Salı , Ekim 15 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı

#3819245  gönderen scalpelly
 21.02.2017 - 21:17:41
Bizim oturduğumuz yerde adsl hattı olmadığı için herhangi bir firmadan adsl bağlantısı sağlayamıyorduk. Ben de ttnet wifi almıştım. İnternette sörf yaparım, video izlerim demiyorsan ve günlük işler için kullanırım diyorsan kotalı tarifelerden birisi uygun olabilir. Sınırsız seçenekler de var ama adsl e göre birkaç kat maliyeti olur.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3819255  gönderen ozby
 21.02.2017 - 21:23:20
günlük işlerini halletme amaçlı ise 3G modem tercih edebilirsin. istediğin yerden/şehirden/tatilden bağlanabilirsin.
ama öncelikle çekim gücü en uygun olan operatörü araştırmanı öneririm.
ör:turkcell vınn

#3819260  gönderen neverever
 21.02.2017 - 21:33:23
scalpelly yazdı:Bizim oturduğumuz yerde adsl hattı olmadığı için herhangi bir firmadan adsl bağlantısı sağlayamıyorduk. Ben de ttnet wifi almıştım. İnternette sörf yaparım, video izlerim demiyorsan ve günlük işler için kullanırım diyorsan kotalı tarifelerden birisi uygun olabilir. Sınırsız seçenekler de var ama adsl e göre birkaç kat maliyeti olur.
Alt yapı yok dediler gelmesi 4 ayı bulurmuş bnm için aciliyet gerekiyo ve en az 20- 25 gb lazım ttnet wifi alt yapı olmadan aşınabiliyor mu
Aslında bn kotasz isterim ama sanki olmuyo
En guzeli sınırsz
Kullanıcı avatarı

#3819263  gönderen yubice
 21.02.2017 - 21:36:40
çok net bilgim yok ama uydunet te altyapı gerekmiyor sanırım,telefonlar gibi uydu aracılığı ile bağlantı sağlıyor. hem de fiyat olarak şu an en uygunu. ama uydunet alacak kişiler etrafında kullanan var mı diye araştırsın diyorlardı. bazı yerlerde iyi çekerken bazı yerlerde iyi çekmiyormuş.
Kullanıcı avatarı

#3819275  gönderen scalpelly
 21.02.2017 - 21:56:59
neverever yazdı:
scalpelly yazdı:Bizim oturduğumuz yerde adsl hattı olmadığı için herhangi bir firmadan adsl bağlantısı sağlayamıyorduk. Ben de ttnet wifi almıştım. İnternette sörf yaparım, video izlerim demiyorsan ve günlük işler için kullanırım diyorsan kotalı tarifelerden birisi uygun olabilir. Sınırsız seçenekler de var ama adsl e göre birkaç kat maliyeti olur.
Alt yapı yok dediler gelmesi 4 ayı bulurmuş bnm için aciliyet gerekiyo ve en az 20- 25 gb lazım ttnet wifi alt yapı olmadan aşınabiliyor mu
Aslında bn kotasz isterim ama sanki olmuyo
En guzeli sınırsz
Hocam bendeki 24 ay taahhütlü 20 GB, rahatlıkla yetiyor bana. Alt yapıya gerek yok. Wifi hotspot gibi çalışıyor. Dışarıda istediğin yerde de kullanabiliyorsun. Linki burada inceleyebilirsiniz https://bireysel.turktelekom.com.tr/mob ... eleri.aspx