde alkol almadan kafamı dağıtmamı sağlıyor.. Şu sıralar SEPULTURA dan CONVİCTED LİFE la dağıtıyorum..:
panteramı dedin!! harikasın! :D

bu arada myspace kullanıyosanız ordan da bitakım paylaşımlara girebiliriz: http://www.myspace.com/tuan_juanita
En son TJ tarafından 29.06.2007 - 00:54:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#259008  gönderen CHeMiCaL
 28.06.2007 - 23:43:02
bende de var pantera'nın bütün albümleri....

burda sayılan çou grubun hemen hemen tüm albümlerini internetten indirmişliim vardr(tabiki iron maiden ve dream theater'ın orjinal albümlerini de alırım hatta t.c.de bulamassam sipariş yoluyla edinirim) ama kimseyle paylaşmam söliim...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#259010  gönderen TJ
 28.06.2007 - 23:46:42
puratu yazdı:yanlış ahtırlamıyosam 01 yada 02 yazında megadeth istanbula gelmişti. biletim vardı ama elimizde patlamıştı gidememiştim :ka:

90ların sonunda metallica gelmişti konseri yarıda bitirmişlerdi. türkiyede büyük grupların konserleri biraz sorunlu oluyor...
slayera bile gelenlerin sayısı o kadar komiktiki rock republicte! adamlar bidaha hayatta uğramazlar heralde buraya.. hayatımın en iyi konserlerinden biri whitesnake, diğeri de testament oldu. testamentla birlikte kutladım doğumgünümü,inanılmazdı!!
rock the nations 2004e sağlık görevlisi :) adı altında gittim ve sahne arkasındaydım sürekli!! destruction'ı ilk kez orda izledim mesela. harikaydılar. udo da festivalin en iyilerindendi! paul di'anno beklediğim gibi performans sergileyemedi,gelmeyen gruplar oldu falan ama rtn 2004 de gittiğim sayısız konser arasında unutamadıklarımdan..
Kullanıcı avatarı

#259011  gönderen Simurg
 28.06.2007 - 23:46:47
CHeMiCaL yazdı:bende de var pantera'nın bütün albümleri....

burda sayılan çou grubun hemen hemen tüm albümlerini internetten indirmişliim vardr(tabiki iron maiden ve dream theater'ın orjinal albümlerini de alırım hatta t.c.de bulamassam sipariş yoluyla edinirim) ama kimseyle paylaşmam söliim...
Egoist çocuk ne olacak..:P
Kullanıcı avatarı

#259020  gönderen CHeMiCaL
 29.06.2007 - 00:14:46
simurg yazdı:

yau senin sus payını vermemiş mydk???
Kullanıcı avatarı

#259021  gönderen TJ
 29.06.2007 - 00:19:15
simurg yazdı:Walla heavy metalci arkadaslar kabul etmese de metallica..dream theater...

iron maiden ı bi turlu sevemedim bu da benim zevkim..

fear of th dark haric..
ben de dream theatre'ı sevemedim gitti! adamların yaptığı müzik cidden kaliteli ama olmayınca olmuyo işte :D space dye vest hariç..
Kullanıcı avatarı

#259023  gönderen Simurg
 29.06.2007 - 00:21:57
CHeMiCaL yazdı:
simurg yazdı:

yau senin sus payını vermemiş mydk???
İnsanoğlu açgözlü olmaya gorsunn..:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

x

#259024  gönderen dupuytren
 29.06.2007 - 00:25:16
dinleyen çok sayıda hekim vardır. yıllar önce bir asistanım death , cannibal corpse dinlerdi üstelik bunları operasyonlar sırasında birlikte çalıştığı ekibe de dinletirdi , ki 90 lı yıllarda bu 2 grubun ne kadar ünlü olduğunu ve tüyler ürperten bir tarza sahip olduklarını bilen bilir ( özellikle cannibal corpse ) . bunun haricinde bir çok asistan hatta asistant proffesor , associate proffesor gibi mevkilerdeki insanlar , fellowlar metal müzik dinleyen öğretim üyesi doktorlar da yok değil.
Kullanıcı avatarı

#259026  gönderen CHeMiCaL
 29.06.2007 - 00:29:54
TJ yazdı:
simurg yazdı:Walla heavy metalci arkadaslar kabul etmese de metallica..dream theater...

fear of th dark haric..
ben de dream theatre'ı sevemedim gitti! adamların yaptığı müzik cidden kaliteli ama olmayınca olmuyo işte :D space dye vest hariç..
kevin moore diosn....walla öled space dye-vest durduk yerde intihar eğilimi yaratan şarkılardan biridir...

gene de Dream Theater'ın "train of thought" albümünü herkes'in dinlemesini öneririm....
Kullanıcı avatarı

#259027  gönderen TJ
 29.06.2007 - 00:32:42
daha önce dikkat etmiyodum tabi ama nedense 5 yıldır hiç rastlamadım ben.. bizim fakülteden max. 2-3 öğrenci çıkar,onları da tanımıyorum zaten.
Kullanıcı avatarı

#259029  gönderen TJ
 29.06.2007 - 00:37:04
CHeMiCaL yazdı:
TJ yazdı:

fear of th dark haric..
kevin moore diosn....walla öled space dye-vest durduk yerde intihar eğilimi yaratan şarkılardan biridir...

gene de Dream Theater'ın "train of thought" albümünü herkes'in dinlemesini öneririm....
train of thought'u zaten bi kenara ayırmak lazım. o cidden bambaşka sanki. daha farklı yani. kevin moorun olmadığı ilk albümmüydü o? eski ev arkadaşım sayesinde dinledim biçok albümünü. dt fanıydı.
En son TJ tarafından 30.06.2007 - 02:38:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#259030  gönderen CHeMiCaL
 29.06.2007 - 00:45:56
yok kevin moore sorası ilk albümleri "a change of seasons"...train of thought bi 6-7 sene sora çıktı...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#259041  gönderen hansikursch
 29.06.2007 - 01:38:24
ben de dinledim dinlerim dinliycem ..dark tran in flames rotting christ blind guardian death cof metellice(?) dinledim ...bizim fakultenin sağlam metalcileri 1 sene sonra clubber oldu , ayrıca bu adamlar dinledkleri grubun solistini bilmeyen ilginç insanlardı....bu bahsettiğim olay için youtube dan ultiversiteyi izleyin ...metal müzik felsefesi diye bişey yok mesala amanyada sağcı metal gruplarıda vardır anarşist gruplarda vardır kuzey de metal church hikayeleri kilise yakmalar da vardır...tenacious d the pick of destiny mukemmel komik tavsiye ederim izlemeyenler içini....ayrıca LETHE LETHE........
Kullanıcı avatarı

#259202  gönderen drmrym
 29.06.2007 - 17:59:02
TJ yazdı:mm.. harika! :) . konuşuruz tabi bunları zamanla. ama ne kadar sevindiğimi anlatamam şuan :D
TJ yazdı:harika yaa! :) cidden çok yalnız hissediyodum kendimi. insanların garip,rahatsız edici,meraklı bakışları ya da tavırları umrumda bile diil ama 8 yıla uzattığım öğrenimim boyunca da kendim gibi birileriyle karşılaşamıyacağım düşüncesi canımı sıkıyodu..
ee başka neler dinliyosunuz? hangi ortamlarda zaman geçiriyosunuz? gerçi nerelerde yaşadığınızı bilmiyorum ama yine de anlatın işte, hoşuma gitti :)

ilginç bi ruh hali tabi metal dinleyen drlarda varmış die bu kadar sevinmek önceden sorsaymışsınız keşke de bu yanlızlık hissiyatıda garip bi duygulanım (duygudurum diildir umarım ehehe ) olsa gerek
nese ortaokulda dinlerdik işte death metal vs şimdilerde de sdc iron maiden hatta sdc aces high ehehe ama bu sizi sevindirmez sanırım biraz daha mutlu olun die yazdım ama
Kullanıcı avatarı

#259229  gönderen ortodoxian
 29.06.2007 - 18:51:19
dönüp durmuşsunuz ayrın meydın, vs vs vs vs.. bi de sepultura, soul fly, moonspell, in flames, children of bodom dinlemezseniz ne haz alacaksınız onnardan??