Pazartesi , Eylül 16 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...

#3969103  gönderen nuretta
 17.08.2017 - 22:47:47
burası türkiye.adam sevgilisinin üstünden kamyonla geçiyor tutuksuz yargılanıyor kadın piyasayı 100 milyon (evet milyon) dolandırıyor tahliye ediliyor.sen 20 dk erken yemepe gittin diye mi mahkemeye düşeceksin ::) hasta ölse bile sana bişey olmaz.saat 12 ydi hastamı bitirdim yemepe gittim.bitti. bu adamı da tespit edebilyosan et kim sürünüyomuş görsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3969104  gönderen neverever
 17.08.2017 - 22:48:36
naturele yazdı:
neverever yazdı:
naturele yazdı:Bi de bakanlığın çaycısı bile ben orada çalışıyorum diyo, kaldı ki direkt üfürenleri saymıyorum bile. Takılmayın.
aynen ya önüne gelen üfürüyo. çaycısı temizlikçisi bu ne ya...bu cahil insanlardaki egonun yarısı yok bizde. valla ben de gidiyorum muayeneye bekliyorum ya kapıda drum ben deyip dalmıyorum içeri. terbiyesiz cahil ahlaksız topluma daha ne kadar bakabilirim bilmyorum. herhalde usg bakmayıp sadece rapor okuyan bi radyolog olcam. minimal hasta yüzü :huzur..
radyoloğu bile bu hale getiren sisteme lanet olsun :D
hocam bu şekilde çok yıpranırsınız, takmayacaksınız, randevu saatinde bakacaksınız. (ilerisi için diyorum)
başka bölüm olsa tabii ki efendim çok özür dileriz diyip mr falan isteyin radyolojiden randevu alana kadar ömrü çürüsün diyecektim ama yanlış adres :D
klinisyenler için "ooo bu ben sıkıntılı mutlaka bi de dermaya gidin" falan gibi dolaylı süründürme yolları da mevcut. hem iyi doktor diye dua alırsınız hem hastane içinde oradan oraya koşturmaya devam eder.
ben de diyodum nedir bu mr istemleri, demek ki yarısı caydırma, bıktırma, çıldırtma, intikam alma işlemleri içinmiş. oh isteyn valla ya boşverin valla ben napabilirdim bbilmiyorum ki bu tarz gıcıklr için böle süründürmeler adına. ben direk bakmıyorum deyip kestirip atıyorum. aslında sizin dediğniz gibi dolaylı süründürme yöntemleri kullanılabilir ama ne ve nasıl yapılır pek tecrubeszm :(
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969105  gönderen fagoba
 17.08.2017 - 22:49:02
Eline sağlık çok iyi yapmışsın,şikayet ederse de etsin abisi gelmiş tehdit etmiş bi de, ikisini de şikayet edin,bunların anladığı dil bu bunlarınkisi aşağılık kompleksi aynısını hakime savcıya kaymakama valiye de yapsalarya,egolarını tatmin etmek için cehaletlerinden güç alan haydut mahluklar işte

#3969106  gönderen neverever
 17.08.2017 - 22:50:33
deoksiriboz yazdı:Boş bidon çok ses çıkarırmış. Hiçbir şey yapamazlar.
aynı düşüncedeim ama insanın huzurunu bozuyolar durup dururken..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969108  gönderen Jeanne
 17.08.2017 - 22:52:34
Keşke o sırada beyaz kod verip tehdit durumunu tutanak altına alsaymışssınız
Muhtemelen şikayette bulunacak, hastane de sizden yazılı cevap isteyecek, birşey çıkmayacak ama siz şikayetçi olmak istiyorsanız o sırada beyaz kod tutanağı doldurmuş olmak çok önemli
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969110  gönderen DrGulsever
 17.08.2017 - 22:54:53
Kamu personelini işini yapmayı etkileyecek şekilde tehdit vs vs suçtur. Anında yakını içinde suç duyurusunda bulunmanız gerekir.

Ancak terbiyesizlik dediğiniz dışarda hakaret olmadan söylenme ise kişisel tecrübem önce derdini anlamak ve olabilecek yardımı etmek olamayacaksa olmayacağını uygun dille anlatmak çok daha rahatlatıcı bir yol oluyor.

Tabii nacizane bir öneri.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3969124  gönderen naturele
 17.08.2017 - 23:05:29
neverever yazdı: ben de diyodum nedir bu mr istemleri, demek ki yarısı caydırma, bıktırma, çıldırtma, intikam alma işlemleri içinmiş. oh isteyn valla ya boşverin valla ben napabilirdim bbilmiyorum ki bu tarz gıcıklr için böle süründürmeler adına. ben direk bakmıyorum deyip kestirip atıyorum. aslında sizin dediğniz gibi dolaylı süründürme yöntemleri kullanılabilir ama ne ve nasıl yapılır pek tecrubeszm :(
hocam yarısı "hocam benden bi mr isteyin" onların

Re:

#3969128  gönderen naturele
 17.08.2017 - 23:09:43
Bence doğrudan, dolaylı süründürmeyi bırakın, zaten hasta temasınız girişimsel yapmazsanız usg ile sınırlı, usg günleri ya sabır diye çıkın evden, Allah klinisyenlere sabır versin diyin devam edin :D

Re:

#3969160  gönderen neverever
 17.08.2017 - 23:20:20
naturele yazdı:
neverever yazdı: ben de diyodum nedir bu mr istemleri, demek ki yarısı caydırma, bıktırma, çıldırtma, intikam alma işlemleri içinmiş. oh isteyn valla ya boşverin valla ben napabilirdim bbilmiyorum ki bu tarz gıcıklr için böle süründürmeler adına. ben direk bakmıyorum deyip kestirip atıyorum. aslında sizin dediğniz gibi dolaylı süründürme yöntemleri kullanılabilir ama ne ve nasıl yapılır pek tecrubeszm :(
hocam yarısı "hocam benden bi mr isteyin" onların
inanırım doğrudur..

Re:

#3969175  gönderen neverever
 17.08.2017 - 23:27:49
naturele yazdı:Bence doğrudan, dolaylı süründürmeyi bırakın, zaten hasta temasınız girişimsel yapmazsanız usg ile sınırlı, usg günleri ya sabır diye çıkın evden, Allah klinisyenlere sabır versin diyin devam edin :D
hep diyorum zaten ama biz de usgde yeterince maruz kalıyoruz bu tiplere.
Kullanıcı avatarı

#3969196  gönderen bluesboy84
 17.08.2017 - 23:36:08
Hurmanın faydalarını çoktur
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3969199  gönderen naturele
 17.08.2017 - 23:37:19
neverever yazdı:
naturele yazdı:Bence doğrudan, dolaylı süründürmeyi bırakın, zaten hasta temasınız girişimsel yapmazsanız usg ile sınırlı, usg günleri ya sabır diye çıkın evden, Allah klinisyenlere sabır versin diyin devam edin :D
Hocam önünüzde iki seçenek var:

1. usg yaparken "oo bu ben tehlikeli görünüyor, dermaya gittiniz mi?" demek

2. usg yaparken çok ciddi yüz ifadeleri takınıp "hocam?" diye soranlara "doktorunuzla konuşun" demek

ya biraz ikisi de kendi içimizde sıkıntılıyı paslamak gibi oluyor ama o doktorla konuşana kadar döktüğü ter baya iyi oluyo :D

Re:

#3969212  gönderen neverever
 17.08.2017 - 23:43:17
naturele yazdı:
neverever yazdı:

2. usg yaparken çok ciddi yüz ifadeleri takınıp "hocam?" diye soranlara "doktorunuzla konuşun" demek

ya biraz ikisi de kendi içimizde sıkıntılıyı paslamak gibi oluyor ama o doktorla konuşana kadar döktüğü ter baya iyi oluyo :D
deneyeceğim bunları :D :D

Re:

#3969218  gönderen naturele
 17.08.2017 - 23:46:51
neverever yazdı:
naturele yazdı:
neverever yazdı: hep diyorum zaten ama biz de usgde yeterince maruz kalıyoruz bu tiplere.

deneyeceğim bunları :D :D
ikinciyi özellikle tavsiye ederim, herkeste bi doktorun yüzünden sonuç okuma çabası var, bir iki "hmmm" diyip uygun yüz ifadeleri takınırsanız %100 çalışır hocam.