Salı , Eylül 17 2019
Genel sorunlarinizi ve sorularinizi burada paylasabilirsiniz...
Yan dal uzmanının kendi isteği dışında uzman olarak çalıştırılmasıyla ilgili başına gelen veya bilgisi olan var mı? En nihayetinde bu yan dalı yapmak başta büyük bir maddi kayıp (temelci olduğum için aynı döneri alıyorum uzmanla) ve sınavlara giriyorsun iki yıl daha asistanlık çekiyorsun vs. vs 3 yıl çilesini çekiyorsun. Ben bunun karşılığını alamayacak isem neden yan dal var ki?
Hocam yandalci degilim. Size daha iyi bilgi verecek birileri cikacaktir. Ancak ben de su an yandali muhtemelen kazanacak bir aday olarak biraz arastirdim. Teorik olarak sizi calistiramazlar ancak gindelik hayatta bunlar olabiliyormuş. Ancak tabi ki maad ve doner katsayilariniz yandal uzmani gibi oluyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tedi yazdı:
17.02.2018 - 08:52:15
Hocam ülkede okuyarak maddi kazanç sağlayacağınızı düşünmeniz çok sevimli, hala böle insanlar olduğu için ülke ayakta.

Onun yerine bi başhekim yardımcılığı kovalayın.
yazdığım yanlış anlaşılmış sanırım, maddi kazanca ilgim minimal seviyede, mesela deseler ki dönerden 2000tl kesicez ama haftada bir gün izin hemen kabul ederim:) dönerden 3bin tl kesicez haftada iki gün izin, takla atarak kabul ederim, dönerden 4 kesicez haftada 3 gün izin parande atarak kabul ederim vs. listeyi uzatabilirz:)