Pazar , Kasım 17 2019
Genel paylasimlarinizi ve sorularinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
merhaba. 10 ay önce doğuya atandım ve 6 aydır 4924 kadrosundayım. yerimden hiç memnun değilim. eskiden pratisyenken dhy bitirince , uzman oldugunda 5 ve 6. bölgelere gidilmiyormuş ancak şu an bu durum kalkmış.. 5 yıl sonra bu durum tekrar gelirse diye dayanmaya çalışıyorum ancak günler geçmiyor..

1-şu an dhy tamamlamanın faydası var mı emin olmak için soruyorum.

2- ilerde uzmanken 5 ve 6 bolgelerı yapmama durumu tekrar gelebilir mi?

3- eşim dhy tamamlamadan asistan oldu , ben tamamlarsam ilerde bu durum tekrar gelirse eşim de benden yararlanabilir mi 5 ve 6. bölgeye gitmeme durumumuz olur mu?

#3999996  gönderen messi26
 02.10.2017 - 12:20:22
Bunu kimse bilemez burası Türkiye.Geri gelebilir,gelmeyedebilir.Bence mecburinizi bitirin,zaten istifa konusu da sıkıntılı OHALde.kabul edilmeyebilir...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4000011  gönderen dr_sinaps
 02.10.2017 - 12:53:52
Bu kadar az kalmışken bitirin hocam. Mecburiyi bitirmiş olmak cidden avantaj. Ben bitirmedim, daha doğrusu hiç gitmedim. Nisan tusuyla bir bölüm kazandım ama hala bekliyorum başlamayı. 5 ay oldu neredeyse. Mecburiyi bitirmiş olsaydım şimdi bu süreç içinde özel hastanede çalışabilirdim, şu an çalışamıyorum ama. Hemen istifa edip şubatta tusu kazanmalıyım derseniz bilemem ama böyle bir aceleniz yoksa bence sabredin. Karşınıza neler çıkacağını bilemiyorsunuz çünkü.