Perşembe , Ekim 17 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659229  gönderen ozby
 12.09.2016 - 00:16:58
buralar karışık anlaşılan :bigsmilie17:
Kullanıcı avatarı

#3659230  gönderen littlemisssunshine
 12.09.2016 - 00:17:11
kamala yazdı: konuyu değiştirmeyelim. benim kadın yıpranıyor genç almak lazım gibi bir yorumum da yok katıldığım bir mesajım da. varsa göster.
tepkim cümlenin içinden 2 kelime seçip ve bunu kullananlara vay siz kadını mal olarak görüyorsunuz demendi. gayet kaba konuşmuş açıklamasını da yaptı özür de diledi başka ne yapması gerekirdi. ben söyledim zaten adam öyle istiyor sonunda mutlu mu olur mutsuz mu olur bilemem.düşüncesi yanlış. ama şekilci kızlara hala tepki vermedin.
Konuyu değiştirdiğimi sanmıyorum. İki mesaj önce bana o kişiyi savundunuz.
Şekilcilik nedir?
Her insan ilk etkileşimde fiziksel olarak çekilmez mi?
Sonra tanıdıkça anlaşamazsın o ayrı.
Tanıdığın sevdiğin kişinin yaşlandıkça artık sevilmemesini savunmuyorsanız zaten sorun yok.
O zaman bana cevap yazmak yerine dönün savunduğunuz mesajları tekrar bir okuyun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659237  gönderen kamala
 12.09.2016 - 00:19:33
drbuspiron yazdı:
kamala yazdı:
drbuspiron yazdı: 25 ustunde evlenmeyende evlenmeme nedenleriyle ilgili cok acaip fikirlerin vardi biri bile aklima gelmedi o yasi gectim
Eksilediklerim o fikirler o yasta evlenmedim diye bu nazarla bakilmasi hoş değil
bizzat şahit olduğum sebepler hiçbiri uydurma değil.bir tane daha ekliyim.çocuk için evlenenler de var.istediği fenotipte bir çocuk oluşturmak için adamda olması gereken şeylere göre aday seçiyor başka şeyler önemli değil.yani kadın adamı sperm kaynağı olarak görüyor.bu tip insanlar var işte.ben onları kast ettim yanlış anladınız.hangi kadınla evlenilmez başlığında bu konuları işlemiştik o zamnlar sen yoktun tabi:)
Cocuk dogurmayan kadina tarlayi bos birakmis diyen zihniyetle(burdan bir uyenin ifadesi )
Sperm icin erkek isteyenler nazarimda ayni
Genelleme yaptiginiz 25+ gruba dahil oldugumuz icin yanlış anlamis olabiliriz.
inş o ikisi birbiriyle evlenir:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659244  gönderen nurullahs
 12.09.2016 - 00:22:08
ozby yazdı:buralar karışık anlaşılan :bigsmilie17:
hoş geldin..
bizde tam topluyoduk..çocuklar oynarken çok dağıtıyor :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659250  gönderen ozby
 12.09.2016 - 00:25:08
nurullahs yazdı:
ozby yazdı:buralar karışık anlaşılan :bigsmilie17:
hoş geldin..
bizde tam topluyoduk..çocuklar oynarken çok dağıtıyor :roll:
hoş buldumm

evet biraz yaramaslık yapmışlar gibi :wink:
Kullanıcı avatarı

#3659254  gönderen kamala
 12.09.2016 - 00:26:26
littlemisssunshine yazdı:
kamala yazdı: konuyu değiştirmeyelim. benim kadın yıpranıyor genç almak lazım gibi bir yorumum da yok katıldığım bir mesajım da. varsa göster.
tepkim cümlenin içinden 2 kelime seçip ve bunu kullananlara vay siz kadını mal olarak görüyorsunuz demendi. gayet kaba konuşmuş açıklamasını da yaptı özür de diledi başka ne yapması gerekirdi. ben söyledim zaten adam öyle istiyor sonunda mutlu mu olur mutsuz mu olur bilemem.düşüncesi yanlış. ama şekilci kızlara hala tepki vermedin.
Şekilcilik nedir?
Tanıdığın sevdiğin kişinin yaşlandıkça artık sevilmemesini savunmuyorsanız zaten sorun yok.
O zaman bana cevap yazmak yerine dönün savunduğunuz mesajları tekrar bir okuyun.
kişiyi fikri savunmadım diyorum hala savundu diyorsun göster diyorum gösterebildiğin alıntılanmış koyulaştırılmış bir cümlem mesajım yok. şaka gibi yemin ederim.
o sana göre şekilci değil ise kadınını yaşlandıkça sevmeyen adam da değildir.sonuç fiziksel olarak çekim gerekli değil mi?
Kullanıcı avatarı

#3659257  gönderen littlemisssunshine
 12.09.2016 - 00:29:17
kamala yazdı:
Şekilcilik nedir?
kişiyi fikri savunmadım diyorum hala savundu diyorsun göster diyorum gösterebildiğin alıntılanmış koyulaştırılmış bir cümlem mesajım yok. şaka gibi yemin ederim.
o sana göre şekilci değil ise kadınını yaşlandıkça sevmeyen adam da değildir.sonuç fiziksel olarak çekim gerekli değil mi?

ben bu konuşmanın tamam anlaştık şeklinde sonuçlanacağına inanmıyorum
+ uykum geldi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3659263  gönderen kamala
 12.09.2016 - 00:32:02
kamala yazdı:
littlemisssunshine yazdı: Konuyu değiştirdiğimi sanmıyorum. İki mesaj önce bana o kişiyi savundunuz.
Şekilcilik nedir?

ben bu konuşmanın tamam anlaştık şeklinde sonuçlanacağına inanmıyorum
+ uykum geldi
iyi geceler iyi bayramlar

#3659350  gönderen drjivago
 12.09.2016 - 01:03:04
tabibehanim yazdı:Abimin gömleğini pantolonunu ütüleyip geliyorum, biraz feministlik depolamam lazım:/
+1 milyon
feministlik hepimize lazım
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659403  gönderen naomiwatts
 12.09.2016 - 01:43:24
Seviyorsan olabilir bence, çok büyük bir yaş farkı değil.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659448  gönderen kamala
 12.09.2016 - 02:33:07
sormuştum aramızda 9 yaş vardı.bence o da beni seviyordu.şimdi baktım evlenmiş
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659462  gönderen Pearlyy
 12.09.2016 - 06:17:05
Burası çok hararetli geçmiş..
Bence belki 2 yaş olabilir... dahası zor😉
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3659473  gönderen drela64
 12.09.2016 - 08:22:50
Peygamber efendimiz evlenmiş kendinden buyukle.ama sen evlenme.
Aradığınız hissettiğiniz şeyler farklı belli ki.
Sen o kizla neden evliliği düşünüyorsun? Maddiyata dair cevaplar cikiyosa o kızı da uzme kendinde üzülme. 10 yıl sonra ki hallerinizi hayal et.sonra pisman olma.

Re:

#3659483  gönderen ismetbadem3
 12.09.2016 - 08:46:56
peygamberimizin evlendiği şeye hayır denmez evlenilir kesinlikle

Re:

#3659820  gönderen ynsngn
 12.09.2016 - 17:35:34
evlenilir
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11