Pazartesi , Eylül 16 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı

Re: Sıcaktan bunalan Fransız şoförler etek giydi

#3925603  gönderen Pia90
 23.06.2017 - 01:17:23
mdack yazdı:
tintin yazdı:Ne nefretmiş arkadaş 2 yıldır sataş sataş hıncını alamadı
o kadar oldu mu yav ? ne hıncı ya , ben isterim ki sen ne istersen onu yap , onu dinle , onu paylaş , ona inan ! Sonuçta sen de insansın , hepimiz çeşitli düzeylerde çelişkilerle doluyuz .
Ondan sonra Pİa niye beni sutingg ?? Allaseniz bir tane adam akıllı, mantık kuralları çerçevesinde ve üsluplu bir yorumunuz var mı? Ben hic görmedim.
Kullanıcı avatarı

#3925627  gönderen tintin
 23.06.2017 - 01:59:12
mdack yazdı:
o kadar oldu mu yav ? ne hıncı ya , ben isterim ki sen ne istersen onu yap , onu dinle , onu paylaş , ona inan ! Sonuçta sen de insansın , hepimiz çeşitli düzeylerde çelişkilerle doluyuz .
Bitiyorum bu yüce gönüllülüğünüze! Majesteleri gelmeyeydi mazallah istediğime inanamazdım, şu ana kadar da abv o pokahantes teyzenin yalan yanlış bi şeylere inandırtmış bana. Hadi kardeşim git işine benim yaptığım, paylaştığım, inandığım şeylerden daha ilginç konular var birazda onlarla ilgilen.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Bu arkadaş aslen yabancı kökenli (bunda hiçbir sorun yok) fakat dikkatinizi çekerim ..ORtada çookk büyük bir nankörlük ve hadsizlik var.Kendi ülkesinde okuyamadığı tıp fakültesini bizim güzel ülkemizde okuma imkanı buluyor.Daha sonra buraya gelip fransa vs ülkeleri yere göğe sığdıramayıp bizim ülkemizin tarihi kıyafetleriyle dalga geçiyor.
Besledik büyüttük danayı, şimdi tanımaz oldu anayı diye ne güzel söylemiş atalarımız.Böyle nankörleri hiç almıcaksın okullara yok yabancı kontenjanıymış bilmem neymiş sen burda okuyabildiğine dua et gelmiş bide okuduğu ülkeyi küçümsüyo
Kullanıcı avatarı

#3925888  gönderen mdack
 23.06.2017 - 10:22:05
Pia90 yazdı:
mdack yazdı:
Ondan sonra Pİa niye beni sutingg ?? Allaseniz bir tane adam akıllı, mantık kuralları çerçevesinde ve üsluplu bir yorumunuz var mı? Ben hic görmedim.
Göresin yoktur cnm
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3925897  gönderen mdack
 23.06.2017 - 10:25:20
Zehra_985 yazdı:Bu arkadaş aslen yabancı kökenli (bunda hiçbir sorun yok) fakat dikkatinizi çekerim ..ORtada çookk büyük bir nankörlük ve hadsizlik var.Kendi ülkesinde okuyamadığı tıp fakültesini bizim güzel ülkemizde okuma imkanı buluyor.Daha sonra buraya gelip fransa vs ülkeleri yere göğe sığdıramayıp bizim ülkemizin tarihi kıyafetleriyle dalga geçiyor.
Besledik büyüttük danayı, şimdi tanımaz oldu anayı diye ne güzel söylemiş atalarımız.Böyle nankörleri hiç almıcaksın okullara yok yabancı kontenjanıymış bilmem neymiş sen burda okuyabildiğine dua et gelmiş bide okuduğu ülkeyi küçümsüyo
Aynen Avruoadaki müslümanlar gibi , tiksinc bir tutum.
Kullanıcı avatarı
Zehra_985 yazdı:Bu arkadaş aslen yabancı kökenli (bunda hiçbir sorun yok) fakat dikkatinizi çekerim ..ORtada çookk büyük bir nankörlük ve hadsizlik var.Kendi ülkesinde okuyamadığı tıp fakültesini bizim güzel ülkemizde okuma imkanı buluyor.Daha sonra buraya gelip fransa vs ülkeleri yere göğe sığdıramayıp bizim ülkemizin tarihi kıyafetleriyle dalga geçiyor.

Bir de tacizciyi savunmakla suçlamış herkesi bu forumda öyle bir şey olmadığı halde,ne kadar saygısızca
Kullanıcı avatarı
Sizin ekmeğinizi yemedim. Kendi çabamla sizinle aynı zor tus sürecinden geçiyorum. Evet yabanciyim bir sakıncası mi var? Almanyanın beslediği vatandaşlarınızı napalim? Okumasınlar mi orda düşündüğünu söylemesinler mi? Ki söylüyorlardı da. Sizin ülkenin demiyim de bizim tarihimiz diyeyim çünkü kökenimiz aynı. Buarada kendi tarihi giyimlerini araplara özenerek unutan ben değilim dursun bir kenarda. Yabancı olsam da olmasam farketmez eleştiri hakkımı kullanıyorum. Eleştiriye tahammülü olmamak sizin sorununuz.
Kullanıcı avatarı
Buraya ilk geldiğimde düşünüyordum ki Atatürkün kurduğu medeni bir cumhuriyete geldim. Ama yaşadığım her gün tv deki haberleri izleyerek düşünüyorum ki Aziz Nesin haklıymış maalesef... artık size cevap vermeyeceğim. MIT sizin gibi iyi çalışsaydı Zahra hanım belki de geçen sene darbe yaşamazdı bu ülke. Eyvallah iyi çalışıyorsunuz 😉😂
En son AyNur76 tarafından 23.06.2017 - 11:16:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
AyNur76 yazdı:Buraya ilk geldiğimde düşünüyordum ki Atatürkün kurduğu medeni bir cumhuriyete geldim. Ama yaşadığım her gün tv deki haberleri izleyerek düşünüyorum ki Aziz Nesin haklıymış maalesef... artık size cevap vermeyeceğim. MIT sizin gibi iyi çalışsaydı Zahra hanım belki de geçen sene darbe yaşamazdı bu ülke. Eyvallah iyi çalışıyorsunuz 😉😂
Aziz Nesin'e geldiyse muhabbet hakaret dolu üslubunu da al var git beğendiğin ülkede yaşa.. Nasıl olsa seçmece yurt ediniyorsun anladığım kadarıyla. Üç beş it kopuğa öfkelendin diye Türk halkına, Türkiye halkına hakaret edemezsin haddini bil ağzını toparla ileri gitme daha fazla. Yukarda da Almanya filan demişsin oraya gidebilirsin çok beğeniyorsan, ırkçılığa maruz kalır bi güzel ağzının payını da alırsın orda.