Salı , Ekim 22 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Taksim'deki fransiz kultur merkezi. Ama belli bi yere gelmek icin bi araba parasi birakirsin muhtemelen ya da en iyi ihtimalle pesinati. Tomer filan var yine taksimde ama o kadar iyi degil ve onlar da pahali. Tabi bu benim soylediklerim bi bes yil oncesi icin, tomer simdi duruyor mu bilmem.
Kullanıcı avatarı
kaffeepause yazdı:Taksim'deki fransiz kultur merkezi. Ama belli bi yere gelmek icin bi araba parasi birakirsin muhtemelen ya da en iyi ihtimalle pesinati. Tomer filan var yine taksimde ama o kadar iyi degil ve onlar da pahali. Tabi bu benim soylediklerim bi bes yil oncesi icin, tomer simdi duruyor mu bilmem.
pazar günü gideyim de o kadar mı pahalı :/
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
tustabib34 yazdı:
kaffeepause yazdı:Taksim'deki fransiz kultur merkezi. Ama belli bi yere gelmek icin bi araba parasi birakirsin muhtemelen ya da en iyi ihtimalle pesinati. Tomer filan var yine taksimde ama o kadar iyi degil ve onlar da pahali. Tabi bu benim soylediklerim bi bes yil oncesi icin, tomer simdi duruyor mu bilmem.
Ben ikinci sinifta filandim sordugumda ucyuz kusur filan demislerdi bi alt seviyeye. Simdi baktim sitesine otuz saatlik kurslar 580 tl. ifturquie.org bi bak istersen
Kullanıcı avatarı
kaffeepause yazdı:
tustabib34 yazdı:
Ben ikinci sinifta filandim sordugumda ucyuz kusur filan demislerdi bi alt seviyeye. Simdi baktim sitesine otuz saatlik kurslar 580 tl. ifturquie.org bi bak istersen
teşekkür ederim tavsiyen için..çok pahalı olmazsa düşünüyorum açıkçası..taksim de baya uygun olur benim için..
Kullanıcı avatarı
tustabib34 yazdı:
kaffeepause yazdı:
tustabib34 yazdı: pazar günü gideyim de o kadar mı pahalı :/
teşekkür ederim tavsiyen için..çok pahalı olmazsa düşünüyorum açıkçası..taksim de baya uygun olur benim için..
Rica ederim, kolay gelsin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009