Perşembe , Eylül 19 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...

SOKAK DÜĞÜNÜ GÜRÜLTÜSÜ..

#3960585  gönderen neverever
 06.08.2017 - 01:37:49
VALLA NEFRET ETTİM . ANKARANIN GÖBEĞİNDE SOKAK DÜĞÜNÜ NEDİR YA.. YASAK DEĞİL MİYDİ. POLİSİ ARIYORUM EKİP GÖNDERDİK DİYOLAR. NASIL EKİP ANLAMADIM DAHA BETER DEVAM EDİYOR. HER GÜN MÜ DÜĞÜN OLUR HEM DE SOKAKTA.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: SOKAK DÜĞÜNÜ GÜRÜLTÜSÜ..

#3960606  gönderen neverever
 06.08.2017 - 01:53:07
Brendamd yazdı:12 den sonra yasak diye biliyorum.
YOK YA TAMAMEN YASAK YAZIYO İNTERNETTE...ŞU ANTEPTE DÜĞÜNDE PATLAMA OLAYINDAN SONRA YASAKLANMIŞ DİYOR. AMA NEREDE... İNSANLAR NE KADAR ANLAYIŞSIZ HAFTA SONU DİNLENİYORLARDIR İNSANLAR DİYE DÜŞÜNMÜYORLAR. POLİSİ ARADIM EKİP GÖNDERİYORUZ DİYOLAR BİŞEY DEĞİŞMİYO TAM TERSİ ARTTIKÇA ARTIYOR...ÇILDIRVERCEM ŞİMDİ :datz:

#3960623  gönderen nuretta
 06.08.2017 - 02:07:00
sokakta düğün yapmak nedir allahaskına.senın gürültüne ben tahammul etmek zorunda mıyım? bi bu bi de asker yollama tırtıbası.kardeşim bu memlekette neden herkes herşeyin afedersiniz bokunu çıkarıyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3960628  gönderen the_dr
 06.08.2017 - 02:11:04
bu sabah saat 10 da başladı mesela buradaki medeniyetsizler. 2 saat sonra kavurucu sıcağa dayanamayıp mola verdiler. dinlenip dinlenip eğlendiler.

ilçede düğün salonu yok , boş arsa okul bahçesi neresi olsa affetmiyorlar.

#3960633  gönderen koleksiyon
 06.08.2017 - 02:17:40
kizarmisekmek yazdı:Düğün salonlari çok pahalı napsın adamlar evlenmesinler mi:)
+1
Ama ben olsam, param yoksa(ki param varsa da güzel bir salonda aynı tarz) yemekli bir nikah yeterli derdim.Aslında kuran kursu veya taziye evi diye belediyenin belirlediği yerlerde bu şekilde bir düğün töreni yapılabilir.

#3961105  gönderen rachel
 06.08.2017 - 19:22:16
Sokak düğünü olmasına gerek yok illa, Sahilde düğün bahçesi gibi bi yer var, adamlar medeni medeni(!) etrafı rahatsız ediyorlar. Geçen gün,nöbetten önceydi hem de, gece 1e kadar çaldılar, bağıra çağıra eğlendiler
Uyuyamadığım için sinirim bozuluyor ve iyice uyuyamıyorum
Polis çağırmak aklıma geldi ama işe yarıyor mu bilemediğim için çağırmadım. Sadece bu da değil manzaralı yerde alkol keyfi yapmak isteyenler arabalarını çekip müziği son ses açıp içiyorlar
Ne tek başına sahile inebiliyorsun yürümeye ne de sessiz sakin evinde oturabiliyorsun, illa o müzik olacak,illa o içen arkadaşlar orada oturacaklar.
Yine sinirim bozuldu bak 😬
En son rachel tarafından 06.08.2017 - 19:24:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

#3961106  gönderen deoksiriboz
 06.08.2017 - 19:23:14
Sokak düğünleri geçen aylarda bir genelge ile yasaklanmıştı bildiğim kadarıyla. Bu yasak kalktı mı? Kalkmadıysa kör göze parmak gibi suç mu işliyorlar?

#3961127  gönderen neverever
 06.08.2017 - 19:50:31
deoksiriboz yazdı:Sokak düğünleri geçen aylarda bir genelge ile yasaklanmıştı bildiğim kadarıyla. Bu yasak kalktı mı? Kalkmadıysa kör göze parmak gibi suç mu işliyorlar?
İşliyorlar.bi de öğrendiğim kadarıyla bu düğün sahipleri düğünden önce gidip karakola şeker çay götürüyorlarmış sus payı şaka gibi ya.memşeket ne halde yazık.milletin huzurunu çaya şekere satıyorlar..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3961144  gönderen Lou_salome
 06.08.2017 - 20:02:10
Arkadasimin dgsye gireceği gunun onceki gecesi sokakta 1.30-2 ye kadar oyun havalari calmisti.gec oldu diye kapattilar muzigi,ama saat 4e kadar cirtlak sesli kadinlar kendileri soyleyip oynadilar.4! Ve bulundugumuz ilde degil,3 saat mesafedeki bi ilde sinava girecegi icin 6da kalkmak zorundaydik.
Yarin sinavin var,gelecegin buna bagli olabilir.hastan var zaten agridan acidan zor uyuyor olabilir.kucuk bebegin olabilir. ama ne olursa olsun biz tum sokak sakinleri, bu gen israfi insanlarin, "cirkin ve *** genlerinin birlesmesi artik legal oldugu icin" buna katlanmak zorundaydik.
Haa tus oncesi boyle bi durum olursa,taramali tufek alir tüm dugun ekibini tararim.doktor dugunde dehset sacti diye haberlere cikarim.

#3961158  gönderen deoksiriboz
 06.08.2017 - 20:17:27
neverever yazdı:
deoksiriboz yazdı:Sokak düğünleri geçen aylarda bir genelge ile yasaklanmıştı bildiğim kadarıyla. Bu yasak kalktı mı? Kalkmadıysa kör göze parmak gibi suç mu işliyorlar?
İşliyorlar.bi de öğrendiğim kadarıyla bu düğün sahipleri düğünden önce gidip karakola şeker çay götürüyorlarmış sus payı şaka gibi ya.memşeket ne halde yazık.milletin huzurunu çaya şekere satıyorlar..
Demekki yapılacak şey emniyeti pas geçip direk savcılığa şikayet etmek. Devletin kuralları böyle maymun edilemez. İddia ediyorum bir kişi bile gidip savcılığa dilekçe verse bunları mum ederler.