Cumartesi , Eylül 21 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı

#3585913  gönderen soneryakamoz
 16.06.2016 - 14:12:11
spironolakton yazdı:
rosebud yazdı: insan istediğini uzaklaştırır istediğini yakınlaştırır, bu da kimseyi ilgilendirmez ;) aynı senin muhafazakar olduğunu söyleyip tarafını belli etmen bizi ilgilendirmediği gibi :)
İlgilenmiyosan keyfne bak haci😀
hacı benim lafım :S:S

ayrıca yazılarını keyifle okuduğum bir hekim arkideşimiz kendileri

8) 8)

#3585916  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 14:20:00
soneryakamoz yazdı:
spironolakton yazdı:
rosebud yazdı: insan istediğini uzaklaştırır istediğini yakınlaştırır, bu da kimseyi ilgilendirmez ;) aynı senin muhafazakar olduğunu söyleyip tarafını belli etmen bizi ilgilendirmediği gibi :)

8) 8)
Tesekkur ederim ben aslinda insanlari dişlamayin cagrisi yaptim ama doğru söyleyen dokuz köyden kovulur.😀
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3585917  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 14:23:28
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı:
spironolakton yazdı: Ona ters sana ters ...bana da ters eee o zaman bize ne..öyle yaşayanlari gündeme tasiyip da bana ters diyip dislamaniza ne gerek var ben onu anlamadim.
Tarafimizi belli ettik fena mı
Kimsenin senin tarafini merak ettigini düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Senin düşünceni de merak eden biri olduğunu sanmıyorum. Ota b.k olmak bu sanırım.. muhafazakar insansın ama bu forumda herkes le kavga ediyorsun.
"İlgilenmiyorsun keyfine bak hacı"
Kullanıcı avatarı

#3585919  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 14:25:46
spironolakton yazdı:
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Senin tarafini merak eden biri oldgnu düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Kimse sana kişisel bir şey söylemedi...mübarek gün hem üzerine alındın hem de başkalarına kendini aklıyorsun demen yakışık almadı,burada seni severim yanlış anlama ama kara mıydı da kendini aklıyor bu kız diye sorarlar :)
Sana da bu kizin avukati mi derler benden söylemesi :wink:[/quote]
Terbiyesizlik diz boyu...
Kullanıcı avatarı

#3585920  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 14:26:26
soneryakamoz yazdı:
spironolakton yazdı:

8) 8)
Keyif aldığın kişiye bakar mısın... hepimizi keyfe boğdu 😝😝😝

#3585921  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 14:26:32
Pearlyy yazdı:
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Kimsenin senin tarafini merak ettigini düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Senin düşünceni de merak eden biri olduğunu sanmıyorum. Ota b.k olmak bu sanırım.. muhafazakar insansın ama bu forumda herkes le kavga ediyorsun.
Benim, senin, kimse kimsenin düşüncesini merak etmiyor zaten kasma o yüzden sen de.kavga etmiyorum sadece boş yazilara tahammül eşiğim düşük
Kullanıcı avatarı

#3585922  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 14:27:37
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı:
Benim, senin, kimse kimsenin düşüncesini merak etmiyor zaten kasma o yüzden sen de.kavga etmiyorum sadece boş yazilara tahammül eşiğim düşük[/quote]
Ne oldu boşluk mu doldurdun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3585924  gönderen soneryakamoz
 16.06.2016 - 14:30:07
forumun en aktif sevimli üyelerinden "spironolakton" ve "Pearlyy"'yi zıt fikirlerde görmek çok şaşırttı bizi.

Demek ki yakında samimi kankişler olacaksınız

:love:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3585925  gönderen doceb
 16.06.2016 - 14:30:41

Ben bugun evlenmek istedim kızdılar bana :(
Kullanıcı avatarı

#3585928  gönderen kayabusa
 16.06.2016 - 14:35:15
soneryakamoz yazdı:
kayabusa yazdı:Evlenebilen evlensin. Evlilik soyle kotu, bekarlik sultanlik falan filan zugurt tesellisi. Evlenmemenin nedeni "bekarlik sultanlik" olamaz. Cunku degil yani biliyoruz. :D
bunlar kişiye göre değişen durumlar

bana kalırsa bekarlık gibisi yok mesela
Allah hayirli bekarlik versin o zaman. (iki seneye evlendi)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3585929  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 14:35:49
doceb yazdı:

Ben bugun evlenmek istedim kızdılar bana :(
Süpermiş bu yaaa:)

#3585933  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 14:36:39
Pearlyy yazdı:
spironolakton yazdı:
rosebud yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Senin tarafini merak eden biri oldgnu düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Kimse sana kişisel bir şey söylemedi...mübarek gün hem üzerine alındın hem de başkalarına kendini aklıyorsun demen yakışık almadı,burada seni severim yanlış anlama ama kara mıydı da kendini aklıyor bu kız diye sorarlar :)
Terbiyesizlik diz boyu...[/quote]
Bence insanlarin kusurlarini kurcalamak terbiyesizlik.forum babanizin tarlasi değil.her istedgnizi konusamazsiniz burda
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3585941  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 14:40:01
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı:
Bence insanlarin kusurlarini kurcalamak terbiyesizlik.forum babanizin tarlasi değil.her istedgnizi konusamazsiniz burda[/quote]

http://www.dersimiz.com/atasozleri_sozl ... ter&id=320
En son Pearlyy tarafından 16.06.2016 - 14:58:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#3585944  gönderen soneryakamoz
 16.06.2016 - 14:43:11
kayabusa yazdı:
soneryakamoz yazdı:
kayabusa yazdı:Evlenebilen evlensin. Evlilik soyle kotu, bekarlik sultanlik falan filan zugurt tesellisi. Evlenmemenin nedeni "bekarlik sultanlik" olamaz. Cunku degil yani biliyoruz. :D
bunlar kişiye göre değişen durumlar

bana kalırsa bekarlık gibisi yok mesela
Allah hayirli bekarlik versin o zaman. (iki seneye evlendi)
hahaha :D:d

çok zor hocam :D:d

daha bölümde bile istikrarı sağlayamadım, soru işaretleri var

#3585976  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 15:10:44
Pearlyy yazdı:
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Bence insanlarin kusurlarini kurcalamak terbiyesizlik.forum babanizin tarlasi değil.her istedgnizi konusamazsiniz burda[/quote]

http://www.dersimiz.com/atasozleri_sozl ... ter&id=320[/quote]

Ehehe şakacı seni😀 çok acitti bu dediğin
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14