Çarşamba , Ekim 23 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı
ben dil öğrenme motivasyonumu kaybettim. hastaları anlayacak kadar kürtçe öğreneyim dedim. öğrendim, o biraz işime yaradı ama güneydoğudan taşındım. geçenlerde suriyeli bir hastaya kürtçe soru sordum işe yaramadı :P şarkıların basit yerlerini anlayacak kadar fransızca öğreneyim dedim. öğrendim ama sonra o kadar yani, başka da bir işime yaramayacak herhalde. lisedeyken ispanyol bir futbolcuya hayran olmuştum, ispanyolca çalışmıştım :) aslında brezilyalıydı ama ispanyol takımında oynuyordu, neyse. şimdi aklımda kalan iki kelime birşey. zaten artık hangi dili konuştuğuyla ilgilenmiyorum. günlük hayatımda kullanacak bir yer olsa daha iyi öğrenmek isterdim, eğlenceli birşey. çinceye de merak salmıştım ama o öğrenilebilir birşey değil sanki.
Kullanıcı avatarı

#2773856  gönderen meritamon
 26.01.2014 - 23:23:34
bende resim kursu arıyorum bilen bana da söylesin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2773872  gönderen tustabib34
 26.01.2014 - 23:30:39
meritamon yazdı:bende resim kursu arıyorum bilen bana da söylesin
ogrenirsem.paylasirim meri.
Kullanıcı avatarı

#2773892  gönderen meritamon
 26.01.2014 - 23:38:15
tustabib34 yazdı:
meritamon yazdı:bende resim kursu arıyorum bilen bana da söylesin
ogrenirsem.paylasirim meri.
tamam tşk ederim

#3738331  gönderen ahmetb123
 29.11.2016 - 16:02:48
merhaba ben istanbul lisan merkezinde yaklaşık 2 ay boyunca fransızca dil eğitimi almıştım ve fransızcanın f'sinden anlamıyordum bu 2 aylık süre zarfında baya fransızcamı ilerlettim. Hocamızın fransız asıllı olması ve fransızcanın ana dili olmasıda en büyük faktörlerden biriydi tabi. Bu 2ayda çok sıkı çalıştım, hocamızın verdiği ödevleri hep yapıp günü gününe çalıştım şimdi yazın fransaya tatile gidip 1-2ay orda kalıcam ve fransızcamı daha da çok ilerleticem inşallah. İstanbul Lisan Merkezi fransızca konusunda gerçekten çok iyi herkese öneririm hem fiyatlarıda gayet uygun.