Pazar , Eylül 15 2019
Genel sorunlarinizi ve sorularinizi burada paylasabilirsiniz...

Uzmanlik tescilinin gecikmesi

#4201868  gönderen pandora12pandora
 14.12.2018 - 19:59:58
Uzmanlik bitirme sinavindan sonra 15 gun icinde evraklar bakanliga ulasmali yaziyor kanunda, gecikmesi durumunda dhy ye girememe disinda nasil bi sorun olur bilgisi olan var mi ?
Kullanıcı avatarı

Re: Uzmanlik tescilinin gecikmesi

#4201887  gönderen summer-rain
 14.12.2018 - 20:49:45
Bazı insanların işlerini düzgün yapmamasından dolayı, benim evraklarım sınavdan neredeyse 1,5 ay sonra gitti bakanlığa, dhy başvurularının son günü. Benim strese girmem dışında bir sorun olmadı. 😁
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4201907  gönderen Biçüleyta
 14.12.2018 - 21:18:57
summer-rain yazdı:
Bazı insanların işlerini düzgün yapmamasından dolayı, benim evraklarım sınavdan neredeyse 1,5 ay sonra gitti bakanlığa, dhy başvurularının son günü. Benim strese girmem dışında bir sorun olmadı. 😁
Genel olarak her yerde aynı bu problem var işini doğru düzgün yapmamak:( insanlar kendileri için verilen yapmakla yükümlü oldukları görevlerini,mesleklerini keşke bilincinde olarak yapabilse her şey çok daha yolunda düzgün bir şekilde ilerlerdi malesef.Toplumumuzun refah düzeyi artardı ve stresli bekleyislerimiz azalırdı.
Atatürk'ün dediği gibi
"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.
Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak. Servet ve onun tabii neticesi olan refah ve saadet yalnız ve ancak çalışkanların hakkıdır. "
Umarim bu bilincte olabiliriz.
Kullanıcı avatarı

#4201948  gönderen summer-rain
 14.12.2018 - 21:43:38
Biçüleyta yazdı:
summer-rain yazdı:
Genel olarak her yerde aynı bu problem var işini doğru düzgün yapmamak:( insanlar kendileri için verilen yapmakla yükümlü oldukları görevlerini,mesleklerini keşke bilincinde olarak yapabilse her şey çok daha yolunda düzgün bir şekilde ilerlerdi malesef.Toplumumuzun refah düzeyi artardı ve stresli bekleyislerimiz azalırdı.
Atatürk'ün dediği gibi
Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak. Servet ve onun tabii neticesi olan refah ve saadet yalnız ve ancak çalışkanların hakkıdır. "
Ne güzel ifade etmişsiniz, teşekkürler. Keşke hepimiz işimiz iyi şekilde yapmaya çalışsak, sorunları başkalarına aktarmak yerine çözüm üretmeye çalışsak...
Kullanıcı avatarı

#4201965  gönderen Biçüleyta
 14.12.2018 - 21:58:31
summer-rain yazdı:
14.12.2018 - 21:43:38
Biçüleyta yazdı:
summer-rain yazdı:
Atatürk'ün dediği gibi
Ne güzel ifade etmişsiniz, teşekkürler. Keşke hepimiz işimiz iyi şekilde yapmaya çalışsak, sorunları başkalarına aktarmak yerine çözüm üretmeye çalışsak...
Çözüm yok bizim lügatımizda😄 Ancak problem ve şikayet düzelir mi bilinmez hocam umud ediyoruz😇