Cumartesi , Eylül 21 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...

Başvuru yardım

#3949460  gönderen Personanangrata
 21.07.2017 - 16:32:17
Merhaba arkadaslar ben 2016 yeniden yerlestirmeyle yerlesmis dis hekimiyim buraya yazmamin nedeni bu yeniden yerlestirme olayi sizde daha cok oldugu icin duruma daha cok hakim oldugunuzu dusunmem sorum su ki kisa bi sure once belli oldu yerlestirmeler ve yaklasik bir hafta oldu basvurumuzu yapali guvenlik sorusturmasini bekliyoruz ve 2017 dus basvurulari basladi basvuru asamasinda uzmanlik yapip yapmadigimiza yonelik sorulan soruya ne cevap vermemiz gerekir sizce:
"Uzmanlık Öğrencisi Değilim” “Uzmanlık Eğitimime Devam Ediyorum” “Uzmanlık Eğitimimi Tamamladım” “Uzmanlık Eğitimine Devam Etmekte İken İstifa Ettim.” (Bu sınav, istifamı takip eden ilk sınav) “Bir Uzmanlık Alanına Yerleştirildiğim Hâlde Eğitime Başlamadım.” (Bu sınav, eğitime başlamadığım zamanı takip eden ilk sınav)
Uzmanlik egitimine baslamadigimiz halde uzmanlik egitimine devam ediyorumu isaretlememiz gerekir yoksa yerlestigimi halde uzmanlik egitimine baslamadim mi isaretlemek gerekir bu secenek kazanip kayit yaptirmayanlar icin konulmus bi secenekti degil mi bilen varsa yardim edebilir mi
Kullanıcı avatarı

Re: Başvuru yardım

#3949469  gönderen safsalak
 21.07.2017 - 16:52:09
.......halde başlamadım seçeneği dediğiniz gibi yani size uygun değil. Ancak uzmanlık öğrencisi de değilsiniz. Yani henüz fiilen başlayamamışsınız. Gene de bu seçeneği seçmeniz en doğrusu.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009