Pazar , Kasım 17 2019
Genel paylasimlarinizi ve sorularinizi buraya yazabilirsiniz...
Arkadaşlar mecburi hizmeti bitirmeden istifa ettim. Tekrardan mecburi hizmet atamasına(dhy) girmek için sağlık bakanlığına bir dilekçe yazmak gerekiyormuş.Bu dilekçe örneğini hiçbir yerde bulamadım.Dilekçe örneği elinde olan var mı yada bu şekilde tekrardan atamaya giren arkadaşlar dilekçede genel hatlarıyla ne yazdılar. Yardım eden olursa çok sevineceğim.Şimdiden teşekkürler.
pisko68 yazdı:Arkadaşlar mecburi hizmeti bitirmeden istifa ettim. Tekrardan mecburi hizmet atamasına(dhy) girmek için sağlık bakanlığına bir dilekçe yazmak gerekiyormuş.Bu dilekçe örneğini hiçbir yerde bulamadım.Dilekçe örneği elinde olan var mı yada bu şekilde tekrardan atamaya giren arkadaşlar dilekçede genel hatlarıyla ne yazdılar. Yardım eden olursa çok sevineceğim.Şimdiden teşekkürler.
adınız,soyadınız,sicil numaranız, cep numaranız ve hangi dhy ye katılmak istediğiniz dilekçe de olsun yeter.gerisine bakmıyorlar.ha bir de yönetim hizmetleri genel müdürlüğüne diye yazın.kolay gelsin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
nesrullahazboy yazdı:
pisko68 yazdı:Arkadaşlar mecburi hizmeti bitirmeden istifa ettim. Tekrardan mecburi hizmet atamasına(dhy) girmek için sağlık bakanlığına bir dilekçe yazmak gerekiyormuş.Bu dilekçe örneğini hiçbir yerde bulamadım.Dilekçe örneği elinde olan var mı yada bu şekilde tekrardan atamaya giren arkadaşlar dilekçede genel hatlarıyla ne yazdılar. Yardım eden olursa çok sevineceğim.Şimdiden teşekkürler.
adınız,soyadınız,sicil numaranız, cep numaranız ve hangi dhy ye katılmak istediğiniz dilekçe de olsun yeter.gerisine bakmıyorlar.ha bir de yönetim hizmetleri genel müdürlüğüne diye yazın.kolay gelsin.
teşekkür ederim
Arkadaşlar merhaba ben mecburim bitmeden yök kadrosuna atandım ve istifa ettim. önünüzdeki eylül tusuna gireceğim. Tus dan sonrada mecburiye gideyim diyorum. Malum tusu kazansak bile bazen 5/6 ay geç gidebiliyoruz. Bende biraz periferde çalışmış olurum. Tus calismami engellemeden dhy girtmek istiyorum. Bunun için 88. Dhy ye mi girmem lazım? Ismimin kurada cikmasi icin 87. Dhy bittikten sonra yani 5 temmuzdan sonra mi sağlık bakanlığına dilekçe yazayım? Elinde bir dilekçe örneği olan varsa paylaşabilir mi lütfen. Ayrıca bu durumu etkiler mi bilmiyorum ama benim Tus dan sonra hemen 1 aylık askerlik başlıyor ... yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler