Salı , Ekim 22 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...

ösym aday işlem fotoğraf

#3651782  gönderen DRTRMRrr
 06.09.2016 - 11:33:10
Arkadaslar,osymnin sitesine aday islemlerinden giris yaptigimda hep kendi sayfamda fotom gorunurdu gecerlilik tarihi 2017 agustos vs fln yazardi hatta,gecen hafta da duran fotom,bugun gorunmuyor sayfamda,ydsye girdim,acaba tus icin giris belgesi yazdirirken fotom cikmayacak mi?durup dururken ekranda solda duran foto nereye gitti bilem var mi?tesekkurler..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: ösym aday işlem fotoğraf

#3651821  gönderen tunaboylu
 06.09.2016 - 12:50:19
Benim de gorunmuyo.ama.sinav giriş belgemi göster deyince orda çıkti fotom.
Sınav arşivleme çalışmamız devam etmektedir falan yaziyo.ondan herhalde

#3651858  gönderen chatsetcafe
 06.09.2016 - 14:58:54
Bu arada ne Zaman açıklanır sınav yeri?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3824994  gönderen gklp
 01.03.2017 - 22:05:56
İyi akşamlar arkadaşlar.Fotoğrafımın süresi dolmuştu,dün başvuru yaptım,fotoğrafım yenilendi.Aise girdiğimde solda ismimin üstünde fotoğraf görünmüyor ama fotoğraf bilgilerime tıkladığımda fotoğrafınız onaylanmıştır yazıyor,geçerlilik tarihi de 2021.Başvuru belgemde de fotoğraf görünüyor.Anasayfada gözükmemesi önemli midir,sadece benim fotoğrafım mı gözükmüyor,sizde de durum böyle mi?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3825316  gönderen gklp
 02.03.2017 - 10:18:23
Güncel
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3825331  gönderen queenofspades
 02.03.2017 - 10:55:45
gklp yazdı:İyi akşamlar arkadaşlar.Fotoğrafımın süresi dolmuştu,dün başvuru yaptım,fotoğrafım yenilendi.Aise girdiğimde solda ismimin üstünde fotoğraf görünmüyor ama fotoğraf bilgilerime tıkladığımda fotoğrafınız onaylanmıştır yazıyor,geçerlilik tarihi de 2021.Başvuru belgemde de fotoğraf görünüyor.Anasayfada gözükmemesi önemli midir,sadece benim fotoğrafım mı gözükmüyor,sizde de durum böyle mi?
hocam süresi dolan fotoğrafı ösymye gidip mi güncelliyoruz acaba?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3825341  gönderen gklp
 02.03.2017 - 11:00:07
queenofspades yazdı:
gklp yazdı:İyi akşamlar arkadaşlar.Fotoğrafımın süresi dolmuştu,dün başvuru yaptım,fotoğrafım yenilendi.Aise girdiğimde solda ismimin üstünde fotoğraf görünmüyor ama fotoğraf bilgilerime tıkladığımda fotoğrafınız onaylanmıştır yazıyor,geçerlilik tarihi de 2021.Başvuru belgemde de fotoğraf görünüyor.Anasayfada gözükmemesi önemli midir,sadece benim fotoğrafım mı gözükmüyor,sizde de durum böyle mi?
Evet hocam,ösym başvuru merkezinden başvuru yaparken fotoğraf çekiyorlar.

Re:

#3825343  gönderen Tubili
 02.03.2017 - 11:00:43
queenofspades yazdı:
hocam başvuru merkezlerinden sınava başvuruyorsunuz ve orda güncelleniyor resim.

Benim de bahsettiğiniz gibi hocam. dün güncellendi ama anasayfada görünmüyor. başvuru kağıdında göründüğü müddetçe de sıkıntı olmaz. benim gis hesabım da var orda direk görünüyor dün güncellenen resim.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3825348  gönderen gklp
 02.03.2017 - 11:04:10
Tubili yazdı:
queenofspades yazdı:
hocam başvuru merkezlerinden sınava başvuruyorsunuz ve orda güncelleniyor resim.

Benim de bahsettiğiniz gibi hocam. dün güncellendi ama anasayfada görünmüyor. başvuru kağıdında göründüğü müddetçe de sıkıntı olmaz. benim gis hesabım da var orda direk görünüyor dün güncellenen resim.
Teşekkürler hocam.Ösymyi aradım da zamanla görünecektir orda,bir problem olursa telefonunuza mesaj atılır dendi.