Cuma , Ekim 18 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drbuspiron yazdı:http://haber.star.com.tr/yazar/ozaldan- ... zi-1106975
Gören görmüş zamaninda bunlari yalanlarla ölmüş adami bile kendilerinden göstermeye çalışıyorlar

İnanamıyorum gercekten inanamıyorum... Bunlara agız yuz egen ve toplu iğne ucu kadar da sokulmus kişilere de yazıklar olsun....
Vatanımız ne halde .....memleket ne halde...
En son drredlip tarafından 26.07.2016 - 01:38:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Pekçok şeyi düşünürdüm de cinayet ve şiddete kadar duseceklerini dusunmezdim lakin ortaya cikan bağlantıları, olaylar neden olmasin dedirtiyor ?!
Gerçekten büyük bi utanc milletimiz için Allah kurtarsın
Kullanıcı avatarı
Amerika F.Gülen'i Türkiye'ye vermez zaten. İnternette FBI ve CIA Kanada ile bu şahsın oraya yerleşmesi için görüşme yapıyor haberleri var. Kanada ile Türkiye arasında suçlu iadesi anlaşması yokmuş.
Kullanıcı avatarı

Re: 'Ben ve arkadaşlarım batının hizmetindeyiz'

#3615216  gönderen mhurkan
 26.07.2016 - 09:14:01
Biz dediydik zamanında ama "muhafazakar arkadaşlar, işine gelmeyenler, çıkarları ile çatışanlar" bizi dinlemediler. Bu ülkeyi cemaatlerin elinde, hacıların, hocaların iki dudağı arasında, biat kültürü altında ezerek yönetmeyin....Elinizde patlar dedik, dinletemedik. Hatta bizi değil bu ülkenin kurucusunu bir açın okuyun, bize inanmıyorsanız ona inanın bak adam 80 yıl önce LAİKLİK demiş, bir altını kazın bakalım dedik.... Gene dinletemedik.

Ülkemin başına, bundan sonra daha da kötüsü gelmez inşallah diyorum.

#3615219  gönderen fatih08
 26.07.2016 - 09:28:53
adi karaktersiz ş.siz o.çocuğu.......... nasıl böyle diyebiliyor bu insan bozuntusu mahluk,birde allah kuran kitap der başını yesin senin kuran kitap diyen dilin.cehennemin en derin çukurlarından çıkama inşallah.O ağzından düşürmediğin peygamberler suratına tükürsün adi pç fetullah
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3615224  gönderen drela64
 26.07.2016 - 09:36:46
hala ve hala bu adamın dediklerine inananların gerçekten beyni yıkanmış hipnoz olmuşlardır diye düşünüyorum.yazık 1 gecede ülkeye neler ettiler ve bakalım etkileri nekadar sürecek.
tanıdığım bir kısım cemaatçi dr arkadaşların (ki eşi ünide yard.doç olan bile var)profilleri bayrak olmuş,yazıları darbeyi lanetleyen yorumlarla paylaşımlarla dolmuş.şimdi bunlar gerçekten çarkmı etti yoksa gizleniyorlar mı?hükümet bile bizi kandırdılar açıklamasını yaptıktan sonra bunların da bizi de kandırdılar demeleri normal mi?ve ceza verilmesi(memurluktan men gibi)şart mı?gerekir mi?
birde hiç sesini çıkarmayan resmen pusmuş bekleyen cemaatçi grup varki onların ne düşündüklerini kestiremiyorum....

velhasıl devletin içinde devlet olmaya çalışmış ve nerdeyse hakim olabilecek konuma gelmiş bu örgütün birdaha dirilmemek üzre bitmesini diliyorum.
Allah bu güzel ülkeyi korusun...
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:hala ve hala bu adamın dediklerine inananların gerçekten beyni yıkanmış hipnoz olmuşlardır diye düşünüyorum.yazık 1 gecede ülkeye neler ettiler ve bakalım etkileri nekadar sürecek.
tanıdığım bir kısım cemaatçi dr arkadaşların (ki eşi ünide yard.doç olan bile var)profilleri bayrak olmuş,yazıları darbeyi lanetleyen yorumlarla paylaşımlarla dolmuş.şimdi bunlar gerçekten çarkmı etti yoksa gizleniyorlar mı?hükümet bile bizi kandırdılar açıklamasını yaptıktan sonra bunların da bizi de kandırdılar demeleri normal mi?ve ceza verilmesi(memurluktan men gibi)şart mı?gerekir mi?
birde hiç sesini çıkarmayan resmen pusmuş bekleyen cemaatçi grup varki onların ne düşündüklerini kestiremiyorum....

velhasıl devletin içinde devlet olmaya çalışmış ve nerdeyse hakim olabilecek konuma gelmiş bu örgütün birdaha dirilmemek üzre bitmesini diliyorum.
Allah bu güzel ülkeyi korusun...
Amin
dankaufman yazdı:Amerika F.Gülen'i Türkiye'ye vermez zaten. İnternette FBI ve CIA Kanada ile bu şahsın oraya yerleşmesi için görüşme yapıyor haberleri var. Kanada ile Türkiye arasında suçlu iadesi anlaşması yokmuş.
Bir iddeaya göre darbe istihbaratını Rusya vermiş, Rusya suriyedeki askeri üssüne yerleştirdiği gelişmiş ekipmanlar ile Türk güvenlik ve istihbarat birimlerinin dinlemekteymiş. Fırsat bu ya, darbe girişiminden sonra Türkiye'nin hemen hemen bütün askeri sırları ortaya çıktı. Artık Türkiye'nin bağımsız dış politikası olamaz, büyük olasılıkla Rusya ya eklemleme olacak. Yani Türkiye bu bağlamda çok büyük zarar gördü. Bunu a müttefiki olan ABD, maşası olan FETÖ ile yaptı.
Ben artık ABD'nin fethullahı daha fazla koruyacağını düşünmüyorum. Kullandı, işi bitti ve şimdi fırlatıp atacak. Fethullahın yalvarmaları boşuna :D
drredlip yazdı:Bu rezilce adice açıklama ibretlik
Utanc verici
İnsan ne için yaşar ; vatan millet ve namusu için....
Bir hainin sözleri....

http://buff.ly/2abSvA0

http://mobile.nytimes.com/2016/07/26/op ... cracy.html
Bugün pek bahsedilmiyor ama, FETÖ nün bugünün iktidar partisi ile çok karmaşık ilşkileri var. FETÖ nün devleti ele geçirdiği dönem 2002-2013 dönemi. Bu dönem şu an karanlıkta kalmaya devam ediyor ama bu darbecilerin yargılanacağı mahkeme süreci yeterli uzunlukta olursa, bu döneme ait çok sayıda itiraf, belge ve şahitler ortaya çıkabilir..
Kullanıcı avatarı
bugün fethullah gülen, yarın menzilciler, süleymancılar, ismail ağa... liste uzun, yazmakla bitmez, bunları kendi elinle doldur sonra boşaltmaya çalış, bugün bunları temizlersin yarın diğer cemaatler kadroları doldurur, aslolan laikliktir, en laik olması gereken ordu bile cemaat askerine döndükten sonra geriye söylenecek birşey kalmıyor...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
estrellabella yazdı:bugün fethullah gülen, yarın menzilciler, süleymancılar, ismail ağa... liste uzun, yazmakla bitmez, bunları kendi elinle doldur sonra boşaltmaya çalış, bugün bunları temizlersin yarın diğer cemaatler kadroları doldurur, aslolan laikliktir, en laik olması gereken ordu bile cemaat askerine döndükten sonra geriye söylenecek birşey kalmıyor...
Aslolan laiklik diyorsun, bunun baskın olduğu zamanların zulmünü gören ve o zaman da bırakın yorum yapmayı ağzımızı açıp tek laf edemediğimiz yüzlerce baskıları da biz çektik.
Kullanıcı avatarı
tuszadeyiz yazdı:
estrellabella yazdı:bugün fethullah gülen, yarın menzilciler, süleymancılar, ismail ağa... liste uzun, yazmakla bitmez, bunları kendi elinle doldur sonra boşaltmaya çalış, bugün bunları temizlersin yarın diğer cemaatler kadroları doldurur, aslolan laikliktir, en laik olması gereken ordu bile cemaat askerine döndükten sonra geriye söylenecek birşey kalmıyor...
Aslolan laiklik diyorsun, bunun baskın olduğu zamanların zulmünü gören ve o zaman da bırakın yorum yapmayı ağzımızı açıp tek laf edemediğimiz yüzlerce baskıları da biz çektik.
ne baskılar çektiniz çok merak ettim? namaz kılmanız mı yasaklandı? ezanlar mı yasaklandı? camiler mi kapatıldı? oruç tutmana izin verilmedi mi? ne baskısı Allah aşkına? baskı gördük diyen kişiler kim? din sömürüsüyle din ticaretiyle bir yerlere gelmek isteyen kişiler bunlar, devlet işlerinde dinin yeri yoktur, devlet herkese adil olmak zorundadır, rasyonel olmak zorundadır, din kişi ile Allah arasındadır, devlet ve siyaset buna karışamaz, laiklik dinin sömürülmemesi, ayaklar altına alınmaması, siyasete alet edilmemesidir, devlet din ile yönetilemez, herkes istediğine inanmakta özgürdür ve başkasının inancına saygı göstermek zorundadır.