Perşembe , Eylül 19 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı

#3923428  gönderen Pearlyy
 21.06.2017 - 12:28:44
Çok çirkin bi davranış.. Otur yerinde önüne bak defol git... Kaba güç kullananlardan nefret ediyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3923474  gönderen derler
 21.06.2017 - 13:07:16
abi heryer antisosyal kaynıyo ya nasıl bir devir oldu çıktı

Re:

#3923488  gönderen peykerr
 21.06.2017 - 13:20:04
Cumhuriyet kadinlarindan nerelere geldik...lanet olsun
Kullanıcı avatarı

Re:

#3923499  gönderen drkrdnz
 21.06.2017 - 13:30:21
ben açamıyorum haberi ama genelde şöyle bi durum var, bu yaratıklar hem ağzının suyu akarak kadının bacaklarına bakıyor hem neden giyiyorsun diye darp ediyor.. :/
Kullanıcı avatarı

Re:

#3923502  gönderen rosebud
 21.06.2017 - 13:33:54
bazı kaynaklar da kız yüz vermediği için diyor...her ne sebeple olursa olsun kadına el kaldıranların Allah belasını vesin...ben diyorum kadınlara da kendinizi sağlam bi şekilde savunmayı öğrenin
Kullanıcı avatarı

Re:

#3924034  gönderen Jeanne
 21.06.2017 - 21:57:19
bulduğum çözüm: giymiyorum. arabayı kapının önünde valeye verip gireceğim nezih bir yere gitmiyorsam giymiyorum
bu link açılmıyor ama başka biryerde görmüştüm sanırım şunu paylaşmak istemiş: kadın minibüste oturuyor; arkasında oturan adam kalkıyor tam inecekken elinin tersiyle kadına tokat atıp öyle iniyor. kadın da ayağa fırlayıp karşılık veriyor; adam kadının yere fırlatıp gidiyor.
yani ben başıma böyle birşeyin gelmesini istemiyorum ve çözüm olarak: giymiyorum. giymek istiyorum; muhafazakar bir insan değilim, sıcak havada şort giymek istiyorum, giymiyorum. o yüzden kimse Türkiye özgür bir ülke herkes istediği gibi giyiniyor demesin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3924038  gönderen red_kit
 21.06.2017 - 22:09:16
drkrdnz yazdı:ben açamıyorum haberi ama genelde şöyle bi durum var, bu yaratıklar hem ağzının suyu akarak kadının bacaklarına bakıyor hem neden giyiyorsun diye darp ediyor.. :/
Aynen oyle..Oruc tutmayanlara gavur muamelesi yapanlar da hep bu sapiklar..Cunku maalesef tamamen sekilci muslumanlik ulkesiyiz.Oruc tutmayi da sadece yemek yememek olarak algiliyor bu gibi tipler
Kullanıcı avatarı

Re:

#3924042  gönderen AyNur76
 21.06.2017 - 22:18:17
Yüksek voltajlı elektroşok cihazı taşımak gerek boylelerinin direk ikizlerini yakmak hiç üremesinler kendisi gibilerini büyültmesinler. Çok kızgınım öldüresiye dövesim var böylelerini...

Re:

#3924045  gönderen red_kit
 21.06.2017 - 22:20:46
AyNur76 yazdı:Yüksek voltajlı elektroşok cihazı taşımak gerek boylelerinin direk ikizlerini yakmak hiç üremesinler kendisi gibilerini büyültmesinler. Çok kızgınım öldüresiye dövesim var böylelerini...
Ben bir erkek olarak kiz yurtlari onunde sahinle sarkintilik eden tipler icin bir proje hayalim var.Belediye iki arac cikaracak biri pressleyecek icindeki apacilerle birlikte canli canli..Diger arac preslenen cop yiginini alip sehir coplugunde kirec dokup yakacak 😀
Kullanıcı avatarı

Re:

#3924060  gönderen kutsaclirapunzel
 21.06.2017 - 22:37:50
Hayatınızı insansı h,yvanlara göre şekillendirmeyin, onlar kuduracak bahane bulurlar nasılsa. Niye ısıtılmış bu başlık diye girdim ki yeni vakaymış, şort değil mesele; hayyvana testesteron basmışlar böyle bi mahlukat olmuş işte
Kullanıcı avatarı

Re:

#3924070  gönderen AyNur76
 21.06.2017 - 22:43:38
red_kit yazdı:
AyNur76 yazdı:Yüksek voltajlı elektroşok cihazı taşımak gerek boylelerinin direk ikizlerini yakmak hiç üremesinler kendisi gibilerini büyültmesinler. Çok kızgınım öldüresiye dövesim var böylelerini...
Ben bir erkek olarak kiz yurtlari onunde sahinle sarkintilik eden tipler icin bir proje hayalim var.Belediye iki arac cikaracak biri pressleyecek icindeki apacilerle birlikte canli canli..Diger arac preslenen cop yiginini alip sehir coplugunde kirec dokup yakacak 😀
Dexter gerek bu ülkeye hemde birtane değil bir alay Dexter...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3924073  gönderen cano88
 21.06.2017 - 22:46:05

bide bu var...

sanki orucu oradaki dondurma yiyene tutuyor...abi sağlam ibadet yapıyorsan takva sahibi isen oradaki çoçugu görmezsin, senin olayın ramazan da birilerinin birşey yemesini kınamak olmamalı...o kişi oruç tutmuyorsa kendi bileceği iştir...günahıda vebalide onadır....

Re:

#3924075  gönderen red_kit
 21.06.2017 - 22:50:12
AyNur76 yazdı:
red_kit yazdı:
Dexter gerek bu ülkeye hemde birtane değil bir alay Dexter...
Seve seve yapardim hem bilim gelisirdi mesela gosipole birseyler daha ekleyip denerdim bunlarda .. Isin sakasi bir yana bu tarikat cemaat olaylarini bitirmedikleri surece boyle sapik ahlaksız tipler bitmez maalesef.. Cunku kadinlarla ne kadar uzak yasar kiz erkek ortamindan ne kadar dururlarsa o kadar sapiklasiyorlar..
Kullanıcı avatarı

Re: Sort giyen kadina dayak

#3924076  gönderen cano88
 21.06.2017 - 22:54:04
drloco yazdı:Bir andavalin videosu
https://www.google.com.tr/url?sa=t&sour ... nGP_UlkifA
ne oldu şimdi bu adam dünyayımı kurtardı...birilerine ders mi verdi....onun anası bacısı yokmu...eminim o adamı kahraman ilan eden bir güruh da çıkar...

ulan milletin ramazan da ruhani duygulara bürünmesi gerekirken böylesine dengesizleşmesi çok üzücü....