Pazar , Eylül 15 2019
Genel sorunlarinizi ve sorularinizi burada paylasabilirsiniz...
piangle yazdı:
26.02.2019 - 22:26:24
peki bipolar bozuklukta benim engelli raporum yok mesela
ama benim zorunlum bittiğinde iller arasını falan beklemeden istediğim yere atanabiliyor muyum dilekçe vererek
Bu soruyu cevaplayabilecek birileri varmı? Dhy de sağlık mazeretiyle ailemin olduğu yere atanabilir miyim?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Drpakir yazdı:
01.07.2019 - 18:16:56
Merhaba,
Sağlık mazeret ataması ile DHY ye başvurmayı planlıyorum. Eğer kurul raporu kabul ederse, ikamet ettiğim şehir dışına atamam yapılır mı? Örneğin İzmirde yaşıyorum, Erzurum'a atamam yapılır mı?
Hayır, istediğiniz ile yapılır
En son soroz tarafından 01.07.2019 - 18:37:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
chonsfe yazdı:
29.05.2019 - 16:19:39
kendinize ait engelli raporu ile atamaya girmemek lazım. önyargıyla karşılaşabilirsiniz atandığınız yerde. dahası hekimlik yapabilir mi raporu istenebilir atandığınız yerde. benim şahsi önerim gerçekten engelli bile olsanız mazeret atamasına girmeyin.
Bu saçma
Philosophia yazdı:
29.05.2019 - 01:23:54
piangle yazdı:
26.02.2019 - 22:26:24
peki bipolar bozuklukta benim engelli raporum yok mesela
ama benim zorunlum bittiğinde iller arasını falan beklemeden istediğim yere atanabiliyor muyum dilekçe vererek
Bu soruyu cevaplayabilecek birileri varmı? Dhy de sağlık mazeretiyle ailemin olduğu yere atanabilir miyim?
Bipolar tanısı oldu mu yapıyorlar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
soroz yazdı:
01.07.2019 - 18:37:17
chonsfe yazdı:
kendinize ait engelli raporu ile atamaya girmemek lazım. önyargıyla karşılaşabilirsiniz atandığınız yerde. dahası hekimlik yapabilir mi raporu istenebilir atandığınız yerde. benim şahsi önerim gerçekten engelli bile olsanız mazeret atamasına girmeyin.
Bu saçma
ilk kez katılıyorsun kuraya galiba. yarın bi masaya oturtulup bu kaşe bu kağıt buna kaşe vuracan artık işin bu derlerse ona da saçma dersin. sanki sağda solda ilac kullananların, tanı alanların, tedavi görenlerin hakkında neler deniyor hiç şahit olmadın. arkadaşımızın engeli var yardımcı olalım mı diyorlar nöbet tutamayacaksa s.sin gitsin buradan mı diyorlar. yaşayarak ögrenirsin. bu arada bunları yaşayan ben değilim çevremden gördüklerim. üzülüyorsun ama elinden bisey gelmiyor.
chonsfe yazdı:
01.09.2019 - 17:48:54
soroz yazdı:
01.07.2019 - 18:37:17
chonsfe yazdı:
Bu saçma
ilk kez katılıyorsun kuraya galiba. yarın bi masaya oturtulup bu kaşe bu kağıt buna kaşe vuracan artık işin bu derlerse ona da saçma dersin. sanki sağda solda ilac kullananların, tanı alanların, tedavi görenlerin hakkında neler deniyor hiç şahit olmadın. arkadaşımızın engeli var yardımcı olalım mı diyorlar nöbet tutamayacaksa s.sin gitsin buradan mı diyorlar. yaşayarak ögrenirsin. bu arada bunları yaşayan ben değilim çevremden gördüklerim. üzülüyorsun ama elinden bisey gelmiyor.
Aynen katılıyorum. Maalesef durum böyle. Doktorsan hasta olamazsın ve çalışmak zorundasın. Doktorun doktora ettiğini de kimse kimseye etmiyor. Nasıl bi meslek grubuysak...