Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
bu ara ben de d&r den çok şikayetçiyim
dergim, üç haftadır tedarik sürecinde, az daha beklesem zaten yeni sayısı çıkacak
bi de müşteri hizmetleri beni hep kandırıyor :roll: ne zaman bir hışımla arasam, sonrasında tatlıya bağlıyoruz, ama benim dergi hala yok :roll:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
pisces_ yazdı:bu ara ben de d&r den çok şikayetçiyim
dergim, üç haftadır tedarik sürecinde, az daha beklesem zaten yeni sayısı çıkacak
bi de müşteri hizmetleri beni hep kandırıyor :roll: ne zaman bir hışımla arasam, sonrasında tatlıya bağlıyoruz, ama benim dergi hala yok :roll:
demek ki müşteri hizmetleri personelini iletişim teknikleri konusunda iyi eğitmişler :)
Kullanıcı avatarı
şikayetvar a yazın.. ayrıca musteri hizmetlerini de arayıp şikayet kaydı oluşturun... müşterilerin de oldugu bir yerde desibeli azıcık yuksek bır tonda haklarınızı vurgulayın!
Kullanıcı avatarı
drmacik yazdı:Tarih: 2016-05-31, 21:12:41
Bugun hakem heyetine basvuru yaptim bakalim kac ay surecek ne olacak. Sonucunu da buradan paylasacagim.
drmacik yazdı:Tarih: 2016-09-21, 08:03:34
TEKNOSA YÜZÜNDEN BAŞVURDUĞUM TÜKETİCİ HAKLARINDAN CEVAP GELDİ.
BENİ HAKLI BULDULAR.
15 GÜN GEÇTİKTEN SONRA GİDECEĞİM BAKALIM PARAMI VERECEKLER Mİ ?
3 ay 20 gün sonra cevap gelmiş.
Kullanıcı avatarı
deretus yazdı:
drmacik yazdı:Tarih: 2016-05-31, 21:12:41
Bugun hakem heyetine basvuru yaptim bakalim kac ay surecek ne olacak. Sonucunu da buradan paylasacagim.
drmacik yazdı:Tarih: 2016-09-21, 08:03:34
TEKNOSA YÜZÜNDEN BAŞVURDUĞUM TÜKETİCİ HAKLARINDAN CEVAP GELDİ.
BENİ HAKLI BULDULAR.
15 GÜN GEÇTİKTEN SONRA GİDECEĞİM BAKALIM PARAMI VERECEKLER Mİ ?
3 ay 20 gün sonra cevap gelmiş.
gün 08.11.2016

teknosa şerefsizlerinden aldım paramı biraz uzun sürdü ama. tecrübe oldu.

:D :D :D :D :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3722139  gönderen grikedi
 11.11.2016 - 23:52:24
teknosa iş güvenliği konusunda çok iyi ancak son zamanlarda fiyatlarında bir tutarsızlık var

Re:

#3749169  gönderen azeltin
 09.12.2016 - 19:57:43
Bi cok arkadasin dedigi gibi sikayetvar etkin, internet uzerinden alisveris yapmistim, isim verip rencide etmek istiyorum, gittigidiyor, urunu iade ettim ama adamlar bi turlu parami vermedi 2 kez sikayet ettikten sonra anca taksit taksit aldim
Bunlarin, bankaların yaptigi zorbalık resmen ,vakti ve ugrasacak gucu sabri olan herkes hakkini almali bu kan emicilerden