Çarşamba , Ekim 23 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı

2016 kyk geri ödeme affı

#3619703  gönderen Pia_again
 01.08.2016 - 21:45:02
İyi akşamlar , kyk geri ödeme affı geliyormuş . Yasa Meclis'te onay bekliyormuş galiba. Yakında acıklanacakmış. Bu haber doğrumudur? Kyk borcuma baktım da😩, Öyleyse cok bombastik bişe olur ☺☺
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: 2016 kyk geri ödeme affı

#3619712  gönderen bydy
 01.08.2016 - 21:56:18
Ben yapılandırma yapılacak diye duydum. Aksinin mümkün olduğunu düşünmüyorum.

Edit: Pardon, her şeyin mümkün olduğu bir yerde yaşadığımı yine unuttum. :(
Kullanıcı avatarı

#3619717  gönderen Pia_again
 01.08.2016 - 22:01:50
drbuspiron yazdı:Neee 😜😜olabilir mi ya borcun faizidir o borc degildir yoksa borc mu boşuna heycanlanmiyim
Yok ya silinecek dediler, takipteyim bekliyorum 😅

#3619718  gönderen mdloji
 01.08.2016 - 22:03:36
silinirse faizi silerler heralde.
ödeyenler keriz durumuna düşecekse bundan sonra kimseye ödetemezler ki o parayı.
Kullanıcı avatarı

#3619721  gönderen Pia_again
 01.08.2016 - 22:04:45
bydy yazdı:Ben yapılandırma yapılacak diye duydum. Aksinin mümkün olduğunu düşünmüyorum.

Hocam iyi bakın , iyi olsun yeaa 🙃 Ben umutluyum Zaten 18
Yaşımda senete imza atarkende elim titremişti nası ödücem diye 😆 Yırttık inşAllah😊
Kullanıcı avatarı

#3619724  gönderen Pia_again
 01.08.2016 - 22:06:47
mdloji yazdı:silinirse faizi silerler heralde.
ödeyenler keriz durumuna düşecekse bundan sonra kimseye ödetemezler ki o parayı.
Nalakası var , Zamanında babama da af cıkmış , o da ödememiş, sonuçta risk aldık imza attık, önemli olan bu Değil mi😏 Gerisi şans artık
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3619728  gönderen bydy
 01.08.2016 - 22:11:06
Pia_again yazdı:
bydy yazdı:Ben yapılandırma yapılacak diye duydum. Aksinin mümkün olduğunu düşünmüyorum.

Yaşımda senete imza atarkende elim titremişti nası ödücem diye 😆 Yırttık inşAllah😊
Ben, öde denmeden ödeyenlerdenim :D

#3619729  gönderen mdloji
 01.08.2016 - 22:11:37
Pia_again yazdı:
Nalakası var , Zamanında babama da af cıkmış , o da ödememiş, sonuçta risk aldık imza attık, önemli olan bu Değil mi😏 Gerisi şans artık
Borçlu kalmamak adına ödeyenlere de geri ödeme yapılsın o zaman derler bence
Ben bilmem şuan ben de alıyorum dr olup ödeyemeyecek değilim diyerek. ama böyle tamamını silme gibi bi durum oluyorsa ihtiyacı olmayan bile alır öğrenciyken bu krediyi.
Kullanıcı avatarı

#3619731  gönderen faberlodit
 01.08.2016 - 22:12:54
Boşuna mı ödedim ben şimdi :?
Kullanıcı avatarı

#3619733  gönderen Pia_again
 01.08.2016 - 22:16:14
mdloji yazdı:
Pia_again yazdı:
Ben bilmem şuan ben de alıyorum dr olup ödeyemeyecek değilim diyerek. ama böyle tamamını silme gibi bi durum oluyorsa ihtiyacı olmayan bile alır öğrenciyken bu krediyi.
Cok düz mantık bakıyorsunuz Yaa 😅 İsteyen alsın istemeyen almasın , onu bağlar. Zaten su anda da söylentiler var , kesin değil. Ama ödeyen de bana da geri ödensin demesi çok saçma, bedelli gibi hangi döneme vurursa. Az birbirimize sevinsek ya, hemen karşı atak geliştiriyorsunuz . 😑 Sadece lale Zaman'ı saçma sapan kaç yüzmilyar harcanıyor , millet 1 ay lale görücek die. O parayı harcayabilen devlet , geri ödemesiz kredi de verebilir die düşünüyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3619734  gönderen talhabaran
 01.08.2016 - 22:17:16
tamamen af gelmez faizine gelir ya da en fazla yapılandırma gelir devlet bir sikke bile borç bırakmaz borçlu da kalmaz :)
Kullanıcı avatarı

#3619736  gönderen Pia_again
 01.08.2016 - 22:18:29
bydy yazdı:
Pia_again yazdı:

Ben, öde denmeden ödeyenlerdenim :D
Benim ödemelerim bu yıl başlayacak galiba , ama Peşin yatırmanın bi kazancı yokmuş. Yaya yaya ödemeyi düşünüyorum :D

#3619740  gönderen mdloji
 01.08.2016 - 22:21:53
Pia_again yazdı:
mdloji yazdı:
Pia_again yazdı: Nalakası var , Zamanında babama da af cıkmış , o da ödememiş, sonuçta risk aldık imza attık, önemli olan bu Değil mi😏 Gerisi şans artık
Cok düz mantık bakıyorsunuz Yaa 😅 İsteyen alsın istemeyen almasın , onu bağlar. Zaten su anda da söylentiler var , kesin değil. Ama ödeyen de bana da geri ödensin demesi çok saçma, bedelli gibi hangi döneme vurursa. Az birbirimize sevinsek ya, hemen karşı atak geliştiriyorsunuz . 😑 Sadece lale Zaman'ı saçma sapan kaç yüzmilyar harcanıyor , millet 1 ay lale görücek die. O parayı harcayabilen devlet , geri ödemesiz kredi de verebilir die düşünüyorum
Ben ödemedim ki ödeyeceğim pia daha öğrenciyim.sevinirim senin için yani:)
bedelliden daha farklı bi olay bu diye düşünüyorum ayrıca. babasının tarlaları evleri olan kız karşılıksız burs alabiliyorken bu ülkede, ben niye kredi ödeyeyim diye düşünülebilir ama ödemiş olanların bencilce düşünmesini önlemek için böyle kararlar alınmamalı