Pazartesi , Ekim 14 2019
Genel sorunlarinizi ve sorularinizi burada paylasabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3635554  gönderen vedatmilor
 22.08.2016 - 17:19:53
mdshepherd yazdı:hazine bulmusunuz kaşınıyosunuz saldırın tsmlere bu fırsat kaçmaz
Hazine olup olmadığı daha belli değil. Bu arkadaşlar hali hazırda 64.dhy ile tıkabasa dolu TSM'lere yerleşince döner sermayeleri ne olacak? Muhtemelen kuş olup uçacak.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3635575  gönderen herbokolog
 22.08.2016 - 18:21:24
vedatmilor yazdı:
mdshepherd yazdı:hazine bulmusunuz kaşınıyosunuz saldırın tsmlere bu fırsat kaçmaz
Hazine olup olmadığı daha belli değil. Bu arkadaşlar hali hazırda 64.dhy ile tıkabasa dolu TSM'lere yerleşince döner sermayeleri ne olacak? Muhtemelen kuş olup uçacak.

buda mantıklı bir başka bakış açısı. ben kıllandım bu işten 8 acil 2 tsm yazdım 8)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3635620  gönderen surger88
 22.08.2016 - 19:08:03
vedatmilor yazdı:
Acilde hiç çalıştınız mı bilmiyorum ama dönersiz bir tsm bile duble dönerli acilden iyidir..ha acili severim diyeni tutan yok yazabilir..
Kullanıcı avatarı

#3635700  gönderen drcanary
 22.08.2016 - 20:54:53
herbokolog yazdı:
ersin584 yazdı:0 nüfuslu aile hekimi nedir tam olarak. Maasi fln mi az oluyor farki nedir
hocam forumdan okuyup anladığım kadarıyla -kesin bilgim yok- seni bir yere aile hekimi olarak atıyorlar ama 0 nüfus. ve sana 1 sene içinde en az 1000 kişiyi kendine geçirmeni hedef koyuyorlar yani diğer hekim arkadaşlarından çalacaksın onların ki düşecek hani aile hekimlerinin 4000 nüfusunu azaltacağız diyorlar ya bunu devlet bize yaptırmış olacak. kimisi de oradaki tsm yöneticisine bağlı o direk diğer aile hekimlerinden fazlalık nüfusu alıp sana verebilir diyorlar fln . eyyyorrlamam bu kadar
TSM yöneticisi dediğiniz TSM Başkanı ise öyle bir nüfus aktarımını yapabilecek değil TSM Başkanı, Halk Sağlığı Müdürü bile yok. Ben bunu 0 nüfusa geçmeyi düşündüğüm dönemde sormuştum, tamamen 0 nüfusluya geçen hekim diğer hekimlerle karşı karşıya bırakılıyor şu anda. Yalnız yakında tavan nüfusun 3100'e düşürüleceği ve kazançların azaltılmayacağı söylentisi var, o düzene geçilirse 0 nüfusluya geçen arkadaşlar bir anda kendilerini 2500 ve üstü nüfuslarda bulabilirler 'çok da çaba harcamadan'. Bakalım süreç ne gösterecek göreceğiz...