Perşembe , Ekim 17 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
Silahı alırken fiziksel ve ruhsal sağlık belgemin yerinde olduğuna dair rapor aldım. Koskoca T.C. Devleti de benim zihin sağlığımın yerinde olduğunu söylediği için ben de sağlam olduğuma yüzde 100 emin oldum. “T.C. Devleti akıl hastasının eline silah vermez” diye düşündüm
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kullaniciseysi yazdı:Odtülü denen seri katil imamhatipli çıktı. O alık suratla ODTÜ'ye girseydi şaşardım. Yalnız imamhatipli oldugu ortaya çıkmasın diye Nasıl da ODTÜ'yü yalanına inandırıldık
galatasaray lisesi imamhatip mi olmuş :irre:
Kullanıcı avatarı
kullaniciseysi yazdı:Odtülü denen seri katil imamhatipli çıktı. O alık suratla ODTÜ'ye girseydi şaşardım. Yalnız imamhatipli oldugu ortaya çıkmasın diye Nasıl da ODTÜ'yü yalanına inandırıldık
Ortaöğretimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlayıp Biyoloji alanında lisans eğitimi yapmak için Fransa’ya giden Atalay Filiz’in üniversite mezunu olmadığı, okulunu tamamlayamadığı için Türkiye’ye döndüğü ortaya çıktı. Filiz’in, bu durumu ailesinden uzun bir süre sakladığı öğrenildi. Filiz, Ankara’daki cinayetlerinin kurbanı olan arkadaşları Göktuğ ve Elena’yla ve kayıp kız arkadaşı Olga’yla da Fransa’da tanıştığını söyledi.

http://www.gunes.com/Gundem/atalay-fili ... kti-695392

Nerden okudunuz? İmamhatipli çıktığında tüm imamhatiplileri kötüleme çabasına mi gireceksiniz? Şuan tüm GalatasarayLisesi mimlenmiş mi oluyor?

....

#3586764  gönderen spironolakton
 17.06.2016 - 12:02:42
Türkiyede aksine silahların çoğu akil hastalarinin elinde
Kullanıcı avatarı
Pearlyy yazdı:
Ortaöğretimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlayıp Biyoloji alanında lisans eğitimi yapmak için Fransa’ya giden Atalay Filiz’in üniversite mezunu olmadığı, okulunu tamamlayamadığı için Türkiye’ye döndüğü ortaya çıktı. Filiz’in, bu durumu ailesinden uzun bir süre sakladığı öğrenildi. Filiz, Ankara’daki cinayetlerinin kurbanı olan arkadaşları Göktuğ ve Elena’yla ve kayıp kız arkadaşı Olga’yla da Fransa’da tanıştığını söyledi.

http://www.gunes.com/Gundem/atalay-fili ... kti-695392

Nerden okudunuz? İmamhatipli çıktığında tüm imamhatiplileri kötüleme çabasına mi gireceksiniz? Şuan tüm GalatasarayLisesi mimlenmiş mi oluyor?
http://m.yeniakit.com.tr/haber/seri-kat ... 83785.html
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Ha seni inandirmak için ODTÜ yalani bilerek atildi imamhatipli oldugu saklandi yani :D vayy be çok etkileyici senaryo
Kullanıcı avatarı
imamhatipli olduğu nerde yazıyor? odtülü olunca nasıl insan oluyor ki? yapmayın Allah aşkına.
Kullanıcı avatarı
spironolakton yazdı:
Ha seni inandirmak için ODTÜ yalani bilerek atildi imamhatipli oldugu saklandi yani :D vayy be çok etkileyici senaryo
banlandın akıllanmadın, benden uzak ol
kullaniciseysi yazdı:
spironolakton yazdı:
banlandın akıllanmadın, benden uzak ol
Sen de akilli ol biraz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kaymakam yazdı:odtülü değil imam hatipli diyor ya bu nasıl bir zihniyet ?
adam odtü'lü olamıyor ama imam hatipli olabilir öyle mi?
yazık sana !
idrak yollarında sorun var anlaşılan. Ben öyle hesaplar yapmam. İmam hatipli yapmaz diyenleri araştır, kendinle çelişme. İmamhatipten öyle biri çıkmaz diyen büyüklerine söyle tarihte çok oldu bunlar. Neyse Allah sizin dilinize düşürmesin
Kullanıcı avatarı
eftelya16 yazdı:
imamhatipli olduğu nerde yazıyor? odtülü olunca nasıl insan oluyor ki? yapmayın Allah aşkına.
. Hocam ODTÜ'lülere demediğini bırakmayanlara da böyle çıkışıyor muydunuz? Ne çabuk unuttunuz.