Perşembe , Eylül 19 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3969014  gönderen allegromanontroppo
 17.08.2017 - 20:32:08
Ayrıca tehdit ediyorsa suç duyurusunda bulunabilirsiniz hocam.

#3969020  gönderen neverever
 17.08.2017 - 20:43:48
Ben kendisini hiç görmedim ancak dışarda çok ciddi terbiyeszlik yaptı bn de bakmıyorum dedim özür dilesin bkrım dedim araya girenlere o da özür dilemezmiş.hem pislik yapıyo hem grurundan taviz vermiyo.sonra abis gelmiş süründürecem o doktru da bulmasını bilirim mahkmeye verecem gününü göstercwm filan.ismini bilmiyoruz çünkü yakınıydı bkcak olduğumuz.ismini bilmeden iu hastanın yakını diye savcılığa suç duyursunda bulunabilir miyim ki?bi de ben de memurum diyomuş hep bunlardan çıkıyğ zaten ne çıkıyosa
Kullanıcı avatarı

#3969026  gönderen rzgrgb
 17.08.2017 - 21:01:09
Bu memurlarda kuyruk acısı var sanırım,beni de mesai saatlerine uymuyor diye şikayet etmişler kimin yaptığını öğrenemedim gömecem gerekirse,kendilerine batan birşeyler var sanki,acılarını derinleştirmek lazım onun bunun çocuklarının

Re:

#3969029  gönderen naturele
 17.08.2017 - 21:03:00
Hocam dışarıda ne yaptı? Görmediyseniz kim ne söyledi? Hasta acile mi gelmişti? Durumu neydi?

#3969038  gönderen deoksiriboz
 17.08.2017 - 21:17:38
Boş bidon çok ses çıkarırmış. Hiçbir şey yapamazlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3969045  gönderen neverever
 17.08.2017 - 21:30:57
naturele yazdı:Hocam dışarıda ne yaptı? Görmediyseniz kim ne söyledi? Hasta acile mi gelmişti? Durumu neydi?
Hocam bn özeldeyim hizmet alımı usg bakıyrm. 12-12.30 arası sadece öğle tatilim.12.30da tekrar başlıyrm.11.50de hasta bitti yeemğe çıktık.bu hasta da 12.30 hastası.biz çıkınca gelmiş. Nasıl 10 dk öncd çıkarlar bn de memurum falan demiş.ee ama bn 12.30 da bşlyrm senn gibi 1.30a kadar durmuyoeum.öğlen çalışılması batmıyo 10 dk önce çkılmaaı batıyo.gelince bu çemkiröwyw başladı randevusaati gelmeden geliyo sonra da millete kızıyo.kim dedii sana 12ye 10 kaşa gel diye.iştwe dışarda adamlarla tartıştılar adam gitti bi de abisi geldi.tehdit ediyo.adalet bakanlığında çalkşıyom süründürcem o dru falan demiş biİzim elwmana.öyle işte

#3969050  gönderen nuretta
 17.08.2017 - 21:34:32
ondan bişey olmaz.hastayı senmşikayrt edersen işte o zaman o sürünür.bi de memurda siciline işler.hastanın kim oldugunu tesbit edebilirseniz beyaz kod verin

Re:

#3969053  gönderen medicaldoc
 17.08.2017 - 21:40:52
Rahat olun hocam bir şey çıkmaz. Onlardan korkan onlar gibi olsun.

Re:

#3969063  gönderen naturele
 17.08.2017 - 21:56:05
neverever yazdı:
naturele yazdı:Hocam dışarıda ne yaptı? Görmediyseniz kim ne söyledi? Hasta acile mi gelmişti? Durumu neydi?
Hocam bn özeldeyim hizmet alımı usg bakıyrm. 12-12.30 arası sadece öğle tatilim.12.30da tekrar başlıyrm.11.50de hasta bitti yeemğe çıktık.bu hasta da 12.30 hastası.biz çıkınca gelmiş. Nasıl 10 dk öncd çıkarlar bn de memurum falan demiş.ee ama bn 12.30 da bşlyrm senn gibi 1.30a kadar durmuyoeum.öğlen çalışılması batmıyo 10 dk önce çkılmaaı batıyo.gelince bu çemkiröwyw başladı randevusaati gelmeden geliyo sonra da millete kızıyo.kim dedii sana 12ye 10 kaşa gel diye.iştwe dışarda adamlarla tartıştılar adam gitti bi de abisi geldi.tehdit ediyo.adalet bakanlığında çalkşıyom süründürcem o dru falan demiş biİzim elwmana.öyle işte
Hocam özel olunca tabii direkt hastaneye şikayet durumu oluyor da "Ben de memurum" garip bi tutum olmuş zaten :D Hastanın randevu saati olmadığından her şekilde hiçbir sıkıntı yok ama bunu zaten biliyorsunuz siz de. Haklı olarak siniriniz bozulmuş. Buyursun nereye isterse gitsin, savunmanızı isterlerse de öğleden önceki son hastanın raporunu yazıp 12'de öğle yemeğine çıktım, 12:30da görevimin başında hasta bakmaya devam ettim yazarsınız olur biter.

Re:

#3969065  gönderen naturele
 17.08.2017 - 21:57:47
Bi de bakanlığın çaycısı bile ben orada çalışıyorum diyo, kaldı ki direkt üfürenleri saymıyorum bile. Takılmayın.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3969071  gönderen neverever
 17.08.2017 - 22:06:59
naturele yazdı:
neverever yazdı:
Hocam özel olunca tabii direkt hastaneye şikayet durumu oluyor da "Ben de memurum" garip bi tutum olmuş zaten :D Hastanın randevu saati olmadığından her şekilde hiçbir sıkıntı yok ama bunu zaten biliyorsunuz siz de. Haklı olarak siniriniz bozulmuş. Buyursun nereye isterse gitsin, savunmanızı isterlerse de öğleden önceki son hastanın raporunu yazıp 12'de öğle yemeğine çıktım, 12:30da görevimin başında hasta bakmaya devam ettim yazarsınız olur biter.
evet ben memur değilim aslında di mi:) ben memur değilim diyomuşum, apışıp kalıyomuş..Allahım ya ağlancak halime gülüyorum. aslında personelin dediğine göre yanındaki kıza hava atmakmış amacı.bi de sorun hem randevu 12.30da hem de neden 10 dakika önce çıktılar. saatini bekle hala gelmiyosak çıkar ne çıkarıyosan. zaten adım gibi emindim ben baksam bile gitcek şikayet mikayet elinden geleni yapcaktı ben de bakmadım. ha özür dilerse bakarım da dedim ama grurundan taviz vermedi e benim de bi grurum var dimi. zaten yakmışım gemileri kaybetcek hiçbişeyim de yok. öldürcekse de öldürsünler valla umurumds değil. haram olduğundan intihar edemiyodum aradan çıkmış olur. pek bi depresifim bu aralar. bu d üzerine tuz biber oh hayat çok güzel...

Re:

#3969074  gönderen neverever
 17.08.2017 - 22:09:40
naturele yazdı:Bi de bakanlığın çaycısı bile ben orada çalışıyorum diyo, kaldı ki direkt üfürenleri saymıyorum bile. Takılmayın.
aynen ya önüne gelen üfürüyo. çaycısı temizlikçisi bu ne ya...bu cahil insanlardaki egonun yarısı yok bizde. valla ben de gidiyorum muayeneye bekliyorum ya kapıda drum ben deyip dalmıyorum içeri. terbiyesiz cahil ahlaksız topluma daha ne kadar bakabilirim bilmyorum. herhalde usg bakmayıp sadece rapor okuyan bi radyolog olcam. minimal hasta yüzü :huzur..

Re:

#3969082  gönderen naturele
 17.08.2017 - 22:27:42
neverever yazdı:
naturele yazdı:Bi de bakanlığın çaycısı bile ben orada çalışıyorum diyo, kaldı ki direkt üfürenleri saymıyorum bile. Takılmayın.
aynen ya önüne gelen üfürüyo. çaycısı temizlikçisi bu ne ya...bu cahil insanlardaki egonun yarısı yok bizde. valla ben de gidiyorum muayeneye bekliyorum ya kapıda drum ben deyip dalmıyorum içeri. terbiyesiz cahil ahlaksız topluma daha ne kadar bakabilirim bilmyorum. herhalde usg bakmayıp sadece rapor okuyan bi radyolog olcam. minimal hasta yüzü :huzur..
radyoloğu bile bu hale getiren sisteme lanet olsun :D
hocam bu şekilde çok yıpranırsınız, takmayacaksınız, randevu saatinde bakacaksınız. (ilerisi için diyorum)
başka bölüm olsa tabii ki efendim çok özür dileriz diyip mr falan isteyin radyolojiden randevu alana kadar ömrü çürüsün diyecektim ama yanlış adres :D
klinisyenler için "ooo bu ben sıkıntılı mutlaka bi de dermaya gidin" falan gibi dolaylı süründürme yolları da mevcut. hem iyi doktor diye dua alırsınız hem hastane içinde oradan oraya koşturmaya devam eder.