Pazartesi , Eylül 16 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı
drkrdnz yazdı:
AyNur76 yazdı:Buraya ilk geldiğimde düşünüyordum ki Atatürkün kurduğu medeni bir cumhuriyete geldim. Ama yaşadığım her gün tv deki haberleri izleyerek düşünüyorum ki Aziz Nesin haklıymış maalesef... artık size cevap vermeyeceğim. MIT sizin gibi iyi çalışsaydı Zahra hanım belki de geçen sene darbe yaşamazdı bu ülke. Eyvallah iyi çalışıyorsunuz 😉😂
Aziz Nesin'e geldiyse muhabbet hakaret dolu üslubunu da al var git beğendiğin ülkede yaşa.. Nasıl olsa seçmece yurt ediniyorsun anladığım kadarıyla. Üç beş it kopuğa öfkelendin diye Türk halkına, Türkiye halkına hakaret edemezsin haddini bil ağzını toparla ileri gitme daha fazla. Yukarda da Almanya filan demişsin oraya gidebilirsin çok beğeniyorsan, ırkçılığa maruz kalır bi güzel ağzının payını da alırsın orda.
Gitmiyorum! Neden gideyim ki? Dediginiz gibi 3-5 kopuğa öfkelenip %40 ı azımsayacak kadar *** değilim herhalde. Hatta son zamanlar 9 daha eklendi 😉 yavaş yavaş düzelecek umutsuz değilim. Ben daha bu ülkenin ekmek borcunu ödeyeceğim O %50 oldu artık diyelim varya işte onlardan öğreneceğim bilgileneceğim çok şey var daha ve bazı şeylerde de onlara katkı sağlayacağım günler var önümde daha. Yinde hepinize iyi sonuçlar dileğiyle...
Kullanıcı avatarı
Tr de üniversite okumak şansı olmayıp da amerikada üniversite mezunu olanları unutmayın taş atmadan önce. Bu bir. Ikincisi de çok değer verdiğim saygı duydugum türk bilim adamlarından biri Aziz Sancar' a amerikadakiler bizim ekmeğimizle nobel aldın da diyen yok işte medeniyet bu... kendimi tabi ki onunla kıyaslayacak kadar narsis değilim sadece toplumları kıyaslamak istedim. Dikkatiniz için teşekkür ederim. Forumdan da ülkeden de ayrılmak niyetim yok kimseden de korkum yok. Ölümlü olumlu dünya yarın kimin ne olacağı belli değil. Inamım da vicdanım da yerinde. Kızarım öfkelenirim metaforik öfkemi kusarım da. Zaten adam cezasını çekecek...
En son AyNur76 tarafından 23.06.2017 - 14:37:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
AyNur76 yazdı:
drkrdnz yazdı:
AyNur76 yazdı:Buraya ilk geldiğimde düşünüyordum ki Atatürkün kurduğu medeni bir cumhuriyete geldim. Ama yaşadığım her gün tv deki haberleri izleyerek düşünüyorum ki Aziz Nesin haklıymış maalesef... artık size cevap vermeyeceğim. MIT sizin gibi iyi çalışsaydı Zahra hanım belki de geçen sene darbe yaşamazdı bu ülke. Eyvallah iyi çalışıyorsunuz 😉😂
Aziz Nesin'e geldiyse muhabbet hakaret dolu üslubunu da al var git beğendiğin ülkede yaşa.. Nasıl olsa seçmece yurt ediniyorsun anladığım kadarıyla. Üç beş it kopuğa öfkelendin diye Türk halkına, Türkiye halkına hakaret edemezsin haddini bil ağzını toparla ileri gitme daha fazla. Yukarda da Almanya filan demişsin oraya gidebilirsin çok beğeniyorsan, ırkçılığa maruz kalır bi güzel ağzının payını da alırsın orda.
Gitmiyorum! Neden gideyim ki? Dediginiz gibi 3-5 kopuğa öfkelenip %40 ı azımsayacak kadar *** değilim herhalde. Hatta son zamanlar 9 daha eklendi 😉 yavaş yavaş düzelecek umutsuz değilim. Ben daha bu ülkenin ekmek borcunu ödeyeceğim O %50 oldu artık diyelim varya işte onlardan öğreneceğim bilgileneceğim çok şey var daha ve bazı şeylerde de onlara katkı sağlayacağım günler var önümde daha. Yinde hepinize iyi sonuçlar dileğiyle...
halkı küçümseyerek birşeyler öğrenebileceğinizi sanmıyorum ama yine de başarılar, ne diyelim

Re:

#3926160  gönderen DrCrown
 23.06.2017 - 14:24:56
AyNur76 yazdı:Işte bu yüzden hala avrupa birliğine kapı kapalı bizim için. Insanlar hakları korunuyor. Kimse kimseye ne giyindin diye saldırmıyor. Bunlar kendi problemlerine çözüm bulmuş erkekler şoförler. Osmanlı köçekleri değil fır fır giyinsinler...

Hocam, çözüm olsa Protesto olmazı, demek ki çözüm olmamış, değil mi. Paradox var..
Şimdi sizin paylaştığınız habere mi, yoksa sizin yaptığınız yoruma mı inanalım ? :D
Maksadınız, birkaç dk sonra paylaştığınız halde, tam olarak içeriğini anlamamış olduğunuz haberi neşr etmek mi, medeniyetçilik oynamak mı ?
İlginç bir şekilde, sizin zihniyetinizdeki insanlar bunu medeniyet göstergesi olarak görmeyenlere tahammül edemiyor. Farklı fikirleri tolere edememek mi Medeniyet şimdi ?
Hoff hep aynı hipoksi..
En son DrCrown tarafından 23.06.2017 - 15:19:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3926170  gönderen _interminable_
 23.06.2017 - 14:27:36
Her zaman demisimdir etegi asil erkekler giymeli diyip cikacaktim ama baslik cigrindan cikmis 🙂
Kullanıcı avatarı
Jeanne yazdı:
Dr_Caucasiasque yazdı:
Jeanne yazdı: üffff. tamam sen de gömleğini göbeğine kadar açıp poliklinik yap. ne de olsa bizim görevimiz de hastayı muayene edip doğru tedaviyi vermek.
Hakan yavaaas :)
bu ne demek şimdi yeni bir espri falan mı
Muhalefetsin anladık ama..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009