Salı , Mayıs 26 2020
Acil Tip , Kalp ve Damar Cerrahisi , Anesteziyoloji ve Reanim, Kulak-Burun-Bogaz , Cocuk Cerrahisi , Norosirurji , Cocuk Urolojisi , Ortopedi ve Travmatoloji , Genel Cerrahi , Patoloji, Gogus Cerrahisi , Plastik ve Rekons Cer , Goz Hastaliklari , Uroloji , Kadin Hastaliklari ve Dogum , Cocuk Urolojisi E-Books Arsivi.... Paylas... Indir...

Giresun üniversitesi genel cerrahi

#3942601  gönderen DrMrtgungr-0
 11.07.2017 - 03:02:10
Merhaba arkadaşlar giresun üniversitesi genel cerrahi asistanıyım . Üniversitemiz bakanlıkla protokol imzalamış ve afiliasyon sürecini tamamlamıştır . Giresun devlet hastanesi şuan eğitim araştırma hastanesi olarak hizmet vermektedir. Şuan mevcut hastanemizde hertürlü vaka yapılabilmektedir. 43 yataklı genel cerrahi servisi bulunmaktadır. Her türlü vaka görmeniz mevcuttur , vaka göremeyiz gibi birşey söz konusu değil . Hocalar çok yardımcı ve öğreticiler. 10 nöbetle başlıyorsunuz nöbet sayısı düşmüyor. Maaşı da dolgun . Merak ettiğiniz sorular varsa mesaj atabilirsiniz.

Re: Giresun üniversitesi genel cerrahi

#3976606  gönderen Gakgos00023
 29.08.2017 - 09:36:03
DrMrtgungr-0 yazdı:Merhaba arkadaşlar giresun üniversitesi genel cerrahi asistanıyım . Üniversitemiz bakanlıkla protokol imzalamış ve afiliasyon sürecini tamamlamıştır . Giresun devlet hastanesi şuan eğitim araştırma hastanesi olarak hizmet vermektedir. Şuan mevcut hastanemizde hertürlü vaka yapılabilmektedir. 43 yataklı genel cerrahi servisi bulunmaktadır. Her türlü vaka görmeniz mevcuttur , vaka göremeyiz gibi birşey söz konusu değil . Hocalar çok yardımcı ve öğreticiler. 10 nöbetle başlıyorsunuz nöbet sayısı düşmüyor. Maaşı da dolgun . Merak ettiğiniz sorular varsa mesaj atabilirsiniz.
Hocam kaç asistansınız?nöbet sayısı neden düşmüyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Giresun üniversitesi genel cerrahi

#4376510  gönderen KubraSahin
 14.04.2020 - 14:57:47
Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı olarak 1 profesör,1 doçent ,4 doktor öğretim üyesi , 2 asistan kadrosundan oluşmaktayız.Asistanlık dönemine 10 nöbet ile başlamaktayız.Hocalarımız yardımcı ve öğreticilerdir.Mobbing bulunmamaktadır.Genel cerrah olmak isteyen meslektaşlarımızı aramızda görmek isteriz.