Salı , Ekim 22 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...

Re:

#3828747  gönderen dr_someone
 07.03.2017 - 12:34:43
drnfk yazdı:öncelikle tusta istediğiniz cerrahi branş ne.gc kd beyin kvc gibi bölümler için ortalama bir performansla nisana olmadı eylüle rahat kazanırsınız.göz plastik gibi bölümlere ekstra çalışma ekstra soru ekstra şans.. gerekiyor.belki maksimum performansı gösterip yine de bu bölümlerin olmama ihtimali de var o zaman b planı da yapmak gerekir.bütün bu planları düşünürken sosyal yaşamınızı da düşünün(aile evlilik çocuk hobiler vs vs)eğer her şeyi göze alıp ben bu tusu halledecem diyorsanız an itibariyle başlayın.elinizden gelenin en iyisi ve en fazlasıyla çalışmaya çalışın.sonuç olumsuz olsa da denemedim demezsiniz.çünkü bu hayatta bu meslekte sizin. 5-10 yıl demiyorum şurda 1-2 sene sonra bile kendinizde bu motivasyonu bulamayabilir artık benden geçti yapamam diyebilirsinz.o yüzden şimdiden yolunuz açık olsun.umarım istediğiniz yerde olursunuz
Sağolun hocam

Re:

#3828752  gönderen nar_ve_cilekler
 07.03.2017 - 12:54:54
asistanken daha bu sorulari sormaya basladiysaniz uzmanken nefret edeceksiniz . aile hek doktorluk acisindan tatmin edici degildir. derdiniz paraysa kalin veya nobet , stres vs ise de kalin. yok degilse hemen tus kasmaya baslayabilirsiniz. yerinizde olsam tekrar sinav kasardim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3828988  gönderen forrester
 07.03.2017 - 20:37:08
gc khd ortopedi üro nrş kazanilmiycak bolumler degiller. istifa etmeden kazanirsiniz. ama deger mi? orasini iyi dusunun. asistanlik cok yipratici gecer. uzmanlik kendine gore sikintilari var. bir iki gun nobete kalabilirsin dusundugun bolumlerde. uzmanlariylada konusabilirsin
Kullanıcı avatarı

Re:

#3829007  gönderen cano88
 07.03.2017 - 20:56:26
dr_someone yazdı:Cerrah arkadaşlardan yorum bekliyorum
hangi cerrahi branşı düşünüyorsunuz...örnek gc desek iyi yerlerin gc leri 61 den aşağı almıyor artık nrs desen 3 büyük sehir puanları çok arttı....cerrahi tmm puanları düşük ama iyi yerlerin puanları malesef yükseliyor...cerrahi içinde hoca lazım vaka lazım iyi bir yer lazım...hocam iyi düşünün...bide sıfır dan cerrahi asistanlığı en az 2-2.5 yılınızın çömez olarak geçeceğini düşünün...herşeye rağmen tamamsa hayırlı olsun...

Re:

#3829041  gönderen ugur89
 07.03.2017 - 21:55:24
Bende 3.5 sene aile hekimligi yaptim ama bir ömür boyu yapamazdim.hasta memnuniyeti ,rpt ve sekreterlik gibi geliyodu bana ve mobil hizmetten nefret ediyordum.zaten bana gore tatmin edicide degildi.tabi bu herkesin kendi fikridir kimi boyle dusunur kimi tam tersi.herkes her fikire saygi duymali. En onemlisi isini severek yapmaktir ve mutlu degilseniz kesinlikle yeniden tus calisin yoksa aile hekimliginde cok bikarsiniz.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3829216  gönderen DrGulsever
 08.03.2017 - 00:00:58
Sevgili arkadaşlar. Forumda tartışırken seviyeyi koruyalım. Lütfen biraz usule dikkat edelim.
Teşekkürler.