Pazar , Eylül 22 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.

Re:

#3571076  gönderen adamolacakcocuk
 29.05.2016 - 14:27:26
Ben de geçen yıl telefon almıştım. önce telefonu servise gönderirken sıkıntı çıkardılar yok biz göndermiyoruz sizin göndermeniz lazım dediler. Başka şubeye gittim 5 dk da işimi hallettiler. Ama teknosa bu sıkıntı biter mi! telefon servisten geldikten 2 hafta sonra mesaj geldi telefonunuz kayıtlı değildir diye. Resmen kaçak telefon satmışlar. 2.el telefon alsam bu kadar sorun yaşamazdım. O günden beri teknosa mağazalarına girmiyorum
Kullanıcı avatarı

Re:

#3571090  gönderen drbounlife
 29.05.2016 - 15:15:09
Elektronikte biraz şans olacak , problem çıktı mı mağaza internet pek farketmiyor açıkcası.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3571122  gönderen drmacik
 29.05.2016 - 16:04:29
Gördüğüm kadariyla çoğu kişi yaşamışiz bu tarz şeyleri. En azindan bu paylasimim açısından mutlu oldum. Bence bu sitede gec bile kalmisiz. Artik bu herkese emsal olur sayin meslektaşlarim.

destek olmak isterseniz twitter da

#teknosaBiziDolandirma

hashtag ini retweet yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3571124  gönderen drmacik
 29.05.2016 - 16:05:47
adamolacakcocuk yazdı:Ben de geçen yıl telefon almıştım. önce telefonu servise gönderirken sıkıntı çıkardılar yok biz göndermiyoruz sizin göndermeniz lazım dediler. Başka şubeye gittim 5 dk da işimi hallettiler. Ama teknosa bu sıkıntı biter mi! telefon servisten geldikten 2 hafta sonra mesaj geldi telefonunuz kayıtlı değildir diye. Resmen kaçak telefon satmışlar. 2.el telefon alsam bu kadar sorun yaşamazdım. O günden beri teknosa mağazalarına girmiyorum

#teknosaBiziDolandirma

Kullanıcı avatarı
drgentleman yazdı:tüketici hakları sorunu çözer.ancak biraz sabretmek lazım.

#teknosaBiziDolandirma

Kullanıcı avatarı
tbist yazdı:Bence bir de teknosanın call center' ını da arayın. Yine benzer bir cevabı duyma ihtimaliniz yüksek ama en azından şikayet kaydı yaparlar. Bir de üye olduğunuz tüm internet sitelerinde ve sosyal medyada bunu duyuracağınızı söylerseniz belki bir işe yarar. Kibarlıktan anlamıyorlar demek ki.

#teknosaBiziDolandirma

Kullanıcı avatarı
DrGulsever yazdı:şikayet var adresine yazdığınız anda size dönüyorlar. Tecrübe ile sabit.

#teknosaBiziDolandirma

# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
zeze91 yazdı:Tüketici haklarına inanmazdım. Ta ki ayda bi bozulup 20 gün servise giden tv sorununa kadar aldığımız yer satın aldığımız marka vs bi sürü uğraştırdılar. En son bi ümit başvurduk tüketici haklarına. Evet biraz zaman alıyor ama zaten cevap gelmesini vs bekliyorsun. Zahmetli işlemler değil yani. Ama sonunda ürünü gönderdik ücretinide tamamen aldık.

#teknosaBiziDolandirma

Kullanıcı avatarı

#3571131  gönderen drmacik
 29.05.2016 - 16:07:43
prntscrn yazdı:Teknosadan ben de tekrar alisveris yapacagimi sanmiyorum,benzer bi durumla karsilasmistim cok ilgisiz davranmislardi.Calisanlarin iletisim,görgü vb.dersleri almasi lazim ya da yonetimde degisiklik faydali olabilir,teknosaya tavsiyem.

Demek ki cogu yerde ayni,Allah sabir versin size de.

#teknosaBiziDolandirma

Kullanıcı avatarı

Re:

#3571132  gönderen drmacik
 29.05.2016 - 16:08:09
drela64 yazdı:laptop aldık eve getirdik çalışırken cızırtımsı sanki hopörleri patlak gibi pıt pıt bi ses çıkardığını farkettik.aynı gün ürünü geri götürdük iade almıyoruz tamirata göndeririz dediler.salon çizgimizden az uzaklaştık adamlar geri adım attılar.kesinlikle ses yükseltmekte fayda var.diğer müşterilere rezil olmamak için tamam efendim ürünü alalım size 1 yıl içinde kullanmak kaydıyla tutarı kadar çek verelim dediler.elektonik eşya biraz da şans işi ama sanki ceplerinden çıkıyor iadesi.kusurlu malı niye alalım ki?

#teknosaBiziDolandirma

Kullanıcı avatarı

Re:

#3571174  gönderen DrGulsever
 29.05.2016 - 17:56:33
Tamam kardeşim anladık sıkıntı yaşadın ama aynı mesajı tekrar tekrar atma lütfen.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3571177  gönderen drmacik
 29.05.2016 - 18:00:20
DrGulsever yazdı:Tamam kardeşim anladık sıkıntı yaşadın ama aynı mesajı tekrar tekrar atma lütfen.
Ok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3571181  gönderen drkayzer
 29.05.2016 - 18:09:30
Teknosa mı? En son alışveriş yapacağım yer bile değil. Her sıkıntı onlara göre kullanıcı hatası

#3571183  gönderen mdloji
 29.05.2016 - 18:15:18
Adam bu gazla teknosayı hackler bence
Kullanıcı avatarı

#3571240  gönderen drmacik
 29.05.2016 - 19:06:41
mdloji yazdı:Adam bu gazla teknosayı hackler bence
:P :P :P :lol: :D