Perşembe , Ekim 17 2019
Gecmis DHY Kuralari arsivine buradan ulasabilirsiniz....
Kullanıcı avatarı

Re:

#3896019  gönderen the_dr
 27.05.2017 - 22:21:51
pisces_ yazdı:
Zehravi1453 yazdı:Öncelikle bu başlığı açtığınız için çok teşekkür ederim. Yaşadığımız ortak sıkıntıları dile getirmişsiniz. Ben 73 dhy ile tsk kadrosuna atandım. Soruşturmadan geçenlerden mi sağlık raporu isteniyor sadece? Beni de sağlık raporu için aradılar ama soruşturmanız bitti demediler.
Aylardır bekliyoruz bu mağduriyeti ağırlıklı olarak tsk kadroları yaşıyorsa ilerde bu kadrolar tercih edilmez diye düşünüyorum.
Biz de sadece soruşturmasi bitenlerden istenmişti sağlık raporu, sizde surec nasil isler bilemedim
Ben üç hafta önce başladım ama halen bekleyen cok kisi var 71den
hayırlı olsun pisces

Re:

#3896765  gönderen Zehravi1453
 28.05.2017 - 17:53:11
Tsk kadrolarına başlayan arkadaşlar bilgi verebilirse birçok kişi için faydalı olur sanırım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Herkese mrblar. Ben 79. atama ile mardin kkk’lığına atandım. Askeri atamada süreç nasıl işliyor? Atamalar bugün belli oldu. Bugünden itibaren yapmam gereken neler var? Arkadaşlar bilgi verebilirseniz bilenler olarak çok mutlu olurum. Hiçbir bilgim yok. Teşekkür ediyorum.

Re: Mecburi hizmette açılan tsk kadroları hakkında

#4110748  gönderen G--G
 01.05.2018 - 01:06:49
neolsam yazdı:
30.04.2018 - 23:20:50
Ben de 80.DHY de GK ile yerleştirilmişim.
Göreve başlayabilen ve başlayamayan herkesten gelecek en ufak bilgi bile çok faydalı olur....
hayırlı olsun en az 4 ay bekleme süresi var. bir whatsapp grubu kurup haberleşin. yapılacak bir şey olunca size ulaşıyorlar hocam. bol sabır diliyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drbam yazdı:
11.05.2019 - 14:10:14
86.dhy ile tsk kadrosuna atandım tusda da eah kadrosunu kazandım bu durumda herhangi bir dilekçe göndermek gerekiyor mu msb'ye?
Hocam dhy icingüvenlik soruşturmasının ve diğer işlemler ne kadar sürdü,
Milli savunma üniversitesine atandim.6 ay geç başladık.Maaşlar devlet kadrolarina gore dusuk. Sivil memur olarak düz memurla ayni statüde ataniyorsunuz. Lojmana cikmaniz neredeyse imkansiz. Usulsüz reçete istemi çok fazla. Hasta gelmeden korumalarıyla iş yaptiŕmaya calisiyorlar. KISACA GİTMEYİN.