Pazar , Ekim 20 2019
Gecmis DHY Kuralari arsivine buradan ulasabilirsiniz....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Merhaba. Uzmanlığını yeni alan hekim arkadaşların bir işlem yapmasına gerek var mı yoksa uzmanlığını aldıkları kurum mu belgeleri gönderiyor.

not: bu arada doktor bilgi bankasına baktığımda uzmanlığım tescillendiği ve uzmanlık tescil no verildiğini gördüm.
drtanerengin yazdı:
17.05.2018 - 09:32:32
Merhaba. Uzmanlığını yeni alan hekim arkadaşların bir işlem yapmasına gerek var mı yoksa uzmanlığını aldıkları kurum mu belgeleri gönderiyor.

not: bu arada doktor bilgi bankasına baktığımda uzmanlığım tescillendiği ve uzmanlık tescil no verildiğini gördüm.
Uzmanlığınız tescillendiyse belgeleriniz gönderilmiş demektir zaten.. kurada isminiz çıkacak, bir şey yapmanıza gerek yok..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Mrb. 2 yıllık zorunlu hizmet sonrası istifa etmeden 2 ay asıstan olarak calıstıktan sonra usulsüz istifa ettim. Eşim 5 aylık asistan yanına gitmek istiyorum. Eş durumu mazaret kurası ilan edilmedi edılmeme durumu olur mu edılse bıle ne zmna olur yoksa riske girmeyip direk açıktan atama kurasına mı gırsem yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
supro yazdı:
19.05.2018 - 09:43:40
drtanerengin yazdı:
17.05.2018 - 09:32:32

Uzmanlığınız tescillendiyse belgeleriniz gönderilmiş demektir zaten.. kurada isminiz çıkacak, bir şey yapmanıza gerek yok..

çok teşekkürler Sağolun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009