Çarşamba , Kasım 20 2019
Genel paylasimlarinizi ve sorularinizi buraya yazabilirsiniz...

Istifa sonrası dhy dilekçe nasıl olmali

#3611418  gönderen tussus
 19.07.2016 - 07:29:53
Arkadaşlar 1 yıl önce 4924 ten direk olarak istifa ettim şimdi 70.dhy katilmak istiyorum dilekçe nasıl olmali. Lütfen yardım edin
Kullanıcı avatarı

Re: Istifa sonrası dhy dilekçe nasıl olmali

#3611436  gönderen elsco
 19.07.2016 - 09:30:45
tussus yazdı:Arkadaşlar 1 yıl önce 4924 ten direk olarak istifa ettim şimdi 70.dhy katilmak istiyorum dilekçe nasıl olmali. Lütfen yardım edin
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

............. tarihinde ........... Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden ....... Diploma No'su ile mezun oldum. ..... dönem devlet hizmet yükümlüsü olarak ......Hastanesi'ne atandım. ..... tarihinde, 4924 sayılı sözleşmeye tabi oldum ve sözleşmeli pratisyen hekim olarak ............tarihine kadar görevimi yaptım. 657 DMK ya geçmeden usulsüz istifa ettim. .... DHY'de yeniden Devlet hizmet yükümlüsü olarak memuriyete atanmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

TARİH:
AD SOYAD
İMZA

Adres:
Diploma No:
Diploma Tescil No:
Ünvan:
Tel:
TCkno:
Bir arkadaş buna benzer bir dilekçe paylaşmıştı. Kendime göre modifiye ettim hocam, diğer arkadaşlar da incelerse bir sıkıntısı olup olmadığı hakkında bilgi verebilir. Bunu yazıp göndermeyi planlıyorum. El yazısıyla isterler muhtemelen. Fikirlere açığım.
En son elsco tarafından 20.07.2016 - 11:12:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3611522  gönderen tussus
 19.07.2016 - 14:45:09
elsco yazdı:
tussus yazdı:Arkadaşlar 1 yıl önce 4924 ten direk olarak istifa ettim şimdi 70.dhy katilmak istiyorum dilekçe nasıl olmali. Lütfen yardım edin
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

............. tarihinde ........... Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden ....... Diploma No'su ile mezun oldum. ..... dönem devlet hizmet yükümlüsü olarak ......Hastanesi'ne atandım. ..... tarihinde, 4924 sayılı sözleşmeye tabi oldum ve sözleşmeli pratisyen hekim olarak ............tarihine kadar görevimi yaptım. 657 DMK ya geçmeden usulsüz istifa ettim. .... DHY'de yeniden Devlet hizmet yükümlüsü olarak memuriyete atanmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

TARİH:
AD SOYAD
İMZA

Adres:
Diploma No:
Diploma Tescil No:
Ünvan:

Bir arkadaş buna benzer bir dilekçe paylaşmıştı. Kendime göre modifiye ettim hocam, diğer arkadaşlar da incelerse bir sıkıntısı olup olmadığı hakkında bilgi verebilir. Bunu yazıp göndermeyi planlıyorum. El yazısıyla isterler muhtemelen. Fikirlere açığım.
Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı

#3611553  gönderen elsco
 19.07.2016 - 16:28:40
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

.... tarihinde ...... Fakültesi'nden ....... Diploma No'su ile mezun oldum. ....Dönem devlet hizmet yükümlüsü olarak ............... Hastanesi'ne atandım.Görevime hiç başlamadım.İşe başlamayanların atamaları iptal edilir ve 1 yıl süreyle devlet memuru olarak istihdam edilemezler hükmü gereğince mevcut süreyi doldurdum. .... DHY'de yeniden Devlet hizmet yükümlüsü olarak memuriyete atanmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

TARİH:
AD SOYAD
İMZA

Adres:
Diploma No:
Diploma Tescil No:
Ünvan:

http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... 25#3611325
Bu dilekçeden yola çıkarak yazdım

#3611556  gönderen nzlmr
 19.07.2016 - 16:38:46
TC SAGLIK BAKANLIGI YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

........tarihinde ........tıp fakultesinden...........diploma numarası ile mezun oldum. ........dönem devlet hizmet yükümlüsü olarak ......................... e pratisyen hekim olarak atandım. ........ tarihinde 4924 sayılı kanuna göre sözleşmeli hekim statüsüne geçtim. dogrudan sözleşmeli hekim olarak .......... tarihinde hizmet süremi tamamlamadan görevimden istifa ettim. 70. dhy kurası ile yeniden devlet hizmet yükümlüsü olarak memuriyete atanmak istiyorum. gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

tarih
isim
imza

adres
dip no:
dip tesc no:
unvan:

şeklinde bişey göndereceğim uygunlugundan emin değilim ama

#3611711  gönderen grki
 20.07.2016 - 02:11:14
elsco yazdı:
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

TARİH:
AD SOYAD
İMZA

Adres:
Diploma No:
Diploma Tescil No:
Ünvan:

ben word da yazıp gönderdim.bu dilekçe örneğini yazan benim zaten ancak telefon numarasını ve tc kimlik no yu da ekleyin..önceden yazmayı unutmuşum güncelledim:) yhgm sitesinden telefon listesine bakın ve kura birimini arayın.Dilekçenin durumunu sorun. biraz ilgisizler bir türlü bilgi alamıyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arkadaşlar iyi günler. 58. Dhy ile girmiş olduğum Devlet Hastanesinden zorunlu hizmet sürem dolunca 4924'ten 657'ye dönmeden 15 Haziran 2016 tarihinde direkt istifa ettim. En yakın hangi kuraya katılabilirim? Ceza sürem ne kadar olacak bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..

#3611880  gönderen nzlmr
 20.07.2016 - 14:45:13
altintassabri yazdı:Arkadaşlar iyi günler. 58. Dhy ile girmiş olduğum Devlet Hastanesinden zorunlu hizmet sürem dolunca 4924'ten 657'ye dönmeden 15 Haziran 2016 tarihinde direkt istifa ettim. En yakın hangi kuraya katılabilirim? Ceza sürem ne kadar olacak bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..
ben de 4924ten 657ye geri dönmeden istifa etmiştim 657ye ait cezaların olmadıgı dolayısıyla bir ceza süremin olmadıgını istedigim zaman katılabilecegimi söylemişti khb personel işleri.
Kullanıcı avatarı

#3611881  gönderen elsco
 20.07.2016 - 14:47:18
altintassabri yazdı:Arkadaşlar iyi günler. 58. Dhy ile girmiş olduğum Devlet Hastanesinden zorunlu hizmet sürem dolunca 4924'ten 657'ye dönmeden 15 Haziran 2016 tarihinde direkt istifa ettim. En yakın hangi kuraya katılabilirim? Ceza sürem ne kadar olacak bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..
ceza süresi diye bişey yok 657ye dönmediyseniz, 70 e katılabilirsiniz.
elsco yazdı:
ceza süresi diye bişey yok 657ye dönmediyseniz, 70 e katılabilirsiniz.
teşekkür ederim :) Genel kuraya katılmama hakkım oluyor mu peki? Acilden istifa etmiş birisi olarak TSM yazmayı düşünmekteyim. Gelirse gelir gelmezse genel kuradan atanmak da istemiyorum açıkçası..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009