Perşembe , Ekim 24 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Kullanıcı avatarı
kullaniciseysi yazdı:
kaymakam yazdı:odtülü değil imam hatipli diyor ya bu nasıl bir zihniyet ?
adam odtü'lü olamıyor ama imam hatipli olabilir öyle mi?
yazık sana !
idrak yollarında sorun var anlaşılan. Ben öyle hesaplar yapmam. İmam hatipli yapmaz diyenleri araştır, kendinle çelişme. İmamhatipten öyle biri çıkmaz diyen büyüklerine söyle tarihte çok oldu bunlar. Neyse Allah sizin dilinize düşürmesin
kendinle çelişme diyene bak ;
' O alık suratla ODTÜ'ye girseydi şaşardım.'

odtüye girememiş ama galatasaray lisesine girmiş. senin adına üzgünüm.
ayrıca imam hatipten de çıkabilir robert kolejden de. burada esas konu senin yalan atarak imam hatipleri karalamaya çalışmandı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kaymakam yazdı:
kullaniciseysi yazdı:
kaymakam yazdı:odtülü değil imam hatipli diyor ya bu nasıl bir zihniyet ?
adam odtü'lü olamıyor ama imam hatipli olabilir öyle mi?
yazık sana !
idrak yollarında sorun var anlaşılan. Ben öyle hesaplar yapmam. İmam hatipli yapmaz diyenleri araştır, kendinle çelişme. İmamhatipten öyle biri çıkmaz diyen büyüklerine söyle tarihte çok oldu bunlar. Neyse Allah sizin dilinize düşürmesin

ayrıca imam hatipten de çıkabilir robert kolejden de. burada esas konu senin yalan atarak imam hatipleri karalamaya çalışmandı.
+++++👍👍
Kendi kendime, ‘Türk polisi bu kadar amatör değil aracımı bulsalar aracın başında bekler ve yakalardı’ dedim ama beni beklemiyorlardı. Beni görevlendiren güç, beni yine korumuştu.

güzel dalga geçmiş ... rezalet ya adamı bu kadar abarttılar vasıfsız içindeki abes ihtiyaçları yüzünden öldürmüş birini "çok zeki dahi aman Allahım seri katilimiz .." diye pohpohlaya pohpohlaya gündem yaptılar.resmen devleti,polisi falan tiye almış
En son drbuspiron tarafından 17.06.2016 - 12:45:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
drbuspiron yazdı:Kendi kendime, ‘Türk polisi bu kadar amatör değil aracımı bulsalar aracın başında bekler ve yakalardı’ dedim ama beni beklemiyorlardı. Beni görevlendiren güç, beni yine korumuştu.

güzel dalga geçmiş ... rezalet ya adamı bu kadar abarttılar vasıfsız içindeki abes ihtiyaçları yüzünden öldürmüş birini "çok zeki dahi aman Allahım seri katilimiz .." diye pohpohlaya pohpohlaya gündem yaptılar.resmen devleti,polisi falan tiye almış
aynen. bu olay aslında eğitim seviyesinin ne derece yerlerde olduğunu gösteriyor ;tabi medya da pohpohlaya pohpohlaya adamı kahraman yapacak neredeyse , aldığı cezayı göster tarihçinin eşi varsa onu göster ölenlerin anne babalarını göster nasıl ah aldığını göster psikopatın; varsa yoksa yaptığı şeyi hep bir şeylerle ilişkilendirmeye çalışmak amaçları sanal kahraman yaratmak
En son drtus11 tarafından 17.06.2016 - 12:51:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kullaniciseysi yazdı:
eftelya16 yazdı:
kullaniciseysi yazdı:Odtülü denen seri katil imamhatipli çıktı. O alık suratla ODTÜ'ye girseydi şaşardım. Yalnız imamhatipli oldugu ortaya çıkmasın diye Nasıl da ODTÜ'yü yalanına inandırıldık
imamhatipli olduğu nerde yazıyor? odtülü olunca nasıl insan oluyor ki? yapmayın Allah aşkına.
. Hocam ODTÜ'lülere demediğini bırakmayanlara da böyle çıkışıyor muydunuz? Ne çabuk unuttunuz.
evet onlara da aynı tepkiyi gösteriyordum, hatta daha fazlasını. imam hatiplileri savunmuyorum aksine din perdesinin arkasına sığınıp her türlü pisliği yapma potansiyelleri daha yüksek insanların barındığı bir kurum haline geldiler. yine de kişileri baz alalım, kurumları değil.
Kullanıcı avatarı
kullaniciseysi yazdı:
kaymakam yazdı:
kullaniciseysi yazdı: idrak yollarında sorun var anlaşılan. Ben öyle hesaplar yapmam. İmam hatipli yapmaz diyenleri araştır, kendinle çelişme. İmamhatipten öyle biri çıkmaz diyen büyüklerine söyle tarihte çok oldu bunlar. Neyse Allah sizin dilinize düşürmesin

tekrar söylüyorum idrak yollarına baktır, neyse alıklar heryere giriyor anlaşılan tartışmaya gerek yok, tartısacabilecdk insanlarla tartışılır sen kimsin de bana yazık sana diyorsun yahu. Azıcık oku, neler dönmüş gör, ODTÜ'lülere ne laflar edildi yalan atıldı nerdeydin Ada'm imamhatipli yazıldı çizildi, sen tutmuş yalan atıyorsun diyorsun kardeş özür dilerim gündemi ben belirliyorum yalan atasın geldi attım olay oldu Türk kamuoyundan özür dilerim. Ama idrak yollarına bi baktır kaçtır anlamadan bana sarıyorsun uzak ol reis . Kızlarla sevimli sohbetlerine dön, bana bulaşma

Konudan çıkıldı, biri şu polisten bahsetsin konu kapansın. İmam hatiplilerden özür dilerim, aramızda çok var anladığım kadarıyla.
anlaşıldı sen sadece hakaret edebilen birisin.
bir daha karşılaşmamak dileğiyle..