Perşembe , Ekim 17 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
arkadaslar 2007 de tipa girdim 2015 de mezun oldum.mecburimi yapmadim.sanirim 2009 yilinda osym bir hak verdi; univerteye giris siralamanla tutan baska bi bokume gecebiliyorsun hatta sayisal sozel bile fark etmiyor.acaba ben bundan yararlanabilirmiyim? fikrimce yararlanamam 1.mezun oldum 2.yasa benim univerteye girisimden sonra geldi ama yinede bir umut baslik actum.fikri onerisi olan var mi? bu arada amacim hukuk okumak.lutfen yardim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
imran2015 yazdı:arkadaslar 2007 de tipa girdim 2015 de mezun oldum.mecburimi yapmadim.sanirim 2009 yilinda osym bir hak verdi; univerteye giris siralamanla tutan baska bi bokume gecebiliyorsun hatta sayisal sozel bile fark etmiyor.acaba ben bundan yararlanabilirmiyim? fikrimce yararlanamam 1.mezun oldum 2.yasa benim univerteye girisimden sonra geldi ama yinede bir umut baslik actum.fikri onerisi olan var mi? bu arada amacim hukuk okumak.lutfen yardim
.2006 girişli bir arkadaşım bu şekilde geçiş yaptı ancak mezun olmamıştı.yani yasanın 2009 da çıkmış olması önemli değil.önemli olan yasa halen öğrenci olanlar için geçiş hakkı sağlıyor.%99.9 bu hakkı kullanamazsınız
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009