Pazartesi , Eylül 16 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...

#3972157  gönderen neverever
 21.08.2017 - 21:42:39
çıldırcam valla, emnitei arıyorum adam diyor ki hattı meşgul etme he bakarız bir ara, kapat telefonu, ne demek istiyorsun diyorum dediği şu : adresini ver ben sana gösteririm ekipi, ekip neymiş , ben numaranı görüyorum zaten vs. bu ne ya emniyetteki adama şikayette buunuyorsun adam seni tehdit ediyo ben seni bulurum numaranı görüyorum hattı meşgul etme. bu insanlar ne kadar zibidi. polis olcak bu adam. vatandaşı tehdit ediyo . bktım bu memur görünümlü sokak mafyalarından. üstelik izinli düğünmüş karakoldan. emniyet mail atıyor sokak düğünü yasak diye ama karakoldaki memurumsu yaratık izinli düğün diyor.yerini de diyeyim ankara keçiören emniyeti
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3972158  gönderen neverever
 21.08.2017 - 21:44:08
üstelik güç bela bir ekip geliyor düğünün önünden geçip gidiyor. bi çay bi şeker bi 50 100 kağıt bu kadar ucuzlar işte sonra hastaneye gelirler belleirnde silahla. haysiyetsiz adamlar . kendinizi aşağıık hale siz getrdnz kim takar sizi
Kullanıcı avatarı

#3972170  gönderen Dr_fb03
 21.08.2017 - 21:59:44
neverever yazdı:üstelik güç bela bir ekip geliyor düğünün önünden geçip gidiyor. bi çay bi şeker bi 50 100 kağıt bu kadar ucuzlar işte sonra hastaneye gelirler belleirnde silahla. haysiyetsiz adamlar . kendinizi aşağıık hale siz getrdnz kim takar sizi
Ben hastanede nöbetçi iken başıma geldi. Karakolu arayıp kızdım. Hemen bitirdiler. Tabi ikinci kez karakolu arayinca.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3972195  gönderen arzthamburg
 21.08.2017 - 22:20:32
Savcılığa dilekçe verin, başınızdan geçenleri bir bir anlatın, yanlış yapan o memurlar savcıdan çok çekiniyorlar, bilginize

#3972218  gönderen neverever
 21.08.2017 - 22:34:52
Dr_fb03 yazdı:
neverever yazdı:üstelik güç bela bir ekip geliyor düğünün önünden geçip gidiyor. bi çay bi şeker bi 50 100 kağıt bu kadar ucuzlar işte sonra hastaneye gelirler belleirnde silahla. haysiyetsiz adamlar . kendinizi aşağıık hale siz getrdnz kim takar sizi
Ben hastanede nöbetçi iken başıma geldi. Karakolu arayıp kızdım. Hemen bitirdiler. Tabi ikinci kez karakolu arayinca.
yok ya ne bitirmesi hem de 3 kez aradım adam 3.de sen adresini ver bakıyım burayı mesgul ediyon ben sana yollarım şimdi ekibi telefonla şikayet mi olurmuş efendim ekip gelip ifademi alcakmış çok ekibin varsa düğüne yolla düğün hala devam ediyor başka bir arkadaş aradı ona da düğün izinli demişler bana keçiören belediyesi düğün kesinlikle yasak diye mail atıyor kendi memurumsu süngersi yaratığı da düğün izinli diyo böle bişey yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3972220  gönderen neverever
 21.08.2017 - 22:36:16
arzthamburg yazdı:Savcılığa dilekçe verin, başınızdan geçenleri bir bir anlatın, yanlış yapan o memurlar savcıdan çok çekiniyorlar, bilginize
ankara emniyetine çıkmayı düşünüyorum yarın emniyet amiriyle görüşcem becerebilirsem böle bi saçmalık yok ya adam beni tehdit ediyor şikayet ediyorum diye. Allah beöyle memurları kahretsin..

#3972222  gönderen neverever
 21.08.2017 - 22:37:31
evi yeni aldım daha 3 yıl borcu var valla sattırcaklar daha borcu bitmeden. bu nedir arkadaş .ankaranın varoşu keçiören bilseydim önünden geçmezdim...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3972240  gönderen kizarmisekmek
 21.08.2017 - 22:48:29
Bir de zabitadan yana şansınızı deneyin onlar yukardan gelen emirleri uygular aşağıdan gelenleri sallamazlar
Kullanıcı avatarı

Re:

#3972241  gönderen DrKEF
 21.08.2017 - 22:49:00
En sinir olduğum nokta , daha gencecik yaşımda huzur arar oldum. Şimdiden bıktım büyük şehirlerden , sessiz bir yer yok maalesef hele ki yazın hiç yok .

Neyse bi anımı anlatiyim ,
Şimdi bizim buraya bi park yapılmıştı , cafe felan açtılar . Şimdi canlı müzik yapmaya başladılar ... Her gün saat 1e kadar kışın da aynı şekilde devam .
Sonra bimere vs heryere şikayet ettik, belediyeye kadar gittik. Sonra bize cevap geldi : '' Şikayet ettiğiniz yerin canlı müzik için ruhsatı bulunmamaktadır. Gereği en kısa zamanda yapılacaktır '' . İşte bunlar denetime vs gitmiş bu mesajdan önce hiçbir şey yok . Sonra kapattırılacak diye mesaj geldi , şuan 3 ay oldu hala kapattırılmadı ! Sonra dedim ki lanet olsun böyle sisteme , adaletsizlik , haksızlık tavan yapmış durumda .

Öğrendim ki bu işletmenin sahibi mafya imiş. Duyumlarıma göre rüşvet alıyormuş belediye. Ben halbuki başbakanlığa kadar mesaj yolladım , gereken yapılır diye , herhalde bunlar zincirleme olarak birbirini bilgilendiriyor...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3972242  gönderen kizarmisekmek
 21.08.2017 - 22:52:24
Arıyorum bir gün adam karısını olumle tehdit etti tlfda muhtemelen eve gidince döver diyorum hocam vurursa bişey olursa gider bi bakariz diyor kayıtlı telefonda. Görevini ihmal ediyorsun da kayıtlı halde yapmak da ayrı bir cesaret
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3972245  gönderen Dr_fb03
 21.08.2017 - 22:54:29
neverever yazdı:
Dr_fb03 yazdı:
yok ya ne bitirmesi hem de 3 kez aradım adam 3.de sen adresini ver bakıyım burayı mesgul ediyon ben sana yollarım şimdi ekibi telefonla şikayet mi olurmuş efendim ekip gelip ifademi alcakmış çok ekibin varsa düğüne yolla düğün hala devam ediyor başka bir arkadaş aradı ona da düğün izinli demişler bana keçiören belediyesi düğün kesinlikle yasak diye mail atıyor kendi memurumsu süngersi yaratığı da düğün izinli diyo böle bişey yok
Yolla lan deseydin. Yollayamazdı. :)

Re:

#3972247  gönderen neverever
 21.08.2017 - 22:58:07
kizarmisekmek yazdı:Bir de zabitadan yana şansınızı deneyin onlar yukardan gelen emirleri uygular aşağıdan gelenleri sallamazlar
yok onlar biz hiç bakmıyoz diyorlar

#3972254  gönderen neverever
 21.08.2017 - 23:03:00
şu yaz sıcağında kapı baca kapalı oturuyorum
bimer cimer zabıta 155 keçiören emniyeti aramadığım yer kalmadı
işin garip yanı bi ben mi şikayet edyrm ya
ya da bi ben mi rahatsz oluyrm insanlar koyun olmuş gidiyr aman birsürü kişi var bi ben mi şikayet etcem falan.

düğün hala devam edyr son ses
hay evlenemeyesiniz
arkadaş sorsan para yok kapıda yapıyoz derler e o vakit evlenme
para yok ama 100 tane çocuk var

cehalette son nokta üreme odaklı mal toplumumuz
para yok ama evlencek iş yok güç yok ama evlendkten sonra gecinemeyince de kimse yardıme tmiyo çocuğum var bilmem ne ee evlenmemeydin o zaman paran olunca evlenmeyi bekyeydin sonra niye milleti acındırıyon
hele tvye çıkmıyolar mı
6 çocuk yapmış oturacak kanepesi yokmuş efendim evi kiraymıi işi yokmuş e o zaman yapmayaydın o kadar çocuğu millete mi güvendin yaparken rezillik
bu tarz insanlara hiç yardım etmek stemiyorum.