Pazar , Kasım 17 2019
Aile hekimligine gecen yeni iller, aile hekimligi uygulanmakta olan bolgeler, guncel gelismeler ve haberler....
Kullanıcı avatarı

Re: ftr ciler otel müdürü oluyo:))

#3222092  gönderen drriza
 26.05.2015 - 11:04:14
griver yazdı:
drriza yazdı:
griver yazdı: Doktorlar acilde çalışmak için kendilerini yeterli hissetmiyorlar. Ama çamur uygulamaları için yeterli hissediyorlar..

.
.
(Bisssene önce yazdığımız yaziları kaldirsak artık anasayfadan diyorum)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sacma bır yorum olmadımı ? Ne kastedıyorsun ?
Daha once yapılan bır yazım sıtedekı hekımlerın ankete katılımlarıyla olusturulus bır yazıydı. Camur uygulamasının tıbbı adı peloıdoterapıdır kımse anlamaz dıye bu sekılde yazdım. Dalga gecmeye calıscaksan haddıne degıl derım . Once egıtımını alıcaksın sonra konusacaksın yorum yapıcaksın.
''paleoterapiye de çamur atıyorsunuz ya, yuf artık''
:) neyın kafası bu anlamadım ama senı kendı halıne bırakıyorum :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3222248  gönderen DR_aesthetic
 26.05.2015 - 11:54:49
birkartanesiol yazdı:şu an periferin periferi dermaları ftr'nin önüne yazdıgım icin pismanım :(
millet yazıyo die puanı daha yüksek die bi yer yazılmaz furyalara kapılmayın içinizdekini yazın.yüz nakli yaapılınca plastik puanı arttı ama yıllar önceye bakın 50 ile alıyodu.fasa fiso olduğu anlaşıldı var mı medyada daha .yapılanlar nerde yok çünkü yüzleri ceset gibi yada yanık olan yüzler gibi...
Kullanıcı avatarı

#3224620  gönderen griver
 27.05.2015 - 12:43:03
drriza yazdı:
griver yazdı:
drriza yazdı: sacma bır yorum olmadımı ? Ne kastedıyorsun ?
Daha once yapılan bır yazım sıtedekı hekımlerın ankete katılımlarıyla olusturulus bır yazıydı. Camur uygulamasının tıbbı adı peloıdoterapıdır kımse anlamaz dıye bu sekılde yazdım. Dalga gecmeye calıscaksan haddıne degıl derım . Once egıtımını alıcaksın sonra konusacaksın yorum yapıcaksın.
''paleoterapiye de çamur atıyorsunuz ya, yuf artık''
:) neyın kafası bu anlamadım ama senı kendı halıne bırakıyorum :)
''annıyamazsınız ;)''
Kullanıcı avatarı

#3225953  gönderen okabe
 28.05.2015 - 10:00:23
Cocuk hastalar da olucaktir heralde, bi pediatrist fena olmaz, nasil bir is oldugu belli degil ama kendimi feda ediyorum:)
Kullanıcı avatarı

#3226002  gönderen dr_demirci
 28.05.2015 - 10:32:42
drriza yazdı:Söylediği konsepti inşallah bursa ben hayata geçirmiş olacağım.
Binanın yapımı bitti.Protokol imzalanıp Türkiye'de ilk ve tek termal tedavi merkezi olacak bu merkezde diyetisyen, piskolog, dahiliye, ftr, spor hekimi, fizyoterapistler görev alacak olup multidisipliner yaşlı hastalarımız ıcın bır tedavı merkezı halıne gelecek

termal havuzlar, çamur uygulama unıtesı, egzersiz alanlarıda merkezımız ıcınde mevcut olucak.....
bizi de kaplıcaya yatır rıza, hep yaşlı hastalar diyosun :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009