Cumartesi , Eylül 21 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı
Jeanne yazdı:
dr_sinaps yazdı:
Jeanne yazdı:Aslında anladığım kadarıyla sıkıntı formalarının yazlık versiyonunu talep etmeleri. Avrupa resmi kıyafet konusunda gayet denetimlidir şöförler bizim iett şöförleri gibi kravatlarını dikiz aynasına asıp gömleklerini göbeğine kadar açamaz. Mesaisi bitince kimsenin kimseye karışması gibi birşey söz konusu değil. Formayı protesto etmişler. Özellikle italyan modacıların kreasyonlarında erkekler için etekler gayet gündemdeydi hatta Zara man'da bile vardı ama bizde tutmamıştı tabii. Ben önyargılı değilim, neden olmasın.
Kravatı dikiz aynasına asıp gömleği göbeğe kadar açmakta ne var ki? Şoförün görevi otobüsü güzel bir şekilde kullanmaktır, kendini yolculara beğendirmek değil. Avrupalı şoförün etek giymek hakkı fakat iett şoförünün kravatını çıkarması hakkı değil öyle mi? Yoksa bu "kendi ülkesini eleştirmezse ölecek hastalığı" mı?
üffff. tamam sen de gömleğini göbeğine kadar açıp poliklinik yap. ne de olsa bizim görevimiz de hastayı muayene edip doğru tedaviyi vermek.
Tabiki görevimiz doğru tedaviyi vermek. Hiçbir hastanın gidip "doktor kravat takmamıştı ve gömleğinin düğmelerini fazla açmıştı" diye şikayet etme hakkı yok.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Sıcaktan bunalan Fransız şoförler etek giydi

#3925149  gönderen Jeanne
 22.06.2017 - 19:34:36
dr_sinaps yazdı:
Jeanne yazdı:
dr_sinaps yazdı: Kravatı dikiz aynasına asıp gömleği göbeğe kadar açmakta ne var ki? Şoförün görevi otobüsü güzel bir şekilde kullanmaktır, kendini yolculara beğendirmek değil. Avrupalı şoförün etek giymek hakkı fakat iett şoförünün kravatını çıkarması hakkı değil öyle mi? Yoksa bu "kendi ülkesini eleştirmezse ölecek hastalığı" mı?
üffff. tamam sen de gömleğini göbeğine kadar açıp poliklinik yap. ne de olsa bizim görevimiz de hastayı muayene edip doğru tedaviyi vermek.
Tabiki görevimiz doğru tedaviyi vermek. Hiçbir hastanın gidip "doktor kravat takmamıştı ve gömleğinin düğmelerini fazla açmıştı" diye şikayet etme hakkı yok.
beni ilgllendirmez özel kliniğinde beyaz atletinle bile muayene edebilirsin. yalnız devlet memuruysan farkında mısın bilmiyorum ama bir kıyafet yönetmeliğine tabiyiz. ben yazdığım gibi düşünüyorum ve kendim çalışırken işime saygıdan dolayı yırtık jean ya da straplez bluz vs giymiyorsam göğüs kılları açıkta otobüs kullanan şöföre de saygı duymuyorum. sen duyabilirsin. ve bir tespit yapıcam: kılığı kıyafeti düzgün %10 iett şöförü ile o otobüsü düzgün kullanan beni sıkıştırmayan önüme kırmayan iett şöförü hemen hemen aynı %10.
Kullanıcı avatarı
Etek giyen şoförlere gideri var diyenlerin terbiyesi zaten göz önünde. Bana terbiye nağmesi okumayın lütfen bir kendinize bakın siteyi evlilik programına çevirmişsiniz haberiniz yok...
Kullanıcı avatarı

#3925155  gönderen tintin
 22.06.2017 - 19:39:22
AyNur76 yazdı:Şort giyen kıza taciz eden nefsini koruduğunuz "terbiyeli" suç manyağı çıktı buarada...
Kim o adamı savundu burda. Yalan ve hakaretten başka üretebileceğin hiç mi cümlen yok. Resmen utanç vesikasısın.
Kullanıcı avatarı
AyNur76 yazdı:Şort giyen kıza taciz eden nefsini koruduğunuz "terbiyeli" suç manyağı çıktı buarada...
Başlığı okuduğum kadarıyla kimse korumadı o yaratığı, önyargıları bi kenara koyarak okursanız belki algılarınız olumluya evrilebilir, hepimiz öfke doluyuz ama burdaki meslektaşlardan hırsımızı çıkarmak çok üzücü.. malesef şu an siz bunu yapıyorsunuz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
tintin yazdı:
Kim o adamı savundu burda. Yalan ve hakaretten başka üretebileceğin hiç mi cümlen yok. Resmen utanç vesikasısın.
Hanımefendi radyonuza odaklanin lütfen :lol:
Sizin gibilerin utanç yargısı bana onurdur efenim 8)
Kullanıcı avatarı

#3925159  gönderen tintin
 22.06.2017 - 19:47:59
Senin kafa yapına denilebilecek hiç bir şey yok. O çok rahatsız olduğun başlıkları bütün gün dışardan okuyup okuyup sonra burada her gün evlenme konuşuyorlar yea diye çemkireceğine biraz daha kitap filan okusan görüşlerine katılmadığın insanlara karşı, insanları sabun yapmak ve git erkek bul gibi acizane hakaretler etmek ötesinde verebilecek cevapların olurdu
AyNur76 yazdı:Etek giyen şoförlere gideri var diyenlerin terbiyesi zaten göz önünde. Bana terbiye nağmesi okumayın lütfen bir kendinize bakın siteyi evlilik programına çevirmişsiniz haberiniz yok...
Ahh ahh olan ironik mesajlarima oldu
Noldu guzelim yabanci dizi ~film izlerkn millet birbirine asildiginda
Insanlr cok modern ne güzel yaşıyorlar oluyor ben orda ablama takilmisim o mu rahtsz edyr evllk meraklisi oluyrm
Zaten mantkli argumanin olmadığı icin bu sekilde hakaretle gelyrsn anca
Ha bi de senin actgn iliski basliklari pek tutmamis surda sanirim skntin o :D keske muhabbetn güzel olsaydi cakma Nazi sabunculuga devam hadi
AyNur76 yazdı:
tintin yazdı:
Herkesi de okuyup okuyup stalkin dibine vurmus be :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3925223  gönderen mdack
 22.06.2017 - 21:32:28
AyNur76 yazdı:
tintin yazdı:
radyoki ne radyo. Dj kafir adeta. Bu kadar islami hassasiyetleri olan bir mümineden beklenmeyecek bir radyo.
Kullanıcı avatarı

#3925591  gönderen mdack
 23.06.2017 - 01:04:28
tintin yazdı:Ne nefretmiş arkadaş 2 yıldır sataş sataş hıncını alamadı
o kadar oldu mu yav ? ne hıncı ya , ben isterim ki sen ne istersen onu yap , onu dinle , onu paylaş , ona inan ! Sonuçta sen de insansın , hepimiz çeşitli düzeylerde çelişkilerle doluyuz .