Pazartesi , Eylül 16 2019
Kategorize edilememis e-book arsivi...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Re:

#3585862  gönderen amorinthemoon
 16.06.2016 - 12:58:25
inal yazdı:
amorinthemoon yazdı:Evlenmicem bir ay oncesinr kadar istiyordum şimdi kralı gelse ıhhhh
Emin misin? Son kararın mı? :)
Yesssss bu yaz ramaZan sonrası dagıtacam bekarlıgın keyfini sureceğim
Kullanıcı avatarı

#3585867  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 13:00:10
inal yazdı:
soneryakamoz yazdı:
inal yazdı:Evlenin gençler, yalnızlık iyi bir şey değil.
evliliğin nesi güzel hocam?

:omg: :omg:
Yalnızlık Allah'a mahsustur. :)
Evlenmeyip yalnız kalmayanlar da var hocam;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3585872  gönderen inal
 16.06.2016 - 13:02:16
Pearlyy yazdı:
inal yazdı:
soneryakamoz yazdı: evliliğin nesi güzel hocam?

:omg: :omg:
Yalnızlık Allah'a mahsustur. :)
Aileyi kastetmiyorum. Diğer konular bana göre değil ama saygılıyım. :)
Kullanıcı avatarı

#3585878  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 13:12:02
inal yazdı:
Pearlyy yazdı:
inal yazdı: Yalnızlık Allah'a mahsustur. :)
Aynen hocam bize de ters..

#3585884  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 13:18:55
Pearlyy yazdı:
inal yazdı:
Pearlyy yazdı: Evlenmeyip yalnız kalmayanlar da var hocam;)
Ona ters sana ters ...bana da ters eee o zaman bize ne..öyle yaşayanlari gündeme tasiyip da bana ters diyip dislamaniza ne gerek var ben onu anlamadim.

#3585886  gönderen inal
 16.06.2016 - 13:21:50
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı:
inal yazdı: Aileyi kastetmiyorum. Diğer konular bana göre değil ama saygılıyım. :)
Ona ters sana ters ...bana da ters eee o zaman bize ne..öyle yaşayanlari gündeme tasiyip da bana ters diyip dislamaniza ne gerek var ben onu anlamadim.
Haklısın.
Kullanıcı avatarı

#3585890  gönderen Pearlyy
 16.06.2016 - 13:35:40
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı:
inal yazdı: Aileyi kastetmiyorum. Diğer konular bana göre değil ama saygılıyım. :)
Tarafimizi belli ettik fena mı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3585895  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 13:41:38
Pearlyy yazdı:
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı: Aynen hocam bize de ters..
Kimsenin senin tarafini merak ettigini düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Kullanıcı avatarı

#3585898  gönderen rosebud
 16.06.2016 - 13:44:47
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı:
spironolakton yazdı: Ona ters sana ters ...bana da ters eee o zaman bize ne..öyle yaşayanlari gündeme tasiyip da bana ters diyip dislamaniza ne gerek var ben onu anlamadim.
Senin tarafini merak eden biri oldgnu düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Kimse sana kişisel bir şey söylemedi...mübarek gün hem üzerine alındın hem de başkalarına kendini aklıyorsun demen yakışık almadı,burada seni severim yanlış anlama ama kara mıydı da kendini aklıyor bu kız diye sorarlar :)
Kullanıcı avatarı

#3585903  gönderen kaymakam
 16.06.2016 - 13:49:17
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı:
Pearlyy yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Senin tarafini merak eden biri oldgnu düşünmüyorum. Ayrica kendini aklama yolun baskalarini karalamaktan geçmemeli bence.
Kimse sana kişisel bir şey söylemedi...mübarek gün hem üzerine alındın hem de başkalarına kendini aklıyorsun demen yakışık almadı,burada seni severim yanlış anlama ama kara mıydı da kendini aklıyor bu kız diye sorarlar :)
bazen bu arkadaş siteye sadece kavga etmek için geliyor, stresini atıp gidiyor diye düşünüyorum :D

#3585905  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 13:56:09
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı:
Kimse sana kişisel bir şey söylemedi...mübarek gün hem üzerine alındın hem de başkalarına kendini aklıyorsun demen yakışık almadı,burada seni severim yanlış anlama ama kara mıydı da kendini du kız diye sorarlar :)
Vala ben üzerine alınacak en son kişiyim zira muhafazakarim isim olmaz yani.ama insanlari dislamak çok yanlıştir ben buna vurgu yapmisimdir her zaman. bu şekilde insanlari kendinizden uzaklaştırirsiniz sadece
En son spironolakton tarafından 16.06.2016 - 13:58:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

#3585906  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 13:57:18
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı:
Sana da bu kizin avukati mi derler benden söylemesi :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3585907  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 13:57:55
kaymakam yazdı:
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
bazen bu arkadaş siteye sadece kavga etmek için geliyor, stresini atıp gidiyor diye düşünüyorum :D
[/quote]
😀😀
Kullanıcı avatarı

#3585908  gönderen rosebud
 16.06.2016 - 14:01:50
spironolakton yazdı:
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Kimse sana kişisel bir şey söylemedi...mübarek gün hem üzerine alındın hem de başkalarına kendini aklıyorsun demen yakışık almadı,burada seni severim yanlış anlama ama kara mıydı da kendini du kız diye sorarlar :)
Vala ben üzerine alınacak en son kişiyim zira muhafazakarim isim olmaz yani.ama insanlari dislamak çok yanlıştir ben buna vurgu yapmisimdir her zaman. bu şekilde insanlari kendinizden uzaklaştırirsiniz sadece[/quote]
insan istediğini uzaklaştırır istediğini yakınlaştırır, bu da kimseyi ilgilendirmez ;) aynı senin muhafazakar olduğunu söyleyip tarafını belli etmen bizi ilgilendirmediği gibi :)

#3585910  gönderen spironolakton
 16.06.2016 - 14:03:19
rosebud yazdı:
spironolakton yazdı:
rosebud yazdı: Tarafimizi belli ettik fena mı
Vala ben üzerine alınacak en son kişiyim zira muhafazakarim isim olmaz yani.ama insanlari dislamak çok yanlıştir ben buna vurgu yapmisimdir her zaman. bu şekilde insanlari kendinizden uzaklaştırirsiniz sadece[/quote]
insan istediğini uzaklaştırır istediğini yakınlaştırır, bu da kimseyi ilgilendirmez ;) aynı senin muhafazakar olduğunu söyleyip tarafını belli etmen bizi ilgilendirmediği gibi :)[/quote]
İlgilenmiyosan keyfne bak haci😀
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14