Pazartesi , Eylül 16 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3972294  gönderen prntscrn
 21.08.2017 - 23:23:37
Sokak dugunlerine çözüm bulabileceginizi sanmıyorum.En güzeli evinizi satıp başka bir yerden,iyice arastirarak ev satın alın.
Kullanıcı avatarı

#3972301  gönderen Pearlyy
 21.08.2017 - 23:26:24
Aşktan ölen tekrar ölmez diyorlar.. o gitti bir daha dönmez diyorlar...
Unut artık onu unut diyorlar...
Söylesene söyleEe
İnanayım mi..
Hayatı tespih yapmışım sallıyormuşum. .gibi guzel şarkılar sokak düğünlerinde mutlaka olmali
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: SOKAK DÜĞÜNÜ GÜRÜLTÜSÜ..

#3972303  gönderen JustAnotherKinase
 21.08.2017 - 23:27:40
neverever yazdı:VALLA NEFRET ETTİM . ANKARANIN GÖBEĞİNDE SOKAK DÜĞÜNÜ NEDİR YA.. YASAK DEĞİL MİYDİ. POLİSİ ARIYORUM EKİP GÖNDERDİK DİYOLAR. NASIL EKİP ANLAMADIM DAHA BETER DEVAM EDİYOR. HER GÜN MÜ DÜĞÜN OLUR HEM DE SOKAKTA.

Böyle şeyleri takma, evleniyolar düğün yapamamışlar böyle bir çözüm bulmuşlar. Anlayışlı ol

#3972310  gönderen koleksiyon
 21.08.2017 - 23:30:41
JustAnotherKinase yazdı:
neverever yazdı:VALLA NEFRET ETTİM . ANKARANIN GÖBEĞİNDE SOKAK DÜĞÜNÜ NEDİR YA.. YASAK DEĞİL MİYDİ. POLİSİ ARIYORUM EKİP GÖNDERDİK DİYOLAR. NASIL EKİP ANLAMADIM DAHA BETER DEVAM EDİYOR. HER GÜN MÜ DÜĞÜN OLUR HEM DE SOKAKTA.

Böyle şeyleri takma, evleniyolar düğün yapamamışlar böyle bir çözüm bulmuşlar. Anlayışlı ol
Pardon beğene basmak istemiştim.
Kullanıcı avatarı

#3972313  gönderen JustAnotherKinase
 21.08.2017 - 23:31:46
koleksiyon yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:

Pardon beğene basmak istemiştim.

Bi daha olmasın :)
Kullanıcı avatarı

#3972318  gönderen prntscrn
 21.08.2017 - 23:36:41
JustAnotherKinase yazdı:

Belli ki bu tarz gürültülere maruz kalmamissin

#3972320  gönderen neverever
 21.08.2017 - 23:37:39
JustAnotherKinase yazdı:

ANLAYIŞ MI BENCE ONLAR BİRAZ ANLAYIŞLI OLSUNLAR BANGIR BANGIR
YA BEN ZATEN ONLARI DA GEÇTİM ŞU EMNİYETTEKİ TERLİKSİ MEMURUMSU ŞEYLE İLGİLENCEM BUNDAN SONRAKİ HEDEFİM O
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3972323  gönderen JustAnotherKinase
 21.08.2017 - 23:39:54
neverever yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:

ANLAYIŞ MI BENCE ONLAR BİRAZ ANLAYIŞLI OLSUNLAR BANGIR BANGIR
YA BEN ZATEN ONLARI DA GEÇTİM ŞU EMNİYETTEKİ TERLİKSİ MEMURUMSU ŞEYLE İLGİLENCEM BUNDAN SONRAKİ HEDEFİM O

Bu işin sonu yok söyliyim, hayata bu şekilde bakarsan huzurun kalmaz.
Kullanıcı avatarı

#3972325  gönderen JustAnotherKinase
 21.08.2017 - 23:41:10
prntscrn yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:

İnsanlar bir defa evleniyo, evet böyle gürültüye maruz kalmadım ama kalsaydım da polise şikayet etmezdim
Kullanıcı avatarı

#3972329  gönderen prntscrn
 21.08.2017 - 23:43:31
JustAnotherKinase yazdı:
prntscrn yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:

İnsanlar bir defa evleniyo, evet böyle gürültüye maruz kalmadım ama kalsaydım da polise şikayet etmezdim

Adamlar bir kez evleniyo da konuyu açan kimbilir kaç tanesine şahit oluyor,bi standarti olmali
Kullanıcı avatarı

#3972333  gönderen JustAnotherKinase
 21.08.2017 - 23:44:30
prntscrn yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:
prntscrn yazdı:

Öyle bir yerdeyse kendisinin taşınması gerekir

Adamlar bir kez evleniyo da konuyu açan kimbilir kaç tanesine şahit oluyor,bi standarti olmali
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3972342  gönderen Pearlyy
 21.08.2017 - 23:47:33
Asıl ben bi şikayette bulundum. Geçen günlerde. Zabıta bey beni suçlayıp ya sen niye şikayet ediyorsun. Bu senede bir kez olan bişey. . Şimdi ben oraya gelene kadar o gürültü bite de bilir. .. bitmeye de bilir... gelirim oraya gürültü yapmayın derim tamam derler. Ama yapmaya devam ederler...falan filan ..... saçmalık yani kısaca sus otur ve dinle dedi...

#3972363  gönderen neverever
 21.08.2017 - 23:59:40
Pearlyy yazdı:Asıl ben bi şikayette bulundum. Geçen günlerde. Zabıta bey beni suçlayıp ya sen niye şikayet ediyorsun. Bu senede bir kez olan bişey. . Şimdi ben oraya gelene kadar o gürültü bite de bilir. .. bitmeye de bilir... gelirim oraya gürültü yapmayın derim tamam derler. Ama yapmaya devam ederler...falan filan ..... saçmalık yani kısaca sus otur ve dinle dedi...
BENİMKİ DE BUNLARI DEDİ İYİ DE O VAKİT NEDEN BANA SOKAK DÜĞÜNÜ KESİNLİKLE YASAK ŞİKAYET EDİN DURDURULACAKTIR DİYE MAİL ATMIŞ KEÇİÖREN EMNİYETİ(!)
Kullanıcı avatarı

#3972384  gönderen arzthamburg
 22.08.2017 - 00:30:03
neverever yazdı:şu yaz sıcağında kapı baca kapalı oturuyorum
bimer cimer zabıta 155 keçiören emniyeti aramadığım yer kalmadı
işin garip yanı bi ben mi şikayet edyrm ya
ya da bi ben mi rahatsz oluyrm insanlar koyun olmuş gidiyr aman birsürü kişi var bi ben mi şikayet etcem falan.

düğün hala devam edyr son ses
hay evlenemeyesiniz
arkadaş sorsan para yok kapıda yapıyoz derler e o vakit evlenme
para yok ama 100 tane çocuk var

cehalette son nokta üreme odaklı mal toplumumuz
para yok ama evlencek iş yok güç yok ama evlendkten sonra gecinemeyince de kimse yardıme tmiyo çocuğum var bilmem ne ee evlenmemeydin o zaman paran olunca evlenmeyi bekyeydin sonra niye milleti acındırıyon
hele tvye çıkmıyolar mı
6 çocuk yapmış oturacak kanepesi yokmuş efendim evi kiraymıi işi yokmuş e o zaman yapmayaydın o kadar çocuğu tmillete mi güvendin yaparken rezillik
bu tarz insanlara hiç yardım etmek stemiyorum.
dolmuşsunuz :)